עזרה בהכנסת דגימות לקורג

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום חברים, יש כאן המון שאלות ולא הספקתי למצוא תשובה למה שאני מחפש אז סליחה אם זאת שאלה שחוזרת על עצמה מלא פעמים..

אני עובד עם קורג PA600 וPA4

יש לי כמה סטים שמורים באורגן או בכרטיס זיכרון

הבעיה שאני לא מצליח להעלות כל דגימה מסט אחר למה ששמור עכשיו על האורגן, אם הבנתי נכון בשביל זה אני אמור להעלות את הPCM מהסט השני, אבל אין אפשרות לבחור איזה מהם להעלות וזה מוחק לי את מה שכבר יש בסט שעכשיו על האורגן...

יש דרך לעשות את זה דרך המחשב?

מקווה שהייתי מובן..

תודה!

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש למישהו מידע בנושא?..

יוסי אבגדה

משתמש רשום
יש למישהו מידע בנושא?..
לפי איך שהבנתי את שאלתך, אחרי שיש לך סט מסויים באורגן, ואתה רוצה להוסיף עליו סאונד מסויים מסט אחר שנמצא לך ב-USB את פשוט נכנס ב-LOAD ונכנס לסאונד הרצוי בסט הרצוי ומוריד אותו בצורה ספציפית, הוא כבר שואב איתו את הדגימה הדרושה (אם יש אותה... וזה לא משהו גנוב שאין את הדגימות וכו')

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תודה, מעניין בדקתי וזה לא נותן לי, רק אם אני מעלה לאורגן גם את התיקיה PCM רק אז הוא משמיע לי את הצליל, הבעיה שזה בא על חשבון כל הסאונדים האחרים שהיו לפני זה באורגן, בPCM אין אפשרות בחירה איזה מהם להעלות, רק את כל התיקיה.......

יוסי אבגדה

משתמש רשום
תודה, מעניין בדקתי וזה לא נותן לי, רק אם אני מעלה לאורגן גם את התיקיה PCM רק אז הוא משמיע לי את הצליל, הבעיה שזה בא על חשבון כל הסאונדים האחרים שהיו לפני זה באורגן, בPCM אין אפשרות בחירה איזה מהם להעלות, רק את כל התיקיה.......
לכן הסברתי שלא זה הדרך, אלא להכניס לאורגן סאונד מסויים מתוך אחד התיקיות (USER1/2/3/4)
ואז הוא שואה את הדגימות שלו מתוך ה-PCM מה שכן, תוודא שבתוך התיקייה של הסט ממנו אתה לוקח משהו, קיים גם תיקיית SOUND וגם תיקיית PCM וגם תיקיית MULTISAMPL

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז באמת מוזר לי כי פשוט העליתי תיקיה שלמה מסט 1 ואז לא עבדו הצלילים, עשיתי LOAD לPCM מאותו סט וכל הצלילים עבדו, אבל הצלילים מהסט השני לא עבדו, עשיתי LOAD לPCM של הסט השני, זה גרם לצלילים מהסט השני לעבוד אבל הצלילים מהסט הראשון לא עובדים בכלל, אולי כמה בודדים.....

אני אנסה שוב, תודה רבה!

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אחי היקר ממש תודה רבה! העתקתי את הסטים לזיכרון של האורגן ואז הכל עבד.. לפני זה העליתי מהדיסקונקי.
ממש תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה