דרוש מידע עולים לירושלים תשפב - טיפים ומסקנות

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

ביז'ו

משתמש פעיל
אפשר לקנות במקום כרטיסים
אתמול היינו שם וקנינו במקום לכתחילה

ביתריסטית

משתמש רשום
אנחנו היינו בראשון צהריים. היה עמווווווווווס מאוד מאוד, מה שקצת מוריד מההנאה
הקטן כבר בן 7, כך שלא הייתי עם קטנטנים ממש ולמרות זאת... באתי עם אחיות וגיסות שלא מצאו את עצמם מרעש ובעומס. בכ"א היה מקסים ונהננו מאוד, רק 2 הערות חשובות
1. בקשר לקרטיבים- כבר לא שנה ראשונה שיותר משעה לפני הסגירה אין קרטיבים, הכל הרי ממוספר לפי כרטיסים, איך זה יתכן?!הכיף של הילד לקבל קרטיב עם שובר- זה הנאה בפני עצמה.
2. אולי כדאי יותר הופעות מסביב לשעון ממש בשביל אנשים שלא יכולים או לא רוצים לעמוד בתור, או כאלה עם ידים קטנים. יש שם כ"כ הרבה אולמות בבנייני האומה
גם אין כ"כ איפה לשבת בינתיים, אין כ"כ מקומות ישיבה...

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
הייתי היום וחזרתי מאוכזבת.
זו פעם שלישית שלי וכמו שכבר נאמר ההפקה שבלונית מאוד וכל שנה מאוד דומה לקודמתה.

והיה צפוף יותר מפעמים קודמות. וכבר היה כבר מדי צפוף.

הגדולים שיכולים להסתובב ןלהדחף לבד מאוד נהנו.

המעליות לא פעלו לאורך כל הבוקר. זה מחדל ואני לא מבינה איך נותנים לזה להתקיים.

@ייחיאל דבר ראשון תודה רבה ואני מבקרת רק בגלל שאני יודעת שנופל על אוזניים קשובות ואיכפתיות. אף אחד לא צריך אותי שם ואם לא אני אז יבואו אלף אחרים שלא הצליחו לקנות כרטיס מרוב ביקוש.
לא יודעת איך אפשר להגיד שלא היו השנה יותר אנשים. הגענו להופעה הבוקר כמה דקות לפני שתיים וכל הכניסות היו חסומות בגלל העומס באולם. הסדרנים המסכנים התמודדו עם תסכול בלתי אפשרי של הקהל והיו שם התכתשויות ונאמרו מילים ואי אפשר להאשים אף אחד מהצדדים. אבל זה מחדל של ההפקה! שלא תהיה טעות, הם צדקו במיליון אחוז שלא נתנו לי ולילדי להכנס, כבר למדנו שזו סכנת נפשות,
אבל עשרות אמהות נגררו עם עגלות במעלה מאות המדרגות כי לא היו מעליות ונתקלו בסרטי איסור כניסה. היה אפשר לפתור את זה עם שתי הופעות בוקר לנשים. ומעליות עובדות, כמובן.
מאוכזבים התקדמנו לעבר הגימבורי (המאוד מאוד מושקע ומוצלח! תודה!) אבל תוך כמה דקות נשלחנו גם משם אחר כבוד. אם המתחם פתוח עד שלוש ויש הפסקה של שעה, למה לסגור בשתיים וחצי?

הסדרנים עבדו בתנאים בלתי אפשריים ועדיין הצליחו להיות רוב הזמן ממש אדיבים. תעביר להם וגם לכל אנשי ההפקה יישר כח.

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אנחנו היינו בראשון צהריים. היה עמווווווווווס מאוד מאוד, מה שקצת מוריד מההנאה
הקטן כבר בן 7, כך שלא הייתי עם קטנטנים ממש ולמרות זאת... באתי עם אחיות וגיסות שלא מצאו את עצמם מרעש ובעומס. בכ"א היה מקסים ונהננו מאוד, רק 2 הערות חשובות
1. בקשר לקרטיבים- כבר לא שנה ראשונה שיותר משעה לפני הסגירה אין קרטיבים, הכל הרי ממוספר לפי כרטיסים, איך זה יתכן?!הכיף של הילד לקבל קרטיב עם שובר- זה הנאה בפני עצמה.
2. אולי כדאי יותר הופעות מסביב לשעון ממש בשביל אנשים שלא יכולים או לא רוצים לעמוד בתור, או כאלה עם ידים קטנים. יש שם כ"כ הרבה אולמות בבנייני האומה
גם אין כ"כ איפה לשבת בינתיים, אין כ"כ מקומות ישיבה...
לגבי 1 נכון שהכרטיסים ממוספרים אבל יש נתון שאותו אנחנו לא יודעים ולא יכולים לדעת וזה כמות הילדים מתחת גיל 3 ולכן קורה שחסר ארטיקים, בכל אופן נקח את ההערה לתשומת ליבנו.
לגבי 2 כל האולמות בבנייני האומה משמשים לטובת הארוע ואין שום אולם ריק, הופעות מסביב לשעון זה יחסית פותר בעיה להרבה קהל אבל העלויות הם יחסית גבוהות והתקציב ככה ככה, בכל אופן גם לגבי זה נבצע חשיבה נוספת

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
הייתי היום וחזרתי מאוכזבת.
זו פעם שלישית שלי וכמו שכבר נאמר ההפקה שבלונית מאוד וכל שנה מאוד דומה לקודמתה.

והיה צפוף יותר מפעמים קודמות. וכבר היה כבר מדי צפוף.

הגדולים שיכולים להסתובב ןלהדחף לבד מאוד נהנו.

המעליות לא פעלו לאורך כל הבוקר. זה מחדל ואני לא מבינה איך נותנים לזה להתקיים.

@ייחיאל דבר ראשון תודה רבה ואני מבקרת רק בגלל שאני יודעת שנופל על אוזניים קשובות ואיכפתיות. אף אחד לא צריך אותי שם ואם לא אני אז יבואו אלף אחרים שלא הצליחו לקנות כרטיס מרוב ביקוש.
לא יודעת איך אפשר להגיד שלא היו השנה יותר אנשים. הגענו להופעה הבוקר כמה דקות לפני שתיים וכל הכניסות היו חסומות בגלל העומס באולם. הסדרנים המסכנים התמודדו עם תסכול בלתי אפשרי של הקהל והיו שם התכתשויות ונאמרו מילים ואי אפשר להאשים אף אחד מהצדדים. אבל זה מחדל של ההפקה! שלא תהיה טעות, הם צדקו במיליון אחוז שלא נתנו לי ולילדי להכנס, כבר למדנו שזו סכנת נפשות,
אבל עשרות אמהות נגררו עם עגלות במעלה מאות המדרגות כי לא היו מעליות ונתקלו בסרטי איסור כניסה. היה אפשר לפתור את זה עם שתי הופעות בוקר לנשים. ומעליות עובדות, כמובן.
מאוכזבים התקדמנו לעבר הגימבורי (המאוד מאוד מושקע ומוצלח! תודה!) אבל תוך כמה דקות נשלחנו גם משם אחר כבוד. אם המתחם פתוח עד שלוש ויש הפסקה של שעה, למה לסגור בשתיים וחצי?

הסדרנים עבדו בתנאים בלתי אפשריים ועדיין הצליחו להיות רוב הזמן ממש אדיבים. תעביר להם וגם לכל אנשי ההפקה יישר כח.
לגבי המעליות נבדוק, לגבי הצפיפות כנראה שאתם לא זוכרים מדויק משנים קודמות אבל נמכרה אותה כמות של כרטיסים (אני נוטה שלא לחשוב על כך שאנשים מערימים על השומרים ומכניסים ילדים מעל גיל 3 בתואנה שהם קטנים)
לגבי המופע המרכזי יש איזה בעיה מובנית, כמות המקומות באודטוריום אוסישקין אינה מכסה את כמות המשתתפים בפארק, אנו יוצאים מנקודת הנחה שחלק מהמגיעים אינם משתתפים במופע ולכן על פי רוב הדברים מסתדרים. בשנה שעברה ראינו שבסבב אחרי הצהריים יש עומס בלתי רגיל ולכן אחה"צ התווסף מופע. מה שאתם מספרים זה קורה השנה לראשונה בסבב בוקר וניקח לתשומת ליבנו אי"ה בעתיד.
לגבי שעת הסגירה, מתוך התעניינות גרידה מתי יצאתם בסופו של דבר מהמתחם?

ברכה ס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מעוניינת לקנות 5 כרטיסים למחר - 0548468282

ביתריסטית

משתמש רשום
לגבי 1 נכון שהכרטיסים ממוספרים אבל יש נתון שאותו אנחנו לא יודעים ולא יכולים לדעת וזה כמות הילדים מתחת גיל 3 ולכן קורה שחסר ארטיקים, בכל אופן נקח את ההערה לתשומת ליבנו.
לגבי 2 כל האולמות בבנייני האומה משמשים לטובת הארוע ואין שום אולם ריק, הופעות מסביב לשעון זה יחסית פותר בעיה להרבה קהל אבל העלויות הם יחסית גבוהות והתקציב ככה ככה, בכל אופן גם לגבי זה נבצע חשיבה נוספת
תודה. גם אם לא יצליחו לשנות להבא, כיף לדעת שיש מי שלוקח דברים לתשומת לב
לא מובן מאליו!

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
לגבי המעליות נבדוק, לגבי הצפיפות כנראה שאתם לא זוכרים מדויק משנים קודמות אבל נמכרה אותה כמות של כרטיסים (אני נוטה שלא לחשוב על כך שאנשים מערימים על השומרים ומכניסים ילדים מעל גיל 3 בתואנה שהם קטנים)
לגבי המופע המרכזי יש איזה בעיה מובנית, כמות המקומות באודטוריום אוסישקין אינה מכסה את כמות המשתתפים בפארק, אנו יוצאים מנקודת הנחה שחלק מהמגיעים אינם משתתפים במופע ולכן על פי רוב הדברים מסתדרים. בשנה שעברה ראינו שבסבב אחרי הצהריים יש עומס בלתי רגיל ולכן אחה"צ התווסף מופע. מה שאתם מספרים זה קורה השנה לראשונה בסבב בוקר וניקח לתשומת ליבנו אי"ה בעתיד.
תודה רבה על המענה.

שנה שעברה באמת היה מקום באולם לכולם. רק מי שהגיע באמצע נאלץ לעמוד. בפעם הקודמת שהייתי בהחלט היה צפוף מדי ועמדתי בצפיפות גבוהה במדרגות כך שהבעיה לא נראית לי חדשה.

לגבי שעת הסגירה כיוונת נכון. יצאנו הרבה אחרי שלוש כי ישבנו בשולחנות עד שהגיעו אלו שהצליחו להשתחל למופע ואחכ עד שקיבצנו אחד מעיר שתיים ממשפחה וכו' אבל אני לא רואה את הקשר לשעת הסיום של הגימבורי.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אפשר אולי שמחר יהיה את המופע פעמיים בבוקר?
בגלל הלחץ הצפוי?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אגב כמות הכרטיסים שנמכרת והקשר לכמות הנוכחים. יש גם הפוך ממה שרמזת. במשפחה שלי היו שתיים שקנו כרטיס ולא נכחו. אחת חולה והשני לא הסתדר. בטוחה שיש עוד ועד שלא יהיה דיגיטלי לא תדע

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
גם אנחנו היינו במג'יקס
נראה לי תופעה נוראית שהופיעה בגדול השנה !!!
עמד שם ילדון וסיפר לי כי אח שלו הוא וכל בני דודיו נכנסו על תעודת הנכה של אביו (שאגב לא בטוח שהוא נכה
וזה נושא לדיון נפרד)
וכך אמר הילד :"אז מה היום כל אזרח במדינת ישראל יש לו תו נכה ....את לא יודעת .....
הבנאדם הולך לביטוח לאומי ואומר יש לי נזלת כרונית...ויש לו תו נכה...ככה כולם עושים" כך אומר לי ילדון אולי בן 12
הגזמנו לכל הדעות!
הסתובבו שם אנשים עם קלפי ג'וקר של עוקף תור ונופפו בהם בגאוה-בושה !!!!
לתשומת ליבם של כל משתמשי תו הנכה שלא כדין
בסופו של דבר אתם פוגעים באנשים "שבאמת" צריכים את זה ומגיע להם
נקודה למחשבה .....
נכון היום במדינה כל אדם יכול לקבל תו נכה
בין אם הוא עם פריצות דיסק
כאבי רגליים
אבל זה לא אומר שהוא צריך לנצל אותו כפטור מתור...
וחוצמיזה שלא כל מי שהוא נכה רואים את זה בעיניים כמו ילדים אם אוטיזם אם בעיות אחרות...
ושבילם זה מאוד הכרחי הפטור הזה מתור....
ומוזר מאוד יכי הפטור מהתור הוא לבעלי התו נכה בלבד

שחרית

משתמש פעיל
אולי אם כל אחד היה קונה כרטיס אחד, היה לכולם מספיק ולא היו נגמרים הכרטיסים כבר לפני תחילת השבוע.
ב. שנה שעברה היה הרבה פחות צפוף? אולי בגלל הקורונה...
היה מותר להגיע רק עם תו ירוק. השומרים בכניסה הרביצו לבן שלי בגלל שהתו שלו לא מצא חן בעיניהם והקטנים נותרו מסויטים!!!

chany s

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש חניון בבנייני האומה אבל לא מתחייב שיהיה לכם שם מקום
כדאי מאד לציין שצריך לכתוב בווייז חניון טדי או אולם טדי בנייני האומה. הגענו לחניון רגיל של בנייני האומה שהווייז מפנה ואז נתקלנו בשלט של אין מעבר לעולים לירושלים, נאלצנו לצאת מהחניון ולהסתובב עוד כרבע שעה בפקקי ירושלים כדי להגיע לחניון הנכון.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
הגענו לחניון בשעה מאוחרת, סביבות 11:30,והיה המון המון מקום פנוי. נראה לי הרבה יותר פנוי מתפוס. כך גם כשיצאנו.
קחו בחשבון שלוקח המון זמן להכנס לחניון ולצאת ממנו. לפחות 10 דקות לכיוון+כמה דקות הליכה(אין כניסה ישירה מהקומה האחרונה במעלית. השקיעו שם שומר השנה).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה