דרוש מידע עזרה בכניסה לאתר של משנת יוסף

עולם חדש

משתמש פעיל
שלום רב אני משתמש חדש באתר של משנת יוסף ואני לא מצליח להיכנס לאתר וזה מה שנרשם לי, אשמח לעזרה מהציבור היקר..

"אינכם יכולים להיכנס עם שם המשתמש שלכם. היות והוא רשום אצל יותר ממשתמש אחד.
הנכם מתבקשים להיכנס עם המייל שלכם.
לאחר שתכנסו המערכת תבקש מכם לבחור שם משתמש אחר."

עולם חדש

משתמש פעיל

קול תורה

משתמש פעיל
שלום רב אני משתמש חדש באתר של משנת יוסף ואני לא מצליח להיכנס לאתר וזה מה שנרשם לי, אשמח לעזרה מהציבור היקר..

"אינכם יכולים להיכנס עם שם המשתמש שלכם. היות והוא רשום אצל יותר ממשתמש אחד.
הנכם מתבקשים להיכנס עם המייל שלכם.
לאחר שתכנסו המערכת תבקש מכם לבחור שם משתמש אחר."
גם לי היתה אותה בעיה אז דבר ראשון כמו שאמרו קודמי להיכנס באתר הישן ובמקום שם המשתמש לרשום כתובת מייל
אז תתבקשו להחליף את שם המשתמש
אם בכל זאת לא מצליח אז אפשר לחכות לשעות פעילות המשרד להתקשר אליהם והם מטפלים מיד (מחליפים לך שם משתמש וסיסמא ואומרים לך אותם ונכנסים בלי בעיות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה