התייעצות עזרה בעיצוב גרפי. לוח זכוכית של יג' עקרים.

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
עצבתי יג' עקרים על רקע עננים. אותיות זהב.
אני לא מרוצה מהתוצאה-בטח כמוכם...
הייתי שמח לעזרה ייעוץ וייעול בעניין.
אם בפונט, אם ברקע, ובכללי...
הרעיון שהאותיות זהב כביכול יבלטו על גבי הרקע. וכמובן - שיהיה נעים לעין...
אני רוצה להדפיס את זה על זכוכית.
העבודה ב PowerPoint

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לדעתי מה שמוריד את הקריאות של המילים זה הצל הכבד. כדאי להוריד אותו או להשאיר צל "צמוד" בלבד. עוד עצה שיהיה קריא יותר, אולי לעשות את זה בשני טורים ולא בשורות ארוכות. בנוסף, כדאי להוסיף שולים ולרווח קצת את השורות.
לגבי הפונט יש פונטים יותר יפים. אפשר להוריד מכל מיני מקומות בחינם. לדוגמא, בתוצאה הראשונה בגוגל לפונטים חינמיים http://freefonts.co.il/ יש את פונט 'יידישקייט' ו'שופר' שכדאי לנסות ולראות אם זה יותר מתאים. כמובן אפשר למצוא עוד יותר יפים...
הרקע נראה בסדר גמור

צביקה12345

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתי מתחיל בעימוד.
לצמצם קצת את הרווח בין אות לאות.
את הטקסט "אני מאמין באמונה שלימה" הייתי מגדיל בכל סעיף וסעיף ואז את שאר המלל משאיר רגיל. או עושה צבע אחר...
הצבעים קצת מתנגשים, הם צריכים להיות צבע והפוכו. בהיר על כהה כהה על בהיר וכן הלאהה. כדי שזה יהיה קריא יותר.
דווקא הראשון מבחינת צבעים היה יותר טוב.
מצרף קובץ שעשיתי
אני מאמין - 2.jpg

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
את הטקסט "אני מאמין באמונה שלימה" הייתי מגדיל בכל סעיף וסעיף ואז את שאר המלל משאיר רגיל. או עושה צבע אחר...
תודה, רעיון!!
לצמצם קצת את הרווח בין אות לאות.
קצת לא שייך בגופן הזה, אבל אנסה גופנים אחרים.
לדעתי ההצללה הלבנה קצת מציק בעין
כוונתך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה