עזיבת עבודה

הנושא בפורום 'פורום דין וחשבון' פורסם ע"י אילוש, ‏8/11/18.

  1. אילוש

    אילוש משתמש פעיל עריכה והפקת סרטים

    הצטרף:
    ‏9/3/15
    הודעות:
    496
    תודות :
    57
    נקודות:
    39
    יש לי כמה שאלות בנוגע לעזיבת עבודה-
    אני עובדת במקום עבודה 4 שנים ומעוניינת לעזוב.
    כמה זמן לפני כן אני אמורה להודיע?
    האם אני אמורה לקבל פיצויים, באיזה סכום ותוך כמה זמן?
    תודה מראש.
     
  2. פילפלית

    פילפלית משתמש מקצוען

    הצטרף:
    ‏9/5/18
    הודעות:
    447
    תודות :
    858
    נקודות:
    99
    הודעה מוקדמת- חודש מראש
     
    אילוש אוהב/ת את זה.
  3. מיקץ

    מיקץ משתמש רשום

    הצטרף:
    ‏28/10/16
    הודעות:
    53
    תודות :
    79
    נקודות:
    19
    אם את עוזבת מעצמך סתם ללא סיבה, אינך אמורה לקבל פיצויים מהמעסיק, יש לך אופציה כן למשוך את החלק של בקופת גמל.
    אם את עוברת לעיר פיתוח או עקב לידה וכו', אז את זכאית לפיצויים מלאים מהמעסיק
     
    אילוש אוהב/ת את זה.
  4. אילוש

    אילוש משתמש פעיל עריכה והפקת סרטים

    הצטרף:
    ‏9/3/15
    הודעות:
    496
    תודות :
    57
    נקודות:
    39
    לא יצא חוק חדש של קבלת פיצויים בכל מקרה?
     
  5. GTV

    GTV משתמש מקצוען

    הצטרף:
    ‏3/2/13
    הודעות:
    424
    תודות :
    121
    נקודות:
    49
    במידה ואת חתומה על סעיף 14 והפרשו לך לפיצויים 8.33%
     
    אילוש אוהב/ת את זה.
  6. שוש12

    שוש12 משתמש מקצוען

    הצטרף:
    ‏19/11/12
    הודעות:
    393
    תודות :
    712
    נקודות:
    99
    פיצויים בכל מקרה - כל הסכום הצבור לך בקופת הפנסיה נשאר שלך בכל מקרה
     
    אילוש אוהב/ת את זה.
  7. אקראי

    אקראי משתמש פעיל

    הצטרף:
    ‏11/1/18
    הודעות:
    128
    תודות :
    91
    נקודות:
    29
    עיסוק:
    ייעוץ מס - חסכון במס שבח , ייעוץ פרישה
    מיקום:
    בני ברק
    הפצויים שבקופה - שייכים לך בכל מצב.
    אם הופקד לך לפי צו ההרחבה לפנסיה חובה , רק 6% - אין השלמה נוספת.
    קחי בחשבון שלא מומלץ למשוך את הכספים בקופה,
    הם פוגעים לך בקצבה הצפויה ובפטור על הקצבה הצפויה