עובר ושב עזרה בקריאת דוח אשראי

שמעון בן חיים

משתמש רשום
באפליקציית 'קפטן קרדיט' ראיתי שמדווח עלי על ניצול מסגרת בחודש האחרון של 8736- בעוד בשלושת החודשים האחרונים אני ביתרה קבועה,
האם יכול להיות לכך הסבר או שזה טעות?

בדקתי בדו"ח נתוני אשראי של בנק ישראל עדכני להיום וכתוב ניצול המסגרת הגבוה ביותר לחודש הדיווח 9294- מה זה 'חודש הדיווח'? החודש הנוכחי?

תודה למי שיעזור.

צילום מסך מקפטן קרדיט:

1700210287140.png

מדוח בנק ישראל:

1700211092350.png

אבישי ויינגולד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
ניצול מסגרת בחודש האחרון של 8736- בעוד בשלושת החודשים האחרונים אני ביתרה קבועה,
האם יכול להיות לכך הסבר או שזה טעות?
אולי הכוונה לניצול שלך את המסגרת בכרטיסי האשראי שלכם?

אבישי ויינגולד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
האם יש לך אולי חשבון בנק נוסף ששכחת ממנו?

CHAYA A

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני גם עוכב אחרי הקפטן קרדיט, ולוקח לו המון זמן להתעדכן אחת לכמה חודשים.
זה מה שקורה כנראה גם אצלכם

שמעון בן חיים

משתמש רשום
השאלה האם הבעיה בקפטן קרדיט או בדיווחי בנק ישראל?
(בעיקרון כל חודש הם צריכים להתעדכן).

.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה