עזרה בתמחור הפקה ועריכת וידאו

• פותח הנושא mis
  • פורסם בתאריך

mis

משתמש צעיר
שלום וברכה
אני עורכת לסמינר סרט תדמית (לא משו רציני כמו שנשמע...)
אני לוקחת להם מחיר לפי שעת עבודה הסרטה/עריכה.

הצעתי להם בתמורה לתשלום נוסף גם להפיק את הסרט שזה כולל: ללכת לאולפן להקליט ולדאוג לתסריט וכו' כל מה שקשור להפקת סרט כזה.
אשמח אם תכוונו אותי איך לוקחים כסף על כזה דבר, כמה ולמה....
תודה רבה מראש!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
מלכתחילה על עבודות כגון אלו, יותר נוח לקחת גלובאלי.

rr

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
סקיצה של מחירון

למעישה יוצא ...ש מחשבים 70% מכל שעות העבודה הכרוכות בהפקה וכן עוד אחוזים על ההפקה- על ההזמנת צלם תאומים וכו' .בהמשך מקבלים אינדקציה לדעת מחירון של תחקיר -תסריט, ליווי צילומים- לפי שעות וכן עריכה לפי שעות אנימציה ללוגו. מנסיון רב בסרטי תדמית יחודיים לא נכון לסכם גלובלי מאחר שעם האוכל בא התאבון וכשמתחילים לצלם -די למבין ...גם כשמצלמים לפי תסריט ההנהלה מבינה ששווה להשקיע בפרויקט כשרואה את התוצאות.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את צריכה לעשות לפני זה עבודת שטח..
לבדוק מה מחיר האולפן, כמה יעלה לך קריין, לחשב שעות תיקונים באולפן.
גבי התסריט, את כותבת? או שולחת לתסריטאית?
בנוגע לצילומים.. כמה שעות צילום יש לך, מה מחירים של הצלמים המתמחים בתחום וכו' וכו'
וגם בסוף הייתי מליצה לך תמיד לא לתת מחיר מדויק אלא..
המחיר מתחיל ב1800-2400 (דוגמא)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה