עזרה עזרה דחופה ביותר!!!!! כל אחד יכול ----

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
סליחה לכל המסבירים מהו הנוביגוד.
העץ הזה לא נפל סתם כך לצאר ניקולאי בראש. (או לאחד מחבר מרעיו)
זה הגיע מתוך כוונה לתת תחליף לעם - שעד אז הכירו וחגגו ואהבו את חג המולד, והיה קשה להם לוותר על העץ הקישוטים והמתנות.
אז הם החליטו לחגוג את תחילת השנה עם עץ קישוטים ומתנות. (מעניין מאיפה בא להם הרעיון..?)
הסממן הזה הוא נוצרי מובהק, וזה שהוא 'נופל' ב'מקרה' בחג המולד - בגלל תחילת השנה האזרחית - אתם יכולים לספר לסבתא.

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
אני בנטפרי.
דרך הקישור הזה אפשר להצביע:
http://mynetrishon.co.il/חדשות/יוזמה-להצבת-עץ-אשוח-ברחבת-העירייה-הצביעו-והשפיעו-327512/8

אחר כך אפשר להכנס דרך גלישה בסתר ולהצביע שוב אינסוף פעמים. (כל פעם לפתוח כרטיסה חדשה. ולחכות בסבלנות עד שההצבעה נקלטת)
אפשר פשוט לרענן את הדף וזה עובד שוב

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני ממש בהלם!!!
רק 28% מצביעים נגד???????
עם ישראל, איפה אתם???

אני לא רוצה לדמיין מה יקרה אם יוצב לו העץ הזה...
ה' ירחם עלינו.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני בנטפרי.
דרך הקישור הזה אפשר להצביע:
http://mynetrishon.co.il/חדשות/יוזמה-להצבת-עץ-אשוח-ברחבת-העירייה-הצביעו-והשפיעו-327512/8

אחר כך אפשר להכנס דרך גלישה בסתר ולהצביע שוב אינסוף פעמים. (כל פעם לפתוח כרטיסה חדשה. ולחכות בסבלנות עד שההצבעה נקלטת)
אלף תודות!

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מישהו יודע מה זה אומר, שכתוב שם '0 הצבעות'? וגם כתוב על הריבוע של ה'בעד' ו'נגד' בקישור הנ"ל: 'pixabay צילום המחשה' - האמנם ההצבעות שלי נקלטות? (לחצתי כבר עשרות פעמים והזעקתי את כל משפחתי שיש להם גישה לאינטרנט להיחלץ חושים להסיר חרפה מישראל) ואיפה אפשר לראות את אחוזי הבעד והנגד?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הכתבה וההצבעה הזאת לא מחייבים אף אחד כלום.
זה שייך לynet האנטיים..
לא משנה מה תצביעו, אף אחד לא מבטיח תוצאות אמת.
וזה לא מחייב את העיריה, זה כן כלי לנסות להשפיע על העיריה.

ולא, לא הצלחתי להצביע בנטפרי. הדף עולה אבל לא ניתן להצביע ולא רואים תוצאות.

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שנכנסתי לשם בהתחלה היה 78 אחוז בעד עכשיו 70 בעד -
תמשיכו ככה!!!

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
גם בירושלים מקימים אשוח ענקי ליד אונקא

ks

משתמש מקצוען
לא נראה לי סביר שהעיריה תציב משהו חדש שמפריע לאנשים רבים בגלל כתבה זו או אחרת. אם הם לא ישימו כלום זה לא יפריע לאף אחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה