עזרה עזרה בגיוס מתנדבים למחקר בנושא צמיחה רוחנית בעקבות מחלה

MAXIMOM

משתמש חדש
שלום,
שמי צילי ואני תלמידה לתואר שני בעבודה סוציאלית במסלול טיפול ישיר. במסגרת סמינר מחקר, אני מתעניינת בחוויה של אנשים שחלו והחלימו ממחלת הסרטן ורואים בה גורם שהשפיע על צמיחתם הרוחנית, מתן משמעות ופרספקטיבה לחיים.

אם עברו חמש שנים מאז שהחלמת ממחלת הסרטן, וחווית את המחלה כגורם שהשפיע על צמיחתך הרוחנית, אשמח ליצור איתך קשר ולשמוע על החוויות והתובנות שלך בעקבות המחלה.

השיתוף ייעשה בריאיון אחד על אחד במשך כשעה וחצי, במקום ובזמן שייקבעו על ידך. כל הפרטים המזהים יטושטשו וזהותך תישאר אנונימית. אף מידע מהריאיון לא יועבר לגורם כלשהו.
החומר מהריאיון יהווה בסיס למחקר. ההשתתפות היא על בסיס התנדבותי וניתן להפסיקה בכל עת.

אם מתאים לך להשתתף במחקר אשמח שת
יצרי איתי קשר במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה!

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
אני לא עומדת בקריטריונים... אבל מכירה מקרוב את הקשי בגיוס נחקרים...
והאמת זה נשמע ממש מעניין..
על הדרך- מקפיצה לך..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה