עזרה עזרה בנושא ביטוח לאומי

אנונימיתתתת

משתמש צעיר
שלום אני מעל 18(20) ואני גם סודנטית וגם עובדת רציתי לדעת בשביל לא לשלם כל חודש ביטוח לאומי איזה טופס אני צריכה לשלוח להם ואיך אני שולחת להם את זה?

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אם יש לך תלוש, המעסיק משלם עלייך ואת פטורה

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית

אנונימיתתתת

משתמש צעיר
אבל אני מקבלת מביטוח לאומי שאני צריכה לשלם עבור החודשים האלו,אז בוא נגיד במקרה שהמעסיק לא מעביר להם מה צריך לעשות

shani123

משתמש מקצוען
אבל אני מקבלת מביטוח לאומי שאני צריכה לשלם עבור החודשים האלו,אז בוא נגיד במקרה שהמעסיק לא מעביר להם מה צריך לעשות
אין כזה דבר
אלא אם הוא מעסיק אתכם פיקטיבי ומוציא כאילו תלושים
שימי לב, המעסיק מוריד ממך כל חודש דמי ביטוח לאומי ומס בריאות ועליו להעביר את זה מסודר לביטוח לאומי
כדאי לבדוק שהכל שם תקין.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שלום אני מעל 18(20) ואני גם סודנטית וגם עובדת רציתי לדעת בשביל לא לשלם כל חודש ביטוח לאומי איזה טופס אני צריכה לשלוח להם ואיך אני שולחת להם את זה?
לפעמים מעסיקים מדווחים רק פעם בתקופה, יש לשלוח לביטוח לאומי העתק של התלושים, או הסכם העסקה,
מי שעובד אינו צריך לשלם בט"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה