עזרה עזרה דחופה בכניסה ל-3 חשבונות מייל שנחסמו בפתאומיות

מרדכי זהב

משתמש פעיל
פתחתי היום את המחשב וכשניסיתי להיכנס למייל שלי הוא ביקש ממני את הסיסמה (מה שתמיד הוא לא מבקש) ואז הוא ביקש קוד אימות בהודעת טקסט והמספר טלפון שמוגדר לי לשחזור החשבון הוא מספר כשר, ואז הוא נתן לי אפשרות לקוד אימות במייל שמוגדר לשחזור החשבון, ניסיתי להיכנס למייל שלשם הוא שלח קוד אימות ו... גם זה אותו דבר, הוא מבקש סימסה בהודעת טקסט כמו במייל הראשון, ואז ניסיתי להיכנס לעוד מייל שיש לי ופעם שלישית אותו דבר, אשמח לעזרה דחופה מה אפשר לעשות, אני תקוע בלי אפשרות להיכנס בשום דרך לאף חשבון
אם כבר נעזרת, תמשיך להצליח
אם עדיין לא, כשזה קרה לי, לחצתי על אפשרות אחרת, ואז התבקשתי להקיש מס' נייד, בלית ברירה ביקשתי עזרה מחבר שמקבל SMS וכדו', וכתבתי את המס' שלו וכך הגיע אליו הקוד וסידרתי מחדש את הכניסה לאימייל

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הלואי שהייתי יכול לעשות את זה, הבעיה מתחילה שהמספר שלי (מספר כשר) מוגדר לשחזור החשבון ואין אפשרות לשנות את זה כל זמן שאני לא מצליח להיכנס לחשבון

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הלואי שהייתי יכול לעשות את זה, הבעיה מתחילה שהמספר שלי (מספר כשר) מוגדר לשחזור החשבון ואין אפשרות לשנות את זה כל זמן שאני לא מצליח להיכנס לחשבון
תעשה את מה שייעצתי לה כאן. ותקרא עד הסוף את כל השרשור. זה פתר לה את הבעיה.

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שם מדובר שהיא שכחה את הסיסמה אבל אני זוכר וזה גם כתוב לי במקום אחר, ניסיתי עם התוכנה שמובאת שם שמוצאת את כל הסיסמאות ולא מופיע שם סיסמאות של חשבונות גימייל, וגם SMS לא יעזור לי עכשיו, כי הוא מבקש ממני קוד שהוא שולח למייל אחר שלי שמוגדר לשחזור, וגם המייל השני חסום, ובמייל השני הוא כבר לא נותן לי בגלל מידי הרבה נסיונות

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מה האפשרויות שגוגל נותנת לכם כדי להיכנס?
רק הודעת טקסט? או גם למשל: 'אשר את מספר הטלפון' או 'הודעה קולית'?

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה האפשרויות שגוגל נותנת לכם כדי להיכנס?
רק הודעת טקסט? או גם למשל: 'אשר את מספר הטלפון' או 'הודעה קולית'?
זה באמת הבעיה שהוא נותן רק אפשרות של הודעת טקסט למספר הכשר או אימות למייל השני שמוגדר לשחזור החשבון והמייל הזה גם כן חסום לי...

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כנראה שניסית כבר את כל האפשרויות,
אבל תנסה ליצור קשר עם חברת גוגל עצמה...

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ניסיתי עכשיו לאמת מספר טלפון במייל אחר עם מספר שנמצא בגולן בטלפון סמסונג יאנג כשר והא לא שולח כלום, באיזה טלפון זה כן עובד?

מרדכי זהב

משתמש פעיל
לבינתיים מה שניסה [לא טכנאי] להציע זה לנסות לבקש עזרה ב"שליטה מרחוק" לחבר או לטכנאי שאתה מכיר ותיראה אם יצליח לעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה