תאונה עזרה בתאונה

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
רכב נתקע בי בעוצמה ושנינו ניזוקנו רציני (שאלתי רב מומחה וחד משמעית חייבים לשלם לי)
אני עם טלפון כשר אז סיכמתי איתם שיקחו פרטים שלי וישלחו לי למייל פרטים שלהם
ונתקדם עם חברות הביטוח
תכלס עקצו אותי לא שלחו לי שום פרט מזהה שלהם יש לי רק טלפון שלהם
הם רוצים לתבוע אותי בחברת ביטוח שלהם על הנזק ,אלו שפגעו בי זה רכב מחברת אלבר
מה האפשרויות שלי?
במקרה שתובעים אותי זה שלי אין שום פרט שלהם זה עילה מסוימת?
אשמח לכל עזרה תודה רבה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פגעו בך מאחורה??
הם אמרו טענה מסוימת???

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
פגעו בי מהצד
יצאתי ממפרץ כשהיה ריק והם הגיעו במהירות גבוהה מאוד ונכנסו בי בצד
השאלה שלי מה אני עושה שניצלו אותי
אני סיכמתי איתם שהם שולחים לי במקום מהמכשיר שלהם את כל הפרטים והם לא עושים את זה בשום אופן
הם צילמו את הפרטים שלי מהסמארטפון שלהם ולי אין אז סמכתי עליהים שיעשו את זה
תמימות...

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
באיזה איזור זה היה? אולי יש שם מצלמות
יש שם חנות ליד היא סגורה עכשיו
אולי אני אנסה להשיג טלפון
זה עקיצה נוראית מה שעשו לי?
במקרה שתובעים אותי, זה שאין לי פרטים שלהם זה משנה?
כי הם טוענים שאני אשם...
לי ברור 100 אחוז שלא

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
פגעו בי מהצד
...
דבר ראשון לכאורה אתה אשם, זכות הקדימה שלהם.
אם תצליח להוכיח שהם נסעו במהירות גבוהה מאוד מעל המותר אולי תצליח לקבל השתתפות חלקית אחרי דיונים והוכחות בבית משפט, אם יש לך ביטוח צד ג' תן להם ושלום.

נ.ב. עכשיו ראיתי בהתחלה שכתבת ששאלת רב, לא יודע איזה רב שאלת, בכל מקרה אני כתבתי מבחינה חוקית ומשפטית.

נערך לאחרונה ב:

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
פגעו בי מהצד
השאלה שלי מה אני עושה שניצלו אותי
אני סיכמתי איתם שהם שולחים לי במקום מהמכשיר שלהם את כל הפרטים והם לא עושים את זה בשום אופן
הם צילמו את הפרטים שלי מהסמארטפון שלהם ולי אין אז סמכתי עליהים שיעשו את זה
תמימות...
חנית לאורך המדרכה או במאונך?
איפה בדיוק מוקד הנזק שלך (צד קדמי? אחורי? אמצע?) ואיפה מוקד הנזק המדויק שלהם?

זה לא ממש משנה אם יש או אין לך את הפרטים שלהם. תקבל תביעה מאלבר ותגיב עם הגרסה שלך/ תפנה לחברת הביטוח שלך עם הגרסה שלך.
באופן כללי לפי מוקדי הנזק ותיאור הנתיבים ניתן ברגע לדעת אשמה חוקית,
אבל במקרים מסוימים ניתן לייחס רשלנות תורמת (=אחוזי אשמה) לצד שחוקית אינו אשם

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
דבר ראשון לכאורה אתה אשם, זכות הקדימה שלהם.
אם תצליח להוכיח שהם נסעו במהירות גבוהה מאוד מעל המותר אולי תצליח לקבל השתתפות חלקית אחרי דיונים והוכחות בבית משפט, אם יש לך ביטוח צד ג' תן להם ושלום.

נ.ב. עכשיו ראיתי בהתחלה שכתבת ששאלת רב, לא יודע איזה רב שאלת, בכל מקרה אני כתבתי מבחינה חוקית ומשפטית.
זה לא קשור לזכות קדימה אני אסביר יותר טוב
זה רחוב בירושלים אני עומד בצד הרחוב כשאני רוצה לצאת לתוך הנתיב כל הנתיב ריק לגמרי אני מחכה בסבלנות שכל הרכבים יעברו
ואז כשאני יוצא וזה ממש לא ברגע אחד מגיע רכב מלמעלה ונכנס בי בצד זה בשבריר שניה האחרון
מולי כל הכביש ריק , מאחורי , ההסתכלות האחרונה במראה הכל ריק ואז הוא נכנס בי אדם שנוהג אמור להסתכל על הכביש מינימום הרכב הפוגע היה באמצע טלפון והוא לא שם לב זה ברור לי

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
חנית לאורך המדרכה או במאונך?
איפה בדיוק מוקד הנזק שלך (צד קדמי? אחורי? אמצע?) ואיפה מוקד הנזק המדויק שלהם?

זה לא ממש משנה אם יש או אין לך את הפרטים שלהם. תקבל תביעה מאלבר ותגיב עם הגרסה שלך/ תפנה לחברת הביטוח שלך עם הגרסה שלך.
באופן כללי לפי מוקדי הנזק ותיאור הנתיבים ניתן ברגע לדעת אשמה חוקית,
אבל במקרים מסוימים ניתן לייחס רשלנות תורמת (=אחוזי אשמה) לצד שחוקית אינו אשם
אני עמדתי לאורך המדרכה קיבלתי מכה מקדימה באזור הפנס והם קיבלו בדלת מכה
זה הכל קורה בחלקיקי שניות אבל אני יודע בברור שבדקתי קודם וחיכיתי בסבלנות שבכביש יתפנה
וכשאני יוצא הם הגיעו במהירות... וכו' מבט מינימלי מה קורה בכביש וזה לא היה קורה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה לא קשור לזכות קדימה אני אסביר יותר טוב
זה רחוב בירושלים אני עומד בצד הרחוב כשאני רוצה לצאת לתוך הנתיב כל הנתיב ריק לגמרי אני מחכה בסבלנות שכל הרכבים יעברו
ואז כשאני יוצא וזה ממש לא ברגע אחד מגיע רכב מלמעלה ונכנס בי בצד זה בשבריר שניה האחרון
מולי כל הכביש ריק , מאחורי , ההסתכלות האחרונה במראה הכל ריק ואז הוא נכנס בי אדם שנוהג אמור להסתכל על הכביש מינימום הרכב הפוגע היה באמצע טלפון והוא לא שם לב זה ברור לי
זה שיש לך שדה ראיה קטן זה לא מתיר לך להתפרץ לכביש.
בעיקרון מותר לך להיכנס לכביש רק בתנאי שרכב שיגיע לא יצטרך להאט בשביל לא להתנגש בך (אפילו לא להרים רגל מהגז), במקרה הזה אתה ''דרשת'' ממנו להאט.
יתרה מזו, אם הוא קיבל מכה בדלת אז רוב הסיכויים שאתה יצאת בזמן שהוא כבר היה לידך, אחרת הוא היה נפגע בחזית ולא רק בדלת.

אם מדובר בנהג שנסע שמהירות מופרזת שלא מתאימה לתנאי הדרך אז ניתן להטיל עליו אשמה חלקית, אבל אם כל הסיפור זה ההשתתפות עצמית לא יודע למי יש כח לריב על זה, הרווח לא יהיה שלך אלא של חברת הביטוח.

נערך לאחרונה ב:

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
זה שיש לך שדה ראיה קטן זה לא מתיר לך להתפרץ לכביש.
בעיקרון מותר לך להיכנס לכביש רק בתנאי שרכב שיגיע לא יצטרך להאט בשביל לא להתנגש בך (אפילו לא להרים רגל מהגז), במקרה הזה אתה ''דרשת'' ממנו להאט.

אם מדובר בנהג שנסע שמהירות מופרזת שלא מתאימה לתנאי הדרך אז ניתן להטיל עליו אשמה חלקית, אבל אם כל הסיפור זה ההשתתפות עצמית לא יודע למי יש כח לריב על זה, הרווח לא יהיה שלך אלא של חברת הביטוח.
יש לי שדה ראיה ענק זה שול רחב הוא לא היה שם כשהתחלתי לצאת כשממש הגעתי לנתיב הוא הגיע בדהרה
אני הייתי אמור לבלום או לעשות רוורס כדי שהוא לא יכנס בנתיב שלי הוא הגיע אחרי שהייתי בנתיב
הוא זה שדורש ממני לבלום בזמן שאני כבר בתוכו
יותר מובן?
מותר לי להיכנס לכביש כשהוא ריק ולנסוע במצורה נורמלית אם הוא היה רואה אותי הוא היה מאט
אני לא אמור לנסוע מהר ולהיכנס בזה שלפנילא התפרצתי לכביש בכלל אפילו לא בערך

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש לי שדה ראיה ענק זה שול רחב הוא לא היה שם כשהתחלתי לצאת כשממש הגעתי לנתיב הוא הגיע בדהרה
אני הייתי אמור לבלום או לעשות רוורס כדי שהוא לא יכנס בנתיב שלי הוא הגיע אחרי שהייתי בנתיב
הוא זה שדורש ממני לבלום בזמן שאני כבר בתוכו
יותר מובן?
מותר לי להיכנס לכביש כשהוא ריק ולנסוע במצורה נורמלית אם הוא היה רואה אותי הוא היה מאט
אני לא אמור לנסוע מהר ולהיכנס בזה שלפנילא התפרצתי לכביש בכלל אפילו לא בערך
הוא קיבל מכה רק בדלת? לדבריך הוא היה צריך להיפגע בחזית

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
הוא נסע ממש מהר והוא נפגע בדלת מקדימה יחסית כנראה ששם הוא התקרב אלי יותר אני לא מצליח להבין איך זה קרה אבל זה ברור שהכביש היה ריק כשיצאתי יכול להיות שאני נגעתי בו שם אבל זה בגלל שהוא נכנס לאיפה שאני עמדתי
תבין הוא עשה ברקס במקום ובגלל המהירות הרכב נעצר רק אחרי 300 מטר בערך
זה ממש מהר

בני2

משתמש מקצוען
בגדול אני מסכים עם גלגל הצבעים שכל עוד לא הוכח אחרת חוקית אתה אשם.
פשוט החוק הוא שמי שיוצא מחנייה צריך לתת זכות קדימה למשתמשי הדרך, שוב, יכול להיות שאתה צודק אבל תצטרך להוכיח את זה. [הייתי ממליץ לך להתחיל לבדוק כבר כמה ההשתתפות עצמית שלך]

יתרה מזו, אם הוא קיבל מכה בדלת אז רוב הסיכויים שאתה יצאת בזמן שהוא כבר היה לידך, אחרת הוא היה נפגע בחזית ולא רק בדלת.
זה כמעט שלא שייך במהירות גבוהה מה שכנראה קרה זה שהנהג סטה שמאלה ברגע האחרון.

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
בגדול אני מסכים עם גלגל הצבעים שכל עוד לא הוכח אחרת חוקית אתה אשם.
פשוט החוק הוא שמי שיוצא מחנייה צריך לתת זכות קדימה למשתמשי הדרך, שוב, יכול להיות שאתה צודק אבל תצטרך להוכיח את זה. [הייתי ממליץ לך להתחיל לבדוק כבר כמה ההשתתפות עצמית שלך]

זה כמעט שלא שייך במהירות גבוהה מה שכנראה קרה זה שהנהג סטה שמאלה ברגע האחרון.
החוק הוא על חניה כאן זה שול, זה אותו דבר?
דבר שני זכות קדימה זה כשאני רואה אותו באופק כאן הוא לא היה באופק בכלל,

זה גם יכול ללכת לבית משפט?
הרכב שפגע בי זה אמריקאי שלקח רכב מאלבר
והוא נוסע מיד אחרי החג ככה שלא הוא הפונקציה כאן
לי יש ביטוח צד ג
מקווה לטוב

לייקית

משתמש מקצוען
קודם כל, זה לא שאין לך פרטים, יש לך את בעל הרכב ואם תבעו אותך, או יתבעו אותך, יהיה לך גם מספר רישוי.
אתה מתנהל מול אלבר ולא משנה מי הנהג.
אין לך סוכן ביטוח שידריך אותך?
אם אין, תפנה לחברת הביטוח תמסור את גירסתך, תהיה בטוח שהם ילחמו עבורך, אם הגירסה שלך תשמע אמינה, על מנת להימנע מלשלם.
אם יש לך נזק, ואתה גם הולך להיתבע, אתה יכול להזמין שמאי, (אפילו בלי לתקן) ולתבוע אותם כנגד. סביר להניח שהאשמה תחולק ביניכם ואתה תקבל גם כמה פירורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה