עזרה עוצרים לטרמפיסטים!

מצב
הנושא נעול.

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני משתדל תמיד לקחת איתי טרמפיסטים.
לפני כ5 שעות יצאתי לנסיעה ארוכה מבלי לדעת איך אני עובר אותה- מרוב עייפות נוראית:sleep:,
הקב''ה זימן לי 8 טרמפיסטים (במצטבר) שהעבירו לי את הזמן וגרמו לי להשאר ערני.
כדאי לאסוף טרמפיסטים:coffee::coffee:

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ולעניננו חשב חשבתי על כזה רעיון - הרי כל מו"ע היא כיכרות ובין כיכר לכיכר כידוע - ישר עד הכיכר הבאה
ואם נניח מישהו עומד בכיכר השבטים לכיוון קרית ספר - חסד לעצור לאנשים שמה, אין אוטובוסים כמעט, - בטוח הוא צריך לפחות עד לכיכר של אביי ורבא, אז לא צריך לשאול "לאן אתה" פשוט אפשר להעלות ואז להמשיך ישר,
הלאה, בכיכר הריטב"א לכיוון גן הדסים - כיכר גן הדסים - עליה מאד קשה,
שדרות יחזקאל - אין לאן לפנות בפנים, וזה עליה מאד קשה.
נתיבות המשפט - כמעט ואין לאן לפנות - רק ישר לשתי הכיוונים.
העליה של מסילת ישרים - יש שם קצת אוטובוסים אבל הם מפוצצים גם בשעות הרגועות - אפשר להעלות מישהו את כל מסילת ישרים
שערי תשובה - כנ"ל מגרין פארק ועד קסם אין לאן לפנות חוץ מחזון דוד שזה כבר אחרי העליה הקשה.

לדעתי - הסיבה שהרבה אנשים לא עוצרים היא בגלל הכאב ראש והבלבול מוח שבדבר
ובאמת זה קשה, אני יודע מנסיון,
אבל אם תחשבו שאתם עוצרים ממקום מסויים עד מקום מסויים כמו המקומות האלה - בלי לחשבן לאן הטרמפיסט צריך, פשוט להעלות ושיגיד כשהוא רוצה לרדת -
דבר ראשון, זה הרבה פחות בלבולי מוח לשניכם
וגם הרבה פחות התחברות לטרמפיסט - אתה פותח דלת בנקודה אחת ובעוד נקודה, זהו.
מה הציבור אומר על הרעיון? יש דיבור?

מי שיש לו מסלול קבוע זה יכול להיות ממש פשוט,

צ'יטה

משתמש פעיל
נשים,
תזהרו מאוד מטרעמפים!!!
ואל תעלו אם אתם לבד עם נהג גבר!!!
פעם עמדתי ליד חשמונאים, זה מקום מאוד מעצבן והרבה מנהגי האוטובוס לא עוצרים
במיוחד בימי בין הזמנים שהרבה מטיילים באזור ואין לנהגים סבלנות לעצור.
בקיצור אחרי עמידה ממושכת עצר לי טרעמפ בחור חרדי לא כ"כ צעיר
בגלל שזאת נסיעה קצרה וזה היה בצהרים הקלתי לעצמי לעלות
בנסיעה הקצרה הזאת (שהפכה לארוכה בגלל נסיעה איטית ועצירה בשוליים פעמיים כאילו הוא מחכה למישהו)
הוא הספיק לעשות שיחת טלפון עם מישהי (לא בטוחה שהיתה מישהי מעבר לקו בכלל...) בה הוא טינף את הפה שלו במילים שהנפש לא סובלת, ואני, לא יכולה לרדת, מאובנת ומבוהלת יושבת על קוצים ומחכה שנגיע כבר..
בהקדם האפשרי ביקשתי לרדת כי מישהו מחכה לי בדיוק כאן רק אחרי שקצת הגבהתי את קולי הוא עצר ואיפשר לי לרדת
ואני לא ילדה בת 15...
בקיצור- זהירותתתת!!!!
אחת ולתמיד, אני עובר ליד תחנה, 38 מעלות בחוץ, אם יש שם גבר אני מציע, ברור, א"א לחכות אפ' דקה לאוטובוס...
אבל נשים, להציע לכם??? עדיף שלא? כל פעם עד שאני מתלבט אני כבר ממשיך ואז אני עם ייסורי מצפון עד הבית.

אגב, מאיפה כל הסיפורים המגניבים האלה על הטרמפיסטים, כל מי שהעלתי אמר יפה תודה, לא הציק, הייתי צריך להתחנן להאריך את הדרך בדקה כדי להביא אותו קרוב יותר. איפה עומדים המוזרים?

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
למה אי אפשר לעשות איזה סטארטאפ חדשני, שיהיה ווטסאפ [טלפוני] על טרמפים קרובים,
וכך זה יעבוד-המקשים יהיו מחולקים לפי איזורים, וכל אדם שירצה לצאת לנסיעה יקיש על אותו איזור ואז יקליט את עצמו שיוצא מאיזור זה וזה וכן לגבי הטרמפיסט יקיש על אותו איזור ובאותו איזור יהיה סימן שיש טרמפיסט שמחכה,
לדעתי הדבר הזה יעבוד מצוין,
אני לוקח מראש אחוזים...

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אחת ולתמיד, אני עובר ליד תחנה, 38 מעלות בחוץ, אם יש שם גבר אני מציע, ברור, א"א לחכות אפ' דקה לאוטובוס...
אבל נשים, להציע לכם??? עדיף שלא? כל פעם עד שאני מתלבט אני כבר ממשיך ואז אני עם ייסורי מצפון עד הבית.

אגב, מאיפה כל הסיפורים המגניבים האלה על הטרמפיסטים, כל מי שהעלתי אמר יפה תודה, לא הציק, הייתי צריך להתחנן להאריך את הדרך בדקה כדי להביא אותו קרוב יותר. איפה עומדים המוזרים?
לא יודעת על כלום.
אם לי היו מציעים זה רק היה מביך.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
שאלה גדולה

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

רק אם זה לא ייחוד.
כלומר: אם יש עוד טרמפיסט או שמעלים שלוש טרמפיסטיות יחד.

וגם שיש מקום ישיבה נורמלי שלא דורש להידחק וכו'.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
למה אי אפשר לעשות איזה סטארטאפ חדשני, שיהיה ווטסאפ [טלפוני] על טרמפים קרובים,
וכך זה יעבוד-המקשים יהיו מחולקים לפי איזורים, וכל אדם שירצה לצאת לנסיעה יקיש על אותו איזור ואז יקליט את עצמו שיוצא מאיזור זה וזה וכן לגבי הטרמפיסט יקיש על אותו איזור ובאותו איזור יהיה סימן שיש טרמפיסט שמחכה,
לדעתי הדבר הזה יעבוד מצוין,
אני לוקח מראש אחוזים...
היה בעבר..

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל

אחד שיודע הכל

משתמש רשום
המשתמש נחסם
חברה באתי לעלות עוד נושא
למרות שאני גר בעיר ש90 אחוז חרדים 60 אחוז ממי שעוצר
זה חילונים
דוקא הציבור שלנו שחרט על דגלו את גמ"ח בחלק הזה מתפספס
אם אתה בעל רכב אתה יכול שניה לעצור את הרכב ולעזור ליהודי
במיוחד עכשיו בבין הזמנים שאנחנו (הבחורים) נמצאים בצמתים בקצה העולם

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L

איפה אתה נוסע בדרך כלל?
בעיר החרדית שבה אני גר, יש בערך אחד למאתיים שיעלה טרמפיסט, (להוציא כמובן את השעה 2:00 בלילה אי שם רחוק מכלום שאז רוב הרכבים יעצרו).
כשאני עומד פעם בחצי שנה אולי, מאוד ממהר, האוטובוס שלי ברח והבא אחריו בעוד חצי שעה,
אני פושט את ידי לכביש בתחינה, וסופר כמה מכוניות עוברות בלי להתייחס.
בערך פעם במאתיים מכוניות עוצר מישהו, וכמעט תמיד הוא נוסע לכיוון ההפוך.
(ופעם במאה מכוניות עובר נהג שלפחות מרגיש את הצורך לסמן לך שהוא לא יכול לעצור, לפחות התייחסת וגילית אמפתיה... השאר מתייחסים אליך כמו אויר...)
אני לא זוכר לפני כמה שנים היה הפעם האחרונה שהצלחתי למצוא טרמפ.
בדרך כלל האוטובוס מגיע לפני כן.

אני מחכה שיהיה לי כבר את האופציה להיות מהצד השני של המתרס ולמעט קצת מהצער של התקועים בטרמפיאדות.
העולם יהיה אז יותר טוב בע"ה...
(אני יכול לגמרי להבין את אלו שלא עוצרים, וכבר כתבתי ופרסמתי בכמה פורומים את הסיבות לזה כפי שאספתי אותם פעם מפורום כלשהו, ועדיין אני חושב שלי זה לא יקרה...)

פעם היה לי תכנון לתלות את הדף המצורף בטרמפיאדות, וזאת כדי למעט קצת את הטרוניות של אלו שעומדים שעה תקועים בתחנה ואף אחד לא עוצר להם, זה בוודאי יעזור להם להרגיש יותר טוב, לדון את חבריהם לכף זכות, וסתם, חומר לקריאה להעביר את הזמן...

קבצים מצורפים

• הוראות לטרמפטיסט.pdf
    KB 69.8 · צפיות: 88

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
חברה באתי לעלות עוד נושא
למרות שאני גר בעיר ש90 אחוז חרדים 60 אחוז ממי שעוצר
זה חילונים
דוקא הציבור שלנו שחרט על דגלו את גמ"ח בחלק הזה מתפספס
אם אתה בעל רכב אתה יכול שניה לעצור את הרכב ולעזור ליהודי
במיוחד עכשיו בבין הזמנים שאנחנו (הבחורים) נמצאים בצמתים בקצה העולם
בלי להצדיק את אלו שלא עוצרים,
ראה בדף שהעלתי יש גם סיבות "חרדיות" לא לעצור,
למשל זה שיש גדולי ישראל שאמרו לא לעצור טרמפים,
או החשש מפני טיפוסים שיכולים להשפיע לרעה ברוחניות.
וזה אין לחילונים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה