עזרה בבנית אתר

ענבים טעימים

משתמש רשום
סיימתי לאחרונה לימודי תכנות ולצערי עדיין בלי עבודה- המליצו לי לבנות אתר כביכול למישהו על מנת להשאר בתחום וגם זה יכול להחשב כנסיון לכל דבר...
אשמח לעזרה הדרכה והכוונה איך אני מתחילה דבר כזה האם יש אתר שאוכל להעזר בו?
אשמח להמלצות הארות והערות...

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם לא למדתם לבנות אתר, אז למה לא לבנות משהו שכן למדתם?
מה למדתם?

ענבים טעימים

משתמש רשום
אם לא למדתם לבנות אתר, אז למה לא לבנות משהו שכן למדתם?
מה למדתם?
ודאי שלמדנו, אבל תמיד עם הדכה צמודה והכוונה על כל צעד...
כרגע זה משהו שאני מתחילה מאפס ורציתי עצות כמו באיזה שפה הכי משתלם ועכשווי, ובמה כדאי להשקיע ועם מה להתחיל וכו... דברים שלכאורה נשמעים פשוטים וברורים לבעלות נסיון אבל בשביל גוניורית זה ליפול לתוך המים...

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ודאי שלמדנו, אבל תמיד עם הדכה צמודה והכוונה על כל צעד...
כרגע זה משהו שאני מתחילה מאפס ורציתי עצות כמו באיזה שפה הכי משתלם ועכשווי, ובמה כדאי להשקיע ועם מה להתחיל וכו... דברים שלכאורה נשמעים פשוטים וברורים לבעלות נסיון אבל בשביל גוניורית זה ליפול לתוך המים...
זה לימודים של הסמינר? נשמע לי שזה המינימום המתבקש שבחורה תוכל לבנות מערכת בעצמה מ-0 לפני שהיא ניגשת להצעות עבודה כלשהן. (מטרת הלימודים היא שהבחורה תוכל להיות עצמאית, לא? בכל מקצוע אחר זה מתבקש)

לגוף השאלה, אין פה שיקולים של שפה או עכשוויות, יש פה שיקולים של מה שהכי נוח למתכנת, לכן מה שלמדת זה מה שתעשי.
אין מה להשקיע בלימוד שפה, לכן אני אשאל שוב, מה כן למדתם? יהיה יותר קל לתת הכוונה אחרי שיודעים מה הנקודת התחלה.

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה לימודים של הסמינר? נשמע לי שזה המינימום המתבקש שבחורה תוכל לבנות מערכת בעצמה מ-0 לפני שהיא ניגשת להצעות עבודה כלשהן. (מטרת הלימודים היא שהבחורה תוכל להיות עצמאית, לא? בכל מקצוע אחר זה מתבקש)
ממש לא!
אולי לאחר נסיון יש מספיק ידע בשביל להפוך לעצמאית.
מלימודים בסמינר, לא לומדים לבנות דברים מ-0.
כמובן שאפשר ללמוד איך עושים את זה, אבל אין אפשרות ללמד לעשות הכל.
אין מה לעשות. מלמדים את הבסיס, איתו צריך להתקדם בדרך כל שהיא.

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לגוף השאלה, אין פה שיקולים של שפה או עכשוויות, יש פה שיקולים של מה שהכי נוח למתכנת, לכן מה שלמדת זה מה שתעשי.
זה נכון.
ללמוד שפה/טכנולוגיה הרבה יותר פשוט מאשר ללמוד להקים מערכת מ-0, גם בשפה מוכרת.
עדיף אולי עם מה שכבר יודעים

this.pointer

משתמש רשום
אחרי הלימודים בסמינר, בחורה יכולה לבנות דברים מאפס עם לימוד עצמי ברשת. בהחלט.
בסמינר לומדים את הבסיס, איך להתחיל.
עם כל השאר אפשר להסתדר לבד, לעיתים עם קצת עזרה נקודתית פה ושם.

צבי לוי

משתמש חדש
הנדסת תוכנה
סיימתי לאחרונה לימודי תכנות ולצערי עדיין בלי עבודה- המליצו לי לבנות אתר כביכול למישהו על מנת להשאר בתחום וגם זה יכול להחשב כנסיון לכל דבר...
יש את מכללת פרקטיקי-ו שזה בתשלום של 350 ש"ח לחודש, ויש שם את כול קורס Full Stack
ויש לקניה את ספרי רן בר זק שמדברים על JS Node.js ריאקט אנגולר וכו'
בהצלחה

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בשני תגובות פה נאמר שבסמינר מלמדים רק את הבסיס, אבל זה לימודים של שנתיים עד כמה שידוע לי, שנתיים זה בהחלט מספיק זמן למורה ללמד את התלמידות שלה להקים עסק עצמאי בבניית אתרים, יכול להיות שהלימודים לא ממוקדים על תחום מסוים ולכן אי אפשר להיכנס מספיק עמוק לאף נושא, ממילא צריך אחרי הסמינר לעשות השלמות לתחום שבו בוחרים. אבל עדיף שילמדו שפה אחת טוב, פריימוורק אחד נורמלי, ואז אפשר להצליח הרבה יותר תוך שנה של לימודים.

עריכה:
וכמובן איך לעבוד עם חברות אחסון, ולדעת שזה לא נורא לשכור מישהו לעשות משהו שאתה לא טוב בו שיעשה את החלק הזה עבורך, זה מקובל מאוד, אף אחד לא יכול להיות טוב בהכל.
הקמת מערכת מ-0 משמעה התעסקות עם שרתים, בחירת טכנולוגיות, התעסקות עם מסדי נתונים, אבטחת מידע וכהנה רבות, אי אפשר לצפות מבן אדם לדעת לעשות הכל, ובכל זאת יש הרבה שכן עושים את זה.

this.pointer

משתמש רשום
בשני תגובות פה נאמר שבסמינר מלמדים רק את הבסיס, אבל זה לימודים של שנתיים עד כמה שידוע לי, שנתיים זה בהחלט מספיק זמן למורה ללמד את התלמידות שלה להקים עסק עצמאי בבניית אתרים, יכול להיות שהלימודים לא ממוקדים על תחום מסוים ולכן אי אפשר להיכנס מספיק עמוק לאף נושא, ממילא צריך אחרי הסמינר לעשות השלמות לתחום שבו בוחרים. אבל עדיף שילמדו שפה אחת טוב, פריימוורק אחד נורמלי, ואז אפשר להצליח הרבה יותר תוך שנה של לימודים.
אצלנו למדו עמוק ורציני C# ואנגולר, אולי לא מספיק בשביל להתמודד לבד, אבל אם עושים פרויקט גמר בשפות שלומדים בסמינר (או לאו דווקא) שעבורו מקבלים בדר"כ ליווי והדרכה, אז בכלל הידע והניסיון אמורים להעמיק ולתת יכולות לבניה מאפס.
ואם מתייעצים בשלב הראשוני לגבי בחירת הטכנולוגיות, השרתים וכו' ולא מפחדים להתעסק עם 'גדולים' שלא מכירים, אפשר להגיע רחוק...

פסגות

משתמש מקצוען
היי
אני מעונייין בבניית אתר
לא חשובה לי הרמה כ''כ
ניתן ליצור קשר GMAIL.COM@ lea.a8010

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שנתיים זה בהחלט מספיק זמן למורה ללמד את התלמידות שלה להקים עסק עצמאי בבניית אתרים,
זאת לא המטרה של הלימודים. בניית אתרים (ללקוחות קטנים ובינוניים) זה ״הייטק״ ברמה הכי נמוכה שיש הן מבחינה מקצועית והן מבחינת השכר. הסמינרים מכינים את הבנות להשתלבות בתעשייה. ולכן משקיעים יותר בבסיס ופחות בכל מיני קשקושים שעוסק עצמאי חייב לדעת (מה זה אחסון, ואיפה קונים דומיין, וכל שכן שיש וורדפרס ויש ערכות עיצוב מוכנות וכו׳ וכו׳).

עם זאת העצה שנתנו לפותחת האשכול - לבנות אתר - היא עצה נבונה.
גם השאלה שלה - איך עושים את זה בפועל - היא שאלה במקום. היא לא אמורה לדעת את זה. וטוב שהיא שואלת.
רק שבאמת צריכה לפרט קצת יותר - איזה שפות וטכנולוגיות היא מכירה, ואז תהיה אפשרות לענות לה בצורה ממוקדם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה