עזרה בסיום עבודות B.A אקדמאיות

זרובבלה

משתמש רשום
אני סיימתי שנה שעברה לימודי תואר ראשון בחנ''מ, וכתבתי 2 עבודות BA, אחת בחינוך ואחת בחינוך מיוחד. נשאר לי רק לסיים את 2 העבודות (לכתוב את פרק הסיום) ומסיבה כלשהי אין לי את הזמן לעשות זאת.
אני צריכה להגיש את העבודות בעוד שבועיים.
משהי יכולה לכתוב לי מס' טלפון של נשים שמוכנות לסיים עבודות בתשלום? אם אפשר לשלוח באישי.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
חברה שלי כותבת עבודות סמינריוניות לתואר.
אם תרצי- פני אליי באישי.

אודליה ג

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני סיימתי שנה שעברה לימודי תואר ראשון בחנ''מ, וכתבתי 2 עבודות BA, אחת בחינוך ואחת בחינוך מיוחד. נשאר לי רק לסיים את 2 העבודות (לכתוב את פרק הסיום) ומסיבה כלשהי אין לי את הזמן לעשות זאת.
אני צריכה להגיש את העבודות בעוד שבועיים.
משהי יכולה לכתוב לי מס' טלפון של נשים שמוכנות לסיים עבודות בתשלום? אם אפשר לשלוח באישי.
יש לך טלפון של מישהי ? דחוף מאוד תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה