עזרה בנוגע לשלט

mashi9879

משתמש רשום
בס"ד

שלום רב!

אני רוצה להדפיס שלט בערך בגודל מטר וחצי על שלוש מטר לחנות.

אני יודעת שהעסק עולה יקר לכן שאלתי היא קודם כל האם יש פתרונות הדפסה יותר זולים מאשר לקנות שלט רגיל לחנות
ז'א להדפיס על מין בד כזה או ניילון, אם למישהו יש הצעות אני אשמח לשמוע..

באלמעלה

משתמש פעיל
ישנם כמה סוגי שלטים:
הדפסה ע"ג שמשונית- בין 75-90 ש"ח למטר רבוע תלוי ,איפה ומה הכמות.
ויש שלטים קצת יותר בליגה:
כמו ארגז תאורה עם פרספקט מואר בפנים: שהעלות נעה בסביבות ה1000 ש"ח למטר.
או אותיות בולטות עם תאורה בפנים או מתחת (לדים), שעלות כזו בערך 4$ לס"מ
(החישוב הוא כזה 4$ לס"מ+*גובה האות *מספר האותיות)

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
על גבי שמשונית יש מישהו בכרמיאל שעושה עבודה יפה מאוד ולקוח רק 41 ש"ח למ"ר.
אם תרצה מחרתיים אהיה במשרד ואשלח לך את הטלפון שלו.

ירושלמי

משתמש צעיר
אוהב,
המחיר הוא גם למטר בודד או רק לכמויות?

הוא בכוונה רוצה להפסיד?

mashi9879

משתמש רשום
עוד שאלה בנושא. זה נכון שאם אני ידפיס על פח כזה כמו שיש למוסכים זה יוצא יותר זול? למשל כמו השלט של "ששת"?

orli_dimri

משתמש פעיל
אלי שלטים: 02-5381834

גרפית (אילן) - 02-6794479 או 052-3248250

שניהם באזור ירושלים.

מבצעים הדפסות בפורמט רחב ושלטים.

אני מאמינה שיכולים לעזור לך.

בהצלחה

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי מושג אם הוא רוצה להפסיד.
תתקשר ותברר.
052-8804803 שלטים אילן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה