עזרה בתוכנת אוטוקד

דבי ו

משתמש מקצוען
אני מנסה לשרטט PL בתוכנה שמותקן אצלי ויוצא לי רק צורות ענקיות - מה עושים?

דבי ו

משתמש מקצוען
אני טרייה באוטוקד. כרגע אני מנסה למתוח אובייקטים באמצעות stretch ומשום מה לא מופיעים לי הגריפים כאשר אני בוחרת בחירה ירוקה. מה עושים?

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי לא כל הנקודות היצמדות דולקות,

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני טרייה באוטוקד. כרגע אני מנסה למתוח אובייקטים באמצעות stretch ומשום מה לא מופיעים לי הגריפים כאשר אני בוחרת בחירה ירוקה. מה עושים?
stretch זה בלי גריפים
בוחרים בחירה ירוקה
ואז לחיצה בעכבר לנק התחלה ולחיצה לנק' סיום (לא משנה איפה לוחצים, זה מרחק יחסי)

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכנסים לפקודה - אני מקליד S ואנטר, אפשר גם ללחוץ על האייקון
בחירה ירוקה - אנטר
בחירת נק' התחלה
בחירת נק' סיום

20230309_110057.gif

דבי ו

משתמש מקצוען
@מרדכי קאר, יש לי שאלה: איך אני סוגרת פינות של כמה קווי pl מחוברים כדי למלא בהם hatch? למשל שרטטתי מדרגות ויש כמה קווים שלא ממש מחוברים הרמטית. לפעמים חסר טיפה מהקו כדי לסגור את הצורה. מה עושים?

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר להכנס לעריכת הPL בפקודה Polilyne Edit (PEDIT)
ואז לבחור Close

דבי ו

משתמש מקצוען
@מרדכי קאר , מה יכולה להיות הסיבה שהבלוקים הדינמיים שנשלחו אלי ולעוד אנשים, אצלי הם לא עובדים, כלומר אצלי לא מופיע חיצים למתיחה או להקטנה, ואצל אחרים זה עובד? יש אולי בעיה בהגדרות?

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
תבדקו שהבלוק נבנה בגרסה מתאימה לאוטוקד שלכם
מעבר לזה איני יודע

דבי ו

משתמש מקצוען
תבדקו שהבלוק נבנה בגרסה מתאימה לאוטוקד שלכם
מעבר לזה איני יודע
לי יש אוטוקד 2022 ובדקתי במחשב אחר עם אוטוקד 2022 ושם זה עבד. שמתי לב שבדף עריכה של הבלוק יש סימני קריאה צהובים על החיצים, משיטוט הבנתי שיש איזה בעיה בהגדרות או אולי שגיאה, אבל לא הבנתי איך פותרים את הבעיה. הנה צילום מסך.

קבצים מצורפים

• image.png
    image.png
    KB 87.7 · צפיות: 14

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש אוטוקד 2022 ובדקתי במחשב אחר עם אוטוקד 2022 ושם זה עבד. שמתי לב שבדף עריכה של הבלוק יש סימני קריאה צהובים על החיצים, משיטוט הבנתי שיש איזה בעיה בהגדרות או אולי שגיאה, אבל לא הבנתי איך פותרים את הבעיה. הנה צילום מסך.
מעבר לזה איני יודע

דבי ו

משתמש מקצוען
איזו פקודה באוטוקד מאפשרת לסדר אלמנטים בחצי עיגול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה