דרוש מידע עורך דין

תמר ת

משתמש חדש
בס"ד

שלום,
האם מישהו יכול להמליץ על עורך דין המתמצא בענייני חוזים (קניית דירה)?
עדיף המלצה עך מישהו שעברו עימו תהליך זהה בתחום זה ויצאו נשכרים.

תודה...

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מניסיון ממליצה מאוד על הבת של עו"ד ציק - חוה ויס ,היא מאוד לטובת הלקוח , היה דבר שרציתי לותר למוכר שלי ממש והיא שכנעה אותי שלא ומזל שכך, אפילו שהחוזה יכל להתבטל והיא היתה מפסידה את הכסף...., אם הייתי מותר מן הסתם לא הייתי מקבל את הדירה על היום , והמחיר שלה גם היה די הוגן.

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
במודיעין עילית:
1. עו"ד פכטהלט, הוא מכר בזמנו את כל ברכפלד ויש לו נסיון עשיר בתחום
2. עו"ד שמעון מאיר, קל מבחינת התקשורת עם הבנאדם, אין לו מזכירה והתקשורת ישירות איתו בכל שעות היום גם כשהוא לא במשרד, אני חושב שעיקר עיסוקו בנדל"ן

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי דיס המלצה על מישהו שהוזכר פה
השתמשנו בשירותיו ונכווינו קשות.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מניסיון ממליצה מאוד על הבת של עו"ד ציק - חוה ויס ,היא מאוד לטובת הלקוח , היה דבר שרציתי לותר למוכר שלי ממש והיא שכנעה אותי שלא ומזל שכך, אפילו שהחוזה יכל להתבטל והיא היתה מפסידה את הכסף...., אם הייתי מותר מן הסתם לא הייתי מקבל את הדירה על היום , והמחיר שלה גם היה די הוגן.
שכחתי לציין שהיא מבני ברק ואני לא מצליחה לערוך...

ש ב

משתמש רשום
@אוריגמי אולי יכולה בבקשה לשלוח לי מייל בפרטי על מי התכוונת
אני רוצה לקחת את אחד שהוזכר פה ורוצה לוודא שזה לא למי שאת התכוונת...
תודה!

אין לי הודעות פרטיות
יש מצב למייל? אני רוצה גם כן לקחת אחד מהם, וממש אשמח לשמוע בדחיפות רבה חוות דעת! @אוריגמי @zברה:)

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מצב למייל? אני רוצה גם כן לקחת אחד מהם, וממש אשמח לשמוע בדחיפות רבה חוות דעת! @אוריגמי @zברה:)
הסיפור שלנו היה עם העו"ד לפני שנים רבות, ממש בתחילת דרכו. בינתיים הוא התמקצע מאד ושמעתי שהוא ממש משופשף ומצליח, אז הדיס שלי לא רלוונטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה