דרוש מידע עזרה בגימייל

יעלי ורנר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מישהו נתקל בתופעה הזאת,
גימייל חסמו לי את המייל,
יש לי שתי מיליים על שמי והם טוענים שעשיתי שהפרתי את הכללים שלהם,
השאלה למה זה יכול להיות.

חניק

משתמש פעיל
סליחה שאני מעלה את האשכול הישן הזה, פשוט שלשום חסמו לי את המייל ואשמח לדעת מה היה הסוף עם הסיפור שלך, פתחו לך? אחרי כמה זמן? ....

roni2.leshem אהרן

משתמש צעיר
מאותם סיבות זה נחסם?
לפעמים יש להם קריזות ומחכים יומיומים וזה פשוט נפתח...
העצה שלי לסיפור הזה...באופן כללי
לאבטח את המייל ע"י שיחזור מייל אחד במשנהו ,ואז אם יש בעיה באחד המיילים הם שולחים מייל שיחזור למייל השני

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לאבטח את המייל ע"י שיחזור מייל אחד במשנהו ,ואז אם יש בעיה באחד המיילים הם שולחים מייל שיחזור למייל השני
כשהם מחליטים לסגור מייל זה לא עוזר.
זה עוזר רק באבטחה!

י.כ.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סשן זה אומר פתיחה אוטומטית של המייל שלך
תנסי להכנס מהתחלה

בתיה לוי 94

משתמש חדש
מאחר וזה רובוטים שמתעסקים עם החשבונות אז לפעמים הם חוסמים כשהם חושדים בפעולה לא ראויה.
אני לא יודעת מה החוקים של גימייל אבל יכול להיות שהיה נראה להם שעברת והם חוסמים יש אנשים שפותחים את החסימה או לבקש מגוגל שיפתחו לך

חניק

משתמש פעיל
תודה!!! תודה !!! יצאתי, נכנסתי שוב והצלחתי, בתיה לוי, אין לי מילים להודות לך!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה