עזרה עזרה בוורד- לחדש מנוי

חח.שש.

משתמש רשום
יש לי בעיה בוורד (נראלי שזה מייקרוסופט בכללי אבל מה שהכי חשוב לי זה וורד), הוא רוצה שאני יחדש את המנוי שלי (לא זוכרת שפעם שילמתי על מנוי) במחיר של 450 שח לשנה. יש דרך להימלט מזה?
בינתיים מי ששאלתי אותו לא הבין מה זה ולא האמין לי שצריך לשלם כדי להשתמש בוורד. השאלה אם אני באמת צריכה לשלם כדי להקליד ולהשתמש בוורד. אשמח לכל מידע בנושא. צירפתי צילום מסך של מה שזה אומר לי כשאני מנסה להקליד, קיבלתי גם הודעה במייל שאני צריכה לחדש מנוי..
תודה
2021-10-05.png

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
אפשר להתקין גרסה פרוצה, או בדרך יותר פשוטה:
  1. לוודא שכל התוכנות של אופיס סגורות (וורד, פאורפוינט וכו'), כדאי גם להשבית אנטי וירוס.
  2. להתקין את התכנה הזו.
  3. לבחור למטה את האופיס שמותקן, ואז ללחוץ install key.
  4. אחרי תהליך שהתכנה מריצה, אם כתוב משהו כמו succesful, ללחוץ activate.
  5. לפתוח את וורד, ההודעה אמורה להיעלם.
1633449498676.png

קבצים מצורפים

• KMSoffline.rar
    3.3 MB · צפיות: 12

חח.שש.

משתמש רשום
תודה על התגובה והניסיון לעזור, אבל זה לא נותן לי לפתוח את התוכנה, כותב שזוהה ווירוס ואא לפתוח את זה... יש משו שאפשר לעשות?
תודה תודה. זה ממש דחוף לי

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
תודה על התגובה והניסיון לעזור, אבל זה לא נותן לי לפתוח את התוכנה, כותב שזוהה ווירוס ואא לפתוח את זה... יש משו שאפשר לעשות?
תודה תודה. זה ממש דחוף לי
איזה אנטי וירוס יש לך?

חח.שש.

משתמש רשום
אוי, אני ממש לא מבינה במחשבים...:( קניתי את המחשב כמו שהוא, לא התקנתי בו שום דבר. איך אני יכולה לדעת?

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
אוי, אני ממש לא מבינה במחשבים...:( קניתי את המחשב כמו שהוא, לא התקנתי בו שום דבר. איך אני יכולה לדעת?
את יכולה לפנות אליי במייל createswritingאין לכתוב כתובת מייל

מ. שני

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
התקנתי עכשיו תוכנות אופיס 2019 וכתוב לי בכל דבר שאני פותח (וורד, פאורפוינט וכו') שצריך להפעיל עד ה 21 בנובמבר, כי אם לא התוכנות יהיו לא זמינות, אבל אין לי שום אפשרות להתקין, כל פעם שאני מנסה זה משתבש.
גם בפאורפוינט, זה לא נותן לי ליצור מצגת חדשה, צרפתי צילום מסך.
אם מישהו יודע לעזור בעניין אודה לו מאוד.צילום מסך 2021-11-16 232249.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה