עזרה עזרה באילוסטריטור דחוף!

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אני רוצה שיהיה מסגרת בצבע ורוד מסביב לאלמנט הזה לצורך גלופה, הוא מורכב מכמה חלקים, איך אני עושה את זה?
1699990266478.png
!

אנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תתפוס את כל האלמנטים. תכפיל אותם על אותו מקום [כונטרול סי כונטרול אף, כדי לא לאבד את המקור] ואז עם ה'שייפ בולדר תול' [עם איור של עננים] אתה מחבר את כולם ואז מוסיף לו סטרוק ורוד ומוחק את הפנים.

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
תודה רבה, אבל אני לא מצליחה לחבר את כולם עם ה'שייפ בולדר תול' , הוא מוחק לי את כל העיטור למעלה,
אולי זה בגלל שהוא מורכב ממילוי וקו?

אנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה רבה, אבל אני לא מצליחה לחבר את כולם עם ה'שייפ בולדר תול' , הוא מוחק לי את כל העיטור למעלה,
אולי זה בגלל שהוא מורכב ממילוי וקו?
אכן ה'שייפ בולדר תול' לא מחבר אלמנטים קויים עם אלמנטים עם מילוי. אבל ישנה אופציה להפוך אלמנט שהוא קו מיתאר למילוי, אני לא זוכר היכן זה נמצא.

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
עוד אפשרות: לתפוס את כל האלמנטים כנ"ל ועם ה'שייפ בולדר תול' עם ה'אלת' להחסיר את כל קווי המיתאר וכך יווצר המילוי החיצוני.
זה מוחק לי גם את הקו השחור שמסביב לעיטור.
תודה רבה על העזרה.
כל קו אפשר להפוך לצורה בעזרת object > expend או expend appearance
צפה בקובץ המצורף 1498974
אני עשיתי את זה, וזה עזר לי צריך ממש לבחור כל חלק בעיטור בנפרד ולהפעיל את ההגדרה.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה