פנאי עונת הספרים החדשים התחילה השנה מוקדם מהצפוי

מצב
הנושא נעול.

עד מתי

משתמש מקצוען
איך איך ספר כזה נכנס לתוך המיינסטרים החרדי???
תחשבו איזה הרס זה בבנות צעירות שמעדות אישית ששמעתי מנסות אחת על השניה את שיטות הטיפול שהיא מביאה ...
ויותר מזה איך בנות ידעו לזהות טיפול בעייתי אחרי ספר כזה
הרי הדברים הכי גרועים מקבלים פה נורמליזציה
רק להבין
ההבעות הכועסות זה עלי??

תמר שרייבר

משתמש רשום
אני מרשה לעצמי לשאול ולהבין על מה כל הבלאגן ?
לא שואלת בקטע שאני חושבת הפוך ממה שרובן כאן כותבות
אני באמת מנסה להבין למה לא יכול להיות שהעמוד הראשון זה סוג של צורת טיפול שאני אישית לא מאוד מתחברת אליה, אבל מכאן ועד לעשות אותה כאחת בעייתית אני עדיין מנסה להבין למה הרוב חושבת כך

אילה מינה

משתמש מקצוען
אני באמת מנסה להבין למה לא יכול להיות שהעמוד הראשון זה סוג של צורת טיפול שאני אישית לא מאוד מתחברת אליה, אבל מכאן ועד לעשות אותה כאחת בעייתית אני עדיין מנסה להבין למה הרוב חושבת כך
גם אם מישהי מתחברת-זה משהו שלא קיים
לפעמים אפילו יותר גרוע

עד מתי

משתמש מקצוען
כמו שכבר כתבתי כמה פעמים
תיארה לי בחורת סמינר ( ליטאי שמור!!) שמאז הספרים של חסיה ברטלר הן אוהבות לעשות טיפולים רגשיים אחת לשנייה.
קנו בקבוקוני שמן בכל מיני ריחות והן עושות טיפולים במגע כמו שמתואר בספרים, זה נראה לך ראוי??? את מבינה לאן זה יכול להוביל???
וקחי בנות כאלה שיתקלו במעשים לא ראויים האם יש להם את ההגנות המתאימות או שהכל מותר ונפרץ במסגרת טיפול????
ואל תשכחו שמדובר בבנות עשרה שהכל מוצף אצלם אפילו בתת מודע

תמר שרייבר

משתמש רשום
כמו שכבר כתבתי כמה פעמים
תיארה לי בחורת סמינר ( ליטאי שמור!!) שמאז הספרים של חסיה ברטלר הן אוהבות לעשות טיפולים רגשיים אחת לשנייה.
קנו בקבוקוני שמן בכל מיני ריחות והן עושות טיפולים במגע כמו שמתואר בספרים, זה נראה לך ראוי??? את מבינה לאן זה יכול להוביל???
וקחי בנות כאלה שיתקלו במעשים לא ראויים האם יש להם את ההגנות המתאימות או שהכל מותר ונפרץ במסגרת טיפול????
ואל תשכחו שמדובר בבנות עשרה שהכל מוצף אצלם אפילו בתת מודע
לא חושבת שזה המקום לכתוב ולהאריך בנושא הזה,
אבל בשני מילים, אם כל הכבוד זה תופעות שהיו קיימות עוד הרבה לפני שחסיה ברטלר נולדה
ובינינו אף אחת מהבחורות שם לא חושבת שהיא עכשיו מטפלת בשיטת חסיה ברטלר זה אולי הסבר מטופש של בחורות בטיפש'עשרה

עד מתי

משתמש מקצוען
אבל בשני מילים, אם כל הכבוד זה תופעות שהיו קיימות עוד הרבה לפני שחסיה ברטלר נולדה
ובינינו אף אחת מהבחורות שם לא חושבת שהיא עכשיו מטפלת בשיטת חסיה ברטלר זה אולי הסבר מטופש של בחורות בטיפש'עשרה
חולקת עלייך
ברור שהיה תופעות בשוליים
אבל תופעה כזו של בנות שמורות שלא היה להן מושג קודם על כל הרעיונות האלה ברור שזה חיקוי.
ואגב אחת המורות החשובות בסמינר ממש יצאה בגלוי נגד הספרים שלה, ולא לחינם!!

Anne

משתמש רשום
צר לי, אבל זה לא הנושא הבעייתי היחיד בספרים.
קראי אותם בביקורתיות וראי

ילילי

משתמש מקצוען
יש לי ספר אחד שלה בבית שמופיע שם ביטוי חילוני מלוכלך שאף פעם לא הבנתי איך הסופרת בכלל מכירה את זה ואיך יכול להיות שזה נכנס לספר חרדי ועבר את כל העריכה והביקורת.... משהו הזוי...
(אל תשברו את הראש לאיזה ביטוי התכוונתי. מי שלא מכיר לא יזהה ואשריו)

נערך לאחרונה ב:

פיק-ניקית

משתמש מקצוען
במעבר חד,
1694378088711.png

ארגז המצעים, נשאר לדיירים שבאו אחריהם לשדרות.

ללי השאירה בתוכו את ליאה, את הצבע האדום, את גבעת קובי, אפילו את מאם.

היא התקדמה לעתיד.

ויש לה בעל, ילדים, עבודה, אחות קרובה, אמא דואגת.

אין לה על מה להתלונן. היא לא מתלוננת.

אין לה ממה לסבול. היא לא סובלת.

מה פתאום.

היא בכלל, בכלל לא סובלת.

טוב, אולי רק קצת קשה לה. קצת.

אבל למי מאיתנו לא קשה קצת לפעמים?!

בדיוק.

לכולנו קצת קשה לפעמים.
לפעמים. קצת.

קבצים מצורפים

• פרקים לדוגמה.pdf
    KB 195.2 · צפיות: 105

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איפה אפשר להשיג את אחת משתיים של דבורי רנד?
@dvory

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה