עזרה באקסס הקפצת חלון ליום הולדת לפי תאריך לידה וגיל שמתעדכן אוטומט

יצחק גיטריסט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני בניתי תוכנה למורה, שיש תיק אישי לכל תלמיד עם תוכנית עבודה, וניהול תורנויות.

אני רוצה שיקפוץ חלון כשמגיע תאריך לידה של אחד התלמידים שאדע שיש לו יום הולדת.

אשמח מאוד את עזרתכם, מי שיודע??

תודה מראש

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אני בניתי תוכנה למורה, שיש תיק אישי לכל תלמיד עם תוכנית עבודה, וניהול תורנויות.

אני רוצה שיקפוץ חלון כשמגיע תאריך לידה של אחד התלמידים שאדע שיש לו יום הולדת.

אשמח מאוד את עזרתכם, מי שיודע??

תודה מראש

אתה כנראה רוצה לפי העברי
אתה צריך להשתמש בפונקציות שעלו בפורום לתאריך עברי ולייצר שאילתה מתאימה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אני יודע לעשות עברי.
אני לא יודע אי עושים שאילתה מתאימה.
אשמח את עזרתך.
תודה מראש
אתה צריך לתרגם את התאריכים של התלמידים דרך הפונקציות ליום וחודש עברי ובקריטריון לשים את היום והחודש של היום (גם על ידי פונקציה תואמת)

אחרי שיש לך שאילתה אתה יכול להשתמש ב DCOUNT כדי לדעת האם יש ימי הולדת היום או שאין ואז לדלג על פתיחת החלון

בחלון עצמו פשוט תיייצר טופס על בסיס השאילתה

יצחק גיטריסט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אתה צריך לתרגם את התאריכים של התלמידים דרך הפונקציות ליום וחודש עברי ובקריטריון לשים את היום והחודש של היום (גם על ידי פונקציה תואמת)

אחרי שיש לך שאילתה אתה יכול להשתמש ב DCOUNT כדי לדעת האם יש ימי הולדת היום או שאין ואז לדלג על פתיחת החלון

בחלון עצמו פשוט תיייצר טופס על בסיס השאילתה

תודה רבה.

אני לא מבין ברמה שאמרת.

אשמח מאוד אם תשלח משהו באזור הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה