עולם הציור עומד להשתנות, כל המאיירות באות ליום העיון המיוחד!

בית פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
תשכחו מכל מה שידעתם על עולם האיור!
מאיירות ואוהבות ציור? אתן מוזמנות!
בתוך הכנס מעצבים את המחר מבית פרוג יתקיים אי"ה
יום עיון מיוחד גם למאיירות, באולם תוכן נפרד בבנייני האומה!

אין מאיירת שתפספס יום גדוש שכזה!

בשעת הצהרים תתקיים גם הופעת סטנדאפ משעשעת ביותר המספרת על עולמה המורכב של יוצרת שעובדת מהבית. שאגב, הסטדנאפיסטית היא גם מאיירת בכובעה השני, וכן היא גם חברת הפורום כאן. קבלו את @mina928 !!!

דגש רב יושם בכנס בכל הנוגע לנטוורקינג!! נא הביאו עמכם כרטיסי ביקור כדי שתוכלו ליצור שיתופי פעולה עם מפיקים, עורכים, מעצבים גרפיים, פרסומאים ועוד שיגיעו לכנס, ומחפשים מידי פעם אנשי מקצוע גם מתחום האיור! (תוכלו להניח חבילה של כרטיסי ביקור בקיר כרטיסי הביקור הענק)

בכנס הענק, לצד לוח הרצאות צפוף ומרשים למאיירות, יתקיים יריד מעניין בו יציגו בתערוכת ענק מיטב החברות המובילות בתחום! (לוחות דיגיטליים, מחשבים, ועוד)

אגב, גם תחרות הכרזות נושאת הפרסים, מיועדת לקהילת המאיירות, וכבר קבלנו כרזות מרהיבות על טהרת האיור!

להרשמה ופרטים נוספים הקישו כאן

ולאלו שעדיין שואלות את עצמן בנוגע להרצאות, מה נוגע לתחום האיור, הנה התוכניה המיוחדת למאיירות:

מאיירות.jpg

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אם הזמנתי כבר מקום איך אני יכול לבטל כי אני מאייר ולא מאיירת והבנתי שאין לי ממש למה להגיע כי אין שם משהו למאיירים... אלא למעצבים גרפיים וכאלה..
אמרתי לעצמי לא נורא כי שמעתי שי שם הופעת סטנד-אפ אבל פתאום הבנתי שזה גם משהוא לנשים בלבד ואין דבר כזה לגברים...

אז מה אני יעשה שם יבטל תורה (או יום עבודה) על כלום??
כואב הלב...

שלא תבינו לא נכון אני מאוד אוהב את ההתנהלות של פרוג אבל אני חושב שזה מגיע לנו אם כבר עושים דבר כזה מבורך...

בית פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה לא צריך להיות שם יום שלם ולהבטל מתורתך.

אבל עיקרו של יום זה להגיע וליצור שיתופי פעולה.
יש שם נטוורקינג מטורף עם אלפי בעלי מקצוע משלימים שתוכל לעבוד עמם בעתיד, ביניהם מפיקים, עורכים, מעצבים וכו'.

כמו כן, כל הרצאות המליאה של אחר הצהרים, מיועדים נטו בשבילך! ענייני התמחור, היצירתיות, הרלוונטיות של תחום האיור בעוד עשר שנים ועוד.

וכל זה בעלות של 90 שקלים, כאשר כנס עם הרצאות כמו שתוכל לשמוע כאן במליאה, במקומות אחרים עולה מאות שקלים! וכאן שיתוף פעולה או עבודה אחת תוכל לפרנס אותך גם במשך שנים בע"ה!
בהצלחה רבה!

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אתה לא צריך להיות שם יום שלם ולהבטל מתורתך.

אבל עיקרו של יום זה להגיע וליצור שיתופי פעולה.
יש שם נטוורקינג מטורף עם אלפי בעלי מקצוע משלימים שתוכל לעבוד עמם בעתיד, ביניהם מפיקים, עורכים, מעצבים וכו'.

כמו כן, כל הרצאות המליאה של אחר הצהרים, מיועדים נטו בשבילך! ענייני התמחור, היצירתיות, הרלוונטיות של תחום האיור בעוד עשר שנים ועוד.

וכל זה בעלות של 90 שקלים, כאשר כנס עם הרצאות כמו שתוכל לשמוע כאן במליאה, במקומות אחרים עולה מאות שקלים! וכאן שיתוף פעולה או עבודה אחת תוכל לפרנס אותך גם במשך שנים בע"ה!
בהצלחה רבה!
אוקיי תודה
לא באמת חשבתי לבטל חלילא
אבל קצת נעלבתי שלא כתוב בכותרת "עולם הציור עומד להשתנות, כל המאיירים / המאיירות באים ליום העיון המיוחד!"
אני מסיים איור דיגטלי בפרוג אז חשתי נח לשאול...;)

עכ"פ תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה