כללי עזרה באינדזיין | מיזוג

design

משתמש צעיר
האם משהו מקצועי שמבין יכול לעזור לי במיזוג. איך בדיוק עושים את הפקודה למה הרצתי בכל התיבות וזה לא מביא לי את מה שאני רוצה. מה שאני רוצה שזה יביא לדוגמה את התאריכים של החודש לפי סדר א.ב.ג. וכו' מתוך קובץ היבוא אבל במקום זה הוא מריץ בכל השורות רק את השורה הראשונה מהקובץ.
מצורף צילום מסך האם עשיתי נכון?
צפה בקובץ המצורף 18659

צפה בקובץ המצורף 18660

קבצים מצורפים

• prog.JPG
    KB 148.9 · צפיות: 10
  • 1prog.JPG
    KB 158.2 · צפיות: 10

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
הכנסת ידנית את טקסט המיזוג בכל מקום - בדף - שרצית?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
זה לא יעבוד אף פעם.
חייב להיות בשיטה שהתוכנה מכניס לך אוטומטית בכל העמוד, ואתה רק מכין אחד.

design

משתמש צעיר
זאת אומרת שבטבלה אני ממקם רק בריבוע אחד וזה רץ בהכל?

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דוגמא: לך יש בלנאק באקסל עם הזמנים של 'תל אביב' 'חיפה' וכו' ועמודים באינדזיין עם מקום להכניס את הזמנים של כל מקום.

כשאתה מייבא, כל אזור צריך להיות בטור נפרד (במקור).
אחרי שאתה מייבא יש לך בלשונית של מיזוג נתונים 'סגנון' של כל אזור, 'תל אביב' בסגנון אחד 'חיפה' בסגנון אחד וכו'

אתה הולך לעמוד באינדזיין, ובמקום שאתה רוצה שיופיע הזמנים של 'תל אביב' את הסגנון 'תל אביב'. במקום של 'חיפה' את הסגנון 'חיפה' וכו'
ואז בכל העמודים הבאים הוא יריץ את השורות הבאות (שורה ראשונה הייתה המקום: תל אביב וכו'. שורה שניה תהיה זמן של כניסת שבת בתל אביב לפרשת בראשית.)

אולי אני לא מספיק ברור אבל תחפש תחת הניק MענדיM הוא העלה פעם מדריך מפורט.

בתקווה שעזרתי

design

משתמש צעיר
תודה אתם מסבירים טוב אבל עדין לא הבנתי.
כנראה שאני גם לא הסברתי את עצמי טוב נגיד במקום א. ב.ג. וכו' זה מריץ לי רק א.
איך אני עושה שהפקודה תרוץ בכל משבצת בטבלה כפול ש12 עמודים אבל בכל משבצת תאריך אחר.
יש לי טבלה באקסל תאריך שבתות זמני שבת וכו'

לycs אתה מתכוון למדריך הזה?: http://www.prog.co.il/showthread.php?t=4903&highlight=M%F2%F0%E3%E9M

shukib

משתמש חדש
אני לא יכול לעזור אבל

אגדיר את השאלה בצורה יותר מדוייקת:
איך עושים Next Record באינדיזיין?

כשעושים דף מיזוג נתונים בוורד ישנו שדה נסתר שנקרא Next Record שאותו צריך לשים בסוף כל רשומה שהשתמשו בה כדי שהמחשב יידע לעבור לרשומה הבאה ולא לשים בפעם הבאה שיבקשו ממנו את אותה רשומה שהוא כבר רשם קודם,

מה האלטרנטיבה באינדיזיין?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שוקי, הסברת מצויין.
אכן, אין NEXT RECORD באינדיזיין. ובכלל כל השיטה של מיזוג באינדיזיין לעומת הוורד שואף לכמעט אפס. (סליחה מאדובי).

אלטרנטיבה? שיטת עבודה פרימיטיבי ומוגבל מאוד.
ריבועים מסודרים לפי איך שאינדיזיין מבין.
ז"א, יש הגדרה אחת באינדיזיין בשם: Multiple Records, וזה עובד בשיטה כזו: אתה מכין אחד, ואתה נותן לו למלאות עמוד.
הוא נותן לך להגדיר את המרווחים בין הטורים והשורות, והגלישה מכל כיוון לדף. וזהו. לא מעבר לך.

חסרונות:
אין אפשרות להגדיר אישית איפה להכניס נתונים.
אין אפשרות להכניס רק חלק מהנתונים בחלק מהעמוד.
אין פקודה של Skip Record.
אין פקודה של, אם, אז, אחרת If, Then, Else

מעלות:
אדובי, אינדיזיין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה