עזרה בבקשה! אני לא מצליחה פתאום לשלוח מייל

Hola!

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
דחוף מאוד!
אני חייבת לשלוח מייל אבל כתוב לי 'ההודעה לא נשלחה, כדאי לבדוק את החיבור לרשת'
בדקתי אבל הכל מחובר. ניתקתי והחזרתי כמה פעמים, גם דרך הראוטר אבל עדיין זה לא נשלח.
וכאן אני יכולה להגיב אז מה הסיבה לזה????

קרעפט

משתמש מקצוען
החיבור עובד מהר?
לג'ימייל יש נטיה להיתקע בחיבור איטי

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
דחוף מאוד!
אני חייבת לשלוח מייל אבל כתוב לי ההודעה נשלחה, כדאי לבדוק את החיבור לרשת'
בדקתי אבל הכל מחובר. ניתקתי והחזרתי כמה פעמים, גם דרך הראוטר אבל עדיין זה לא נשלח.
וכאן אני יכולה להגיב אז מה הסיבה לזה????
השבוע זה גם קרה לי,
הצ'אט עבד, קיבלתי מיילים יכולתי לגלוש אבל לשלוח מייל לא יכולתי,
זה איכשהו עבר לבד אחרי כמה זמן.

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכון מכיון שכנראה העתקת את הכתובת מייל עם רווח אחרי או לפני הכתובת או שהיה איזה סימן פיסוק כמו נקודה פסיק וכדו' אחרי הכתובת,
המייל אכן עובד מצוין להבא פשוט להעתיק שוב את הכתובת ידנית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה