עזרה עזרה בIDM

צדיקה

משתמש רשום
יש לי IDM, ובהגדרת התוסף הגדרתי שבכל אתר אני צריכה לאשר לו להוריד, אבל בגוגל דרייב לדוגמא אני מאשרת לו ובכל זאת כשאני מורידה קובץ הוא לא יורד דרך הIDM.
אשמח לעזרה
תודה רבה.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי IDM, ובהגדרת התוסף הגדרתי שבכל אתר אני צריכה לאשר לו להוריד, אבל בגוגל דרייב לדוגמא אני מאשרת לו ובכל זאת כשאני מורידה קובץ הוא לא יורד דרך הIDM.
אשמח לעזרה
תודה רבה.
ככה זה
גם אני ניסתי פעם
אין מה לעשות צריך להגדיר שזה יעבוד בהכול
ככה זה היה ניראה לי לפחות
אולי אולי לנסות לטעון את הדף כמה פעמים פעם אחת זה אלך לי אם אני לא טועה

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש אפשרות אחרי שההורדה מתחילה בדפדפן כרום להכנס להורדות וללחוץ על הקישור של ההורדה לחצן ימני של העכבר ולהחליט שירד עם IDM.
אתה מתכון להוריד דרך הקישור ולהכניס לתוכנה
ככה???
1604522529247.png

צדיקה

משתמש רשום
יש אפשרות אחרי שההורדה מתחילה בדפדפן כרום להכנס להורדות וללחוץ על הקישור של ההורדה לחצן ימני של העכבר ולהחליט שירד עם IDM.

אהההה
אבל לא צריך להתחיל להוריד אפשר לעשות פשוט מקש ימני על הקובץ - הצגת קישור יותר פשוט
אבל הרעיון חמוד
תודה רבה

ניסיתי עכשיו על קובץ וידיאו בדרייב, אבל הוא מוריד את זה בתור קובץ HTML

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הקובץ במקור הוא AVI, ואחרי ההורדה שיניתי את זה לAVI ולא עזר
צפה בקובץ המצורף 757041
זה תמונת הקובץ בהורדות
תלחצי על שנוי שם ואז תשני את הסיומת שלו .mp4
תעשי את זה
ואגב זה שוקל כמו שזה שוקל בדרייב
איך הורדת את זה בסוף
אני חושב שאת הורדת בכלל את הדף של הדרייב ולא את הקובץ בכלל
באיזה שיטה בדיוק השתמשת

צדיקה

משתמש רשום
לא
איך הורדת את זה בסוף
אני חושב שאת הורדת בכלל את הדף של הדרייב ולא את הקובץ בכלל
באיזה שיטה בדיוק השתמשת

אכן כן, הוא הוריד לי את הדף.
השיטה שהשתמשתי:
לחצן ימני על הקובץ (AVI) >> הצגת קישור >> לחצן ימני על הקישור
1604603347346.png

1604603402903.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה