עזרה בניקוד בוורד

zevUP

משתמש פעיל
מי יכול בבקשה לעזור איך אפשר לנקד את המילה "לֹא" (כזה) בוורד, הנקודה מזיזה לי את האלף רחוק מדיי ולא כמו שבסידור שהאותיות נשארות במקומן והניקוד מיתוסף, האם בוורד אפשר לעשות זאת או שוורד לא טוב לניקוד

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
א. וורד חלש בניקוד.

ב. בתג אפשר לעמד עם ניקוד מדוייק.

ג. זה תלוי גם בפונט.
יש פונטים עם קרנינג יותר טוב ופחות טוב. תנסה את פרנקריהל הוא בדרך כלל יוצא די טוב בוורד.

באינדיזיין גם יוצא יותר טוב הניקוד במיוחד עם אופן טייפ.

בכל מקרה צריך להזהר כשמנקדים בוורד, כי יש פונטים שאתה מנקד איתם בוורד ואם אח"כ אתה מחליט לשנות את הפונט, השׁ והשׂ מתחלפות. וכבר ראיתי ספרים שהודפסו עם הטעות הזאת...

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם יורשה לי להוסיף:

בוורד 2003, כל הגופנים של גוטמן עובדים עם תאימות מלאה לניקוד!!! נסו ותראו!!

כמו כן, יש גופנים נוספים שתומכים בניקוד באופן מלא, כגון דוד, ופרנקריל (נראה לי שגם פונט אריאל). הבעיה שאתה ציינת אופיינית לגופן 'טיימס ניו רומן'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה