עזרה בשליחת עלון שבועי למנוע סימון כספאם

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הנני מבקש שוב את עזרתכם. אם אני רוצה להפיץ לכתובות מייל שבקשו ממני עלון שבועי.
מה צריך לעשות כדי שזה לא יכנס לספאם [זה באמת לא ספאם]?
כמה זמן צריך לחכות בין שליחה לשליחה? וכמה אפשר לשלוח בכל פעם?
ואיזה עוד טריקים צריך לעשות כדי שזה לא יכנס לספאם?
אני צריך עצות מקצועיות בענין.
תודה רבה!
אפשר גם לשלוח תשובה אלי: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

david48483

משתמש צעיר
לשלוח מייל מGMAIL לרשימה ולהודיע שמגיע מייל והיות שהמערכת חדשה זהמגיע לספאם אם אפשר ללחוץ לא ספאם

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אם אתה שולח לרשימה שנרשמו אצלך, ואנשים לא מסמנים כספאם זה לא יגיע לספאם.
הבעיה היא כשאנשים מסמנים כספאם ואם יותר מידי אנשים יסמנו אותו כספאם זה כבר יגיע לכולם בספאם.

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם אתה שולח לרשימה שנרשמו אצלך, ואנשים לא מסמנים כספאם זה לא יגיע לספאם.
הבעיה היא כשאנשים מסמנים כספאם ואם יותר מידי אנשים יסמנו אותו כספאם זה כבר יגיע לכולם בספאם.
אז מה עושים בכדי שזה לא יקרה?

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יודוך;1227702:
אז מה עושים בכדי שזה לא יקרה?
יוצרים מעגל של אנשים, שבטוח לא יסמנו כספאם
ולאט לאט בונים את המאגר
אין הרבה ברירות..
אם יש לך חשש שמישהו יסמן כספאם, אז אל תשלח לו בשלב הראשון מהכתובת הזאת, אלא מכתובת אחרת, ובמידה שהוא מאשר קבלה, תפעיל את הכתובת השניה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יודוך;1227701:
האם הם שולחים לרשימה גדולה מאוד?
אני לא יודע מדיוק, אבל נראה לי שלפחות ל500 איש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה