כללי עזרה דחופה באינדזיין

• פותח הנושא zevUP
  • פורסם בתאריך

zevUP

משתמש פעיל
צריך את עזרתכם בבקשה דחוף.
אני צריך לעשות עיתון של 32 דפים ואני רוצה לעשות שהכתבות בשער יהיה פרוס מלמעלה למטה על הדף הראשון והדף האחרון, מלמעלה למטה עם שרשור מלל - כתבות שמתחילות בשער ומסתיימות בפנים. אבל בפנים העיתון להשתמש בגודל דף רגיל, דהיינו שקוראים את כתבות השער מלמעלה למטה, ואח"כ לקרוא את העמודים הפנימיים צריך להפוך את זה. איך אפשר באינדזיין לעשות שהדף הראשון יהיה בגודל שונה משאר הדפים הפנימיים.

מקוה ששאלתי הובנה כהוגן
תודה

zevUP

משתמש פעיל
האם משהו יכול לעזור?
האם זה אפשרי או שאין אפשרות כזאת בכלל?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אני מאמין שיש אפשרויות פשוטות יותר. אבל זה מה שאני יודע.
בפרפרנסס, אתה יכול להגדיר, שכשאתה מקטין/מגדיל אובייקטים ותיבות טקסט, האחוזים משתנים.
או בקיצור: Ctrl+K, General, When scaling: Adjust Scaling Percentage
תסמן את זה.
תבנה תיבת טקסט, ותקטין אותו באחוזים למעלה, או עם קונטרול+שיפט.
עכשיו כל טקסט שיוכנס בתוכו, יוקטן לפי האחוזים שהקטנת את תיבת הטקסט.
ולכן אם ישורשר אליו טקסט מעמוד ראשון, אז מה שבעמוד ראשון יהיה בגודל הרגיל, ובעמוד המשורשר בגודל קטן יותר.
מקווה שהבנת אותי.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רעיון מבריק!

zevUP

משתמש פעיל
רעיון טוב!
אבל לא זאת היתה שאלתי אני רואה שלא הובנתי כהוגן, ננסה יותר בקיצור

האם יש אפשרות לעצב באותו הקובץ שדף אחד יהיה שונה בגודלו משאר הדפים דהיינו הדף הראשון למשל בגודל 11X17 אינצ' (כי אני הולך להשתמש ב2 דפים ברוחב). ושאר הדפים הפנימיים 8.5X11 אינצ'

שרה 23

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אפשר לסדר ששני העמודים הראשונים יהיו צמודים ואז לסובב את התצוגה שלהם כך שהם יהיו שוכבים. צריך לבטל את ה V ליד ה allow document pages to shuffle ואז אפשר להזיז את העמודים חופשי.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
כמדומני שמCS5 אפשר להגדיר גודל דף שונה. (אין לי כאן לבדוק)
ואפשר לעשות כמו שכתבו למעלה. לעשות 2 עמודים ביחד, לסובב אותם 90 מעלות. וזה יהיה העמוד הראשון.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אכן בCS5 כל דף יכול לקבל גודל ואפיון אחר.
נוסף גם כלי הדפים.
בחרי את הדף עם הכלי ולמעלה בסרגל הגדירי מאפיינים (כיוון, גודל ועוד).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה