עושים מטבח, עזרו לנו לא ליפול בפח...

מלי רוזן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כנראה שלא כתבתי מספיק ברור, הפרוגרמה ניתנת בתשלום.

אייס קרים

משתמש צעיר
מומלץ מאד לקחת מעצבת פנים זו השקעה שמכסה את עצמה בסופו של דבר
וחוסכת הרבה עג"נ.

בן מרדכי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
מומלץ מאד לקחת מעצבת פנים זו השקעה שמכסה את עצמה בסופו של דבר
וחוסכת הרבה עג"נ.
כפי שכתבתי למעלה, אני שלמתי, ולמעצבת מוכשרת במיוחד, אך בסופו של דבר הכסף היה די לריק...
אין כללים והכללות, אך הנורמה שמתחילה להכנס לפיה אין לעשות שום עבודה ללא 'עיצוב', אינה מוצדקת כלל לבעלי יכולת בינונית שאינם מעונינים בפאר והדר.
אין לי ענין, אני לא נגר ולא מעצב... חבל לי על כסף של אחרים שילך לריק. [אולי זה לא לריק, הפרנסה של המעצבות גם חשובה בסופו של דבר... אבל אולי כדאי יותר שיתמקדו אצל העשירים יותר שם יקבלו יותר כסף וזה גם מוצדק כי הם רוצים דברים מפוארים וחדשניים וכו' וכו'].

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כפי שכתבתי למעלה, אני שלמתי, ולמעצבת מוכשרת במיוחד, אך בסופו של דבר הכסף היה די לריק...
אין כללים והכללות, אך הנורמה שמתחילה להכנס לפיה אין לעשות שום עבודה ללא 'עיצוב', אינה מוצדקת כלל לבעלי יכולת בינונית שאינם מעונינים בפאר והדר.
אין לי ענין, אני לא נגר ולא מעצב... חבל לי על כסף של אחרים שילך לריק. [אולי זה לא לריק, הפרנסה של המעצבות גם חשובה בסופו של דבר... אבל אולי כדאי יותר שיתמקדו אצל העשירים יותר שם יקבלו יותר כסף וזה גם מוצדק כי הם רוצים דברים מפוארים וחדשניים וכו' וכו'].
היה לך ניסיון עם מעצבת אחת.
חבל שאתה מקיש מזה כזו מסקנה כוללת.
חוץ מזה, מה שאתה מספר נשמע קצת מוזר ויוצא דופן. זה לא אמור לקרות בדר"כ.
וזה ממש לא נכון לומר שמעצבות לא לוקחות בחשבון פרמטר של מחיר.
השאלה הראשונה שאני שואלת את הלקוחות שלי היא - "מה התקציב שלכם?" ואח"כ יש עבודה - לתת הם את כל החלומות שלהם במחיר שהם נוקבים.

בן מרדכי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
באמת היה לי מעצבת מוכשרת, וגם היא שאלה על התקציב וכו' וכו'...
שורה תחתונה, התכנית היתה יקרה בהרבה ממה שהנגר הציע, באמת היא הציעה ניצול שטח יותר טוב, קלאפות וכו', אבל למעשה הנגר הכין תוכנית יותר טובה מבחינה תקציבית.
אבל באמת אין הכללות, לפעמים יש לקוחות שמחפשים 'חלומות' כפי שאתם מגדירים את זה, ואז באמת המעצבת יודעת לעצב את החלום יותר טוב...

מלי רוזן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים

זאת פרוגרמה שתעזור למתכנן או לאדם הפרטי לא לפספס שום פרט בתכנון המטבח,
ולחסוך את האכזבה אחרי בניית מטבח חדש כשפתאום מגלים פריטים שנשכחו וצריך למצוא איפה לתקוע אותם.

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בשביל להכין תכנית שהיא יותר טובה רק מבחינה תקציבית, באמת לא צריך מעצבת, גם לא נגר, פשוט קונים מה שהכי זול ונסגר העניין.
מהניסיון שלי - רוב האנשים שעושים מטבח חדש שזו הוצאה כ"כ גדולה שלא עושים כל יום, מעדיפים לשלם עוד קצת - ושיצא מושלם. לא תמיד זה כזה חכמה ללכת על הכי זול.
ועדיין גם מי שרוצה לעשות מטבח סטנדרטי במינימום עלות - מעצבת טובה אמורה לכוון אותו ,וליצור לו תכנית זולה, פרקטית ומותאמת לצרכיו. ויש חיה כזאת!!!!
אני, ובטח יש כאן הרבה מעצבות שמזדהות איתי, עיצבתי גם מטבחים ב25,000 וב 35,000 (מחיר שכולל הכל - שיש, כיורים, ברזים, ארונות) וגם בכמעט 100,000 - יש הכל ואמורה להיות התאמה (ויש התאמה אצל רוב המעצבות) לצרכי הלקוח וליכולותיו.

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
באמת היה לי מעצבת מוכשרת, וגם היא שאלה על התקציב וכו' וכו'...
שורה תחתונה, התכנית היתה יקרה בהרבה ממה שהנגר הציע, באמת היא הציעה ניצול שטח יותר טוב, קלאפות וכו', אבל למעשה הנגר הכין תוכנית יותר טובה מבחינה תקציבית.
אבל באמת אין הכללות, לפעמים יש לקוחות שמחפשים 'חלומות' כפי שאתם מגדירים את זה, ואז באמת המעצבת יודעת לעצב את החלום יותר טוב...
לגבי מטבחים.. לא כל מעצבת פנים היא אלופה במטבחים. לכן יש כאלה שלוקחות בנוסף קורס עיצוב מטבחים.

styehoshua

משתמש מקצוען
זה נושא מעניין.
שיפצתי ועברתי כבר כמה דירות בחיי
כשהייתי צעירה עשינו לבד ציירנו תכנית התיעצנו עם כל המשפחה והקבלן והפועלים... רצנו מחנות לחנות לבחור...
יצא מאד מוצלח!
היינו מרוצים וחשבנו למה צריך מעצב איזה מוצלח ונח ויפה הכל..
כשרווח לנו ועברנו לדירה יותר גדולה הקבלן כמובן מאליו שאל מי המעצבת כאילו אי אפשר לעבוד ללא ואנחנו תמימים סה"כ זו דירה שכבר בנויה מה צריך מעצבת לקחנו מישהי שהקבלן מכיר ועשתה עבודות גבס מטבח משרד וחדר שינה. הרגשנו שזרקנו כסף לפח ואפילו הרעיון הטוב שלה איך להרחיב מעט את המטבח - התחרטנו עליו מאד.
כאמור הדירה הייתה מוכנה כשקנינו אז לא עשינו שיפוץ רציני אחרי כמה שנים עשינו אמבטיות חדשות לקחתי מעצב ולא גמרתי להלל את ההחלטה. לא היה לי שום דאגות החלטות התלבטויות הוא עשה את הכל.
מכל מיני סיבות נאלצנו לעזוב את הדירה הזו וקנינו משהו שמצריך שיפוץ מהתחלה ועד הסוף, שוב לקחתי מעצב ומאד מאד נהניתי, אני מרגישה שאין משהו יותר מושלם ממה שיצא, הכל בטוב טעם שילובים ועיצובים שלא הייתי חושבת עליהם, תכנונית לא היו פה כ"כ הרבה התלבטויות.

אבל חייבית להוסיף לקחת מעצב זה לוקסוס זה למי שיכול להרשות לעצמו.

Mיכל

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

מסכימה לגמרי עם הגישה, אני בהחלט מכבדת ומעריכה אנשים שעיצוב פחות מדבר אליהם ולא רוצים להשקיע ב"פאר והדר"...
אבל ה'נורמה' שאתה מדבר עליה, היא ממש לא בהכרח מבחינת העיצוב!
היום לאנשים יש בהחלט יותר מודעות לקחת אדריכל/ית, זה נובע מהצורך שיש היום בשונה מבעבר,
הסלונים היום בגודל של חדרי השינה בבתים הישנים... אנשים שגרים בקופסאות גפרורים ולוקחים משכנתא של חצי מיליון ש"ח - להרחיב קצת את הבית, יודעים שתמורת כמה אלפי שקלים הם ינצלו את השטח וירוויחו הרבה יותר!
קרה לי כמה פעמים שנכנסתי לדירות של אנשים מוכשרים ש"תכננו" לבד את הדירה שלהם ו"חסכו" אדריכל/ית, את האמת, ריחמתי עליהם, הם אפילו לא יודעים כמה הם הפסידו...
המטרה של אדריכל/ית היא קודם כל לתכנן נכון. וזה לא משנה אם זה דירה של 200 מ"ר או מטבח של 9 מ"ר, שניהם צריכים תכנון כדי לנצל את השטח בהתאם לצרכים של בעה"ב.
זה קריטי, אח"כ יש גם את הליווי בכל התהליך שהוא לא פחות חשוב, הידע, ההכוונה, השאלות שצצות כל הזמן, ההתאמה התקציבית, הפניה לבעלי מקצוע וכו' וכו' הם מקלים ועוזרים מאד מאד, זה דבר שלא אני אומרת, זה הלקוחות שלי שמהרגע שנכנסים לזה מבינים כמה אדריכל/ית זה לא מותרות!!
אהה, והעניין העיצובי - הוא בהחלט בונוס, לרובינו חשוב שהדירה/המטבח יהיו מעוצבים בטוב טעם, לאו דווקא מפואר ומנקר עיניים, אבל משהו נעים ומזמין שמשתלב עם הריהוט ולא אוסף של פריטים שאין כל קשר ביניהם...

ולפותחת האשכול, רצית לדעת על מה לא לוותר?
מקווה שעזרתי לך.

ממלכת השיש

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אנו, ב"ה, סוף סוף, לפני שיפוץ מטבח. אנו ירוקים בתחום, נשמח לקבל רעיונות/המלצות/טיפים/הערות/הארות מכאלו שהתנסו. האם כשעושים מטבח מזמינים הכל במקום אחד? מיהם בעלי המקצוע המומלצים? חייבים ללכת קודם למעצבת או אפשר להסתדר בלי? על מה לא לוותר? ועוד...
המטבח שלנו בצורת "ריש".
מעוניינים במטבח איכותי במחיר זול וסביר. תודה על ההענות.
שלום וברכה קוראים לי שלמה ויש לנו מפעל שיש.אנחנו מבצעים את כל עבודות השיש כולל מיטבחים החל מ עבודות יוקרתיות ועד למטבחים זולים יפים איכותיים עובדים עם כל סוגי החומרים שזה אומר גרניט (טבעי) פורצלן וכן משווקים מורשים של קיסר עם אחריות כפופה אליהם אשמח לעזור 0556692265 ממלכת השיש

ממלכת השיש

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כמובן שצלנו עבודה עיברית (יהודים) מעלה תמונה ממטבח יפה שעשינו לאחרונה בהר נוף

קבצים מצורפים

• IMG-20191202-WA0030.jpg
    IMG-20191202-WA0030.jpg
    KB 166.2 · צפיות: 1,379

אלעדית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
רציתי לשאול, היום בכל נגריה יש מעצבת הבית, האם המעצבת נותנת שירות ויכולה להוות תחליף למעצבת פרטית?

styehoshua

משתמש מקצוען
רציתי לשאול, היום בכל נגריה יש מעצבת הבית, האם המעצבת נותנת שירות ויכולה להוות תחליף למעצבת פרטית?

במידה מסוימת.
הכל תלוי לאיזה "שלמות" את שואפת, וכמה כדאי לך להשקיע ב"שלמות" הזו.(או איך שקוראים לזה הגשמת חלומות)

מעצבת שלך היא שלך ואולי תעצב יותר טוב?!
מעצבת של הנגר הראש שלה רק במטבחים ואולי היא תעשה את זה יותר טוב?!

מעצבת שלך חוץ מהתכנון גם דואגת לגימורים ודברים מסביב.

מטבח זה לא רק נגרות אבל עם נגר טוב ואם את מבינה מה אומרים לך מה עושים אז את לא צריכה עוד מישהו.
הנגר יגיד לך איפה את צריכה שקעים אינסטלציה- את צריכה לראות שעושים לך את זה איך שביקשת כי אין לך תכנית מסודרת לזה, לדאוג אח"כ לכל בעל מלאכה, יש אכזבות כי כל דבר צריך להזמין ואי אפשר להזמין שיש לפני ארונות אז מחכים לשיש ואז אומרים לך שאי אפשר ברזים לפני חיפוי קיר ואז מחכים לחיפוי קיר ואת כל הזמן הזה בלי מטבח.
עם מעצבת יש לך יותר עם מי לדבר מי מעדכן אותך כל הזמן מה השלב הבא, מזמינים למדידה את השלב הבא בזמן וחוסכים זמן וכו.

כל זה מנקודת מבט שלי - לקוחה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כמובן שצלנו עבודה עיברית (יהודים) מעלה תמונה ממטבח יפה שעשינו לאחרונה בהר נוף
איזה יופי!
כל מטבח שאתה מעלה יותר יפה מהקודם. אתם מוציאים מהשיש את המירב, נהיה אלמנט כל כך דומיננטי ועיצובי. פשוט מדהים.

מ.פ.אדריכלות

משתמש צעיר
חשוב להבין מה האינטרס של איש המקצוע שמולך:
תפקידה של מעצבת בחנות מטבחים ובנגריה הוא למכור! (כמובן תוך מתן שירות ומילוי רצון הלקוח)
המעצבת הפרטית תפקידה- להוציא לקוח מרוצה!
זה בדיוק כמו לקחת מפקח בניה מטעם הקבלן...;)

Prk

משתמש פעיל
חובה מעצבת!
מכירה מישהי שהחליטה שהיא יודעת מצוין מה היא רוצה , והתוצאה היתה עגומה במיוחד!
תכנון שגוי לחלוטין, הכסף נשפך לריק על שינויים חוזרים, בלי סוף עוגמת נפש לה ולכל הסובבים..
לא משפצים כל יום, את הכסף הנחסך את לא תזכרי כשתצטערי למה מיקמת את הכיריים כל כך רחוק מהכיור ועוד טעיות מהסוג הזה..

אלעדית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
ברור שמעצבת זה הדבר הכי טוב ויש נגריות מקצועיות שמוציאות תחת ידיהן דברים מושלמים, אבל מה עושה ה'עמך' שלא תמיד יכול לאפשר לעצמו לוקסוס? אין פתרון ביניים? גם דבר מושלם וגם לא יקר? אין לי בעיה להתפשר על מטבח שלא יהיה ה'מילה האחרונה' אך יהיה מושלם מבחינת תכנון ואיכות.. (במשפט אחד: בגדי מעצבים במכירת סוף עונה...)

Mיכל

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ברור שמעצבת זה הדבר הכי טוב ויש נגריות מקצועיות שמוציאות תחת ידיהן דברים מושלמים, אבל מה עושה ה'עמך' שלא תמיד יכול לאפשר לעצמו לוקסוס? אין פתרון ביניים? גם דבר מושלם וגם לא יקר? אין לי בעיה להתפשר על מטבח שלא יהיה ה'מילה האחרונה' אך יהיה מושלם מבחינת תכנון ואיכות.. (במשפט אחד: בגדי מעצבים במכירת סוף עונה...)
בד"כ מעצבת בחברה/נגר יודעת לתכנן, מכירה את כל התקנים וגם לא תעשה טעויות...
אבל היא לא תתן לך יותר מדי הרבה אופציות ולא תשב אתך על כל ס"מ כמו אדריכל/ית או מעצב/ת
אדריכלית בד"כ תמקסם יותר (אני עובדת עם נגרים וחברות, וראיתי איך זה עובד שם)

השאלה מה התקציב שלך פחות או יותר למטבח כולל הכל?
כי אדריכלית למטבח זה סיפור של בערך 2,500-5,000 ש"ח, תלוי בגודל ותלוי בניסיון,
אם את עושה מטבח פשוט של עד 15,000 ש"ח אז אולי באמת לא שווה לך,
אם את משקיעה במטבח עם מגירות, טריקה שקטה, קיר ארונות וכד', שהעלות שלו היא 30K-50K
(תלוי בגודל ובחיפויים) אז לדעתי זה השקעה משתלמת שתצדיק את עצמה.

בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה