בקשה עזרה בקריאת תוכניות דירה

• פותח הנושא yucv
  • פורסם בתאריך

yucv

משתמש פעיל
שלום
יש לי תוכניות של איזושהיא דירה בפרויקט שהיא דירה בקומה -1 בבנין מדורג,
אני יודעת שלחלק מהדירות גן יש חלל מאחורי המחסן
אני מנסה להבין לפי התוכניות של הדירה האם גם לה יש חלל אחרי המחסן
הבעיה שאין לי מושג מה כל סימון אומר....
מצרפת תמונה חלקת של התוכנית - סימנתי בעגול טורקיז את המחסן
מה אומר הסימון האדום מאחורה? שזה לא חלל?
או שבכלל בתוכנית מסוג כזה לא רואים חללים ואני צריכה לבקש סוג אחר של תוכנית?

תודה לכל העונים....
1594924867865.png

yafa

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
זה דירה בקומת מינוס על הר?
נראה אדמה..

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה
כן זה מינוס בבנין על הר
מה םירוש אדמה ? שזה חפפור וממולא באדמה? יש אפשרות לפתוח את זה?

יכול להיות שיש שם אדמה, יכול להיות שיש שם סלע, יכול להיות שאין שם כלום כי חפרו מעבר לגודל הבניין ונשאר ריק. אין ממש איך לדעת בלי לבדוק.
כדי לבדוק צריך לכאורה קידוח בבטון של 2-3 חורים במיקומים שונים שיתנו אינדיקציה.
הורדת קיר בטו, או פתיחת פתח בו - מחייבת אישור מהנדס!

אדריכלית פנים

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
מסתבר שאדמה...
היא לא חפורה, זאת האדמה הטבעית שקימת שם.
מה שכן את יכולה לראות אולי יש סימון של גובה על האזור של האדמה ולבדוק את ההפרשים בין הגבהים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה