עזרה בבחירה מאמזון

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
למה שלא תשלחי דרך חברות משלוח כמו "חביל'ס"?
את שולחת לכתובת שלהם בארה"ב והם שולחים את זה לכאן תמורת 40 שקל לחבילה (אולי קצת יותר תלוי במשקל).

ככה את חוסכת לפחות את העלות הגבוהה של המשלוח (מכס לא יהיה לך, כי זה מתחת ל- 500$ אבל מע"מ כן).

נושנושית

משתמש מקצוען
לא כ"כ הצלחתי להבין איך החבילס הזה עובד...
ומכס יש מעל 100$, לא?
ואיזה ביג שוט אני צריכה???

tovat

משתמש מקצוען
מזדהה מאד עם ההסתבכות מה לקנות...

בקישור שהבאת יש מלא דברים של חברת סיזיקס, ביג שוט רגיל, ביג שוט פלוס הגדול, ביג שוט עם ערכת התחלה, יש שם מכשיר שנראה חשמלי, יש שם מכשיר בשם ביגקיק (השחור) שאין לי מושג מה עושה, יש שם מכשיר ביג שוט פרו שהוא כנראה עוד יותר גדול, יש שם מכשיר שמשמש רק להבלטה, ויש מכשיר שהוא בכלל לא של סיזיקס אבל הוא כמו ביג שוט של חברת ספלביינדרס.
בעיקרון מה שאת צריכה הוא המכשיר הראשון, אולי בלי ערכת התחלה, שמקפיצה את המחיר (לשיקולך). יכולה לראות את המכשיר גם אצל מימי:
http://www.mimms.co.il/product/%D7%91%D7%99%D7%92-%D7%A9%D7%95%D7%98-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%97%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%9A-%D7%95%D7%94%D7%91%D7%9C%D7%98%D7%94---sizzix-big-shot-1
לגבי המיסים, את אמורה לשלם רק מעמ מעל 75 דולר, אבל כשאת קונה ואמזון שולחים לארץ הם כוללים במחיר כבר את כל המיסים הנחוצים.
אם את מזמינה דרך חברת שילוח כמו חבילס אז בעצם המוצר נשלח בתוך ארה"ב ואז צריך לוודא עם חברת השילוח את עניני המס.

נושנושית

משתמש מקצוען
תודה!!
אבל התייאשתי והזמנתי ממימס... הגיע תוך יום!!!
עכשיו באמזון עולה בלי משלוח 113$ ככה שזה זול בערך ב100 ש"ח ממימס כרגע..
כפרה על ה100 ש"ח העיקר שסתם ביזבזתי את זמני ועצבי על ההתלבטות הזאת.

tovat

משתמש מקצוען
איזה כיף! תהני!
בהחלט גם זמן שווה כסף... הרבה פעמים כשאני מתלבטת, שיקול הזמן מכריע לטובת מחיר יקר יותר.

נושנושית

משתמש מקצוען
גם בזבזתי את זמני שבועות על זה וגם בסוף הזמנתי מהארץ:(
אבל העיקר שהחלטתי בסוף ואני לא מתחרטת

חביל'ס

משתמש מקצוען
לא עבד לי פרוג בימים האחרונים, סופסוף הסתדר.
עדיין צריך עזרה:rolleyes:?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה