דרוש מידע עוד שבועיים אי אפשר להטעין רב-קו אצל הנהג ---

זושא כץ

משתמש מקצוען
תחשבו על זה שכמעט לא יהיה אפשר לשלוח ילדים ליסוע ברב קו ולהטעין אותו שהרי לא ישלחו ילדים עם כרטיס אשראי להטעין את הרק קו בעמדות זה ממש מטרד למשפחה שכמה מילדיה נוסעים קבוע בתחבורה ציבורית.

רעיון ל @נדרים פלוס תעשו אפשרות להטענה דרך המערכת הטלפונית שלכם!

זושא כץ

משתמש מקצוען
לציבור משתמשי האינטרנט מדובר בשדרוג גדול לאין ערוך!
אבל אכן כמו תמיד במקרים כאלו הציבור החרדי הוא זה שנדפק..
ואגב,יודעים מי מנהל את ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת?
ח''כ משלנו..
כך שמן הסתם יש לו השפעה לא מועטה בעניין..
לכן דאגו לכם לעמדות הכספומט בכל פינה! והוא בדיוק דאג לזה!

נדרים פלוס

משתמש פעיל
רעיון ל @נדרים פלוס תעשו אפשרות להטענה דרך המערכת הטלפונית שלכם!
במידה ותינתן האפשרות להטעין רב קו דרך הטלפון, למערכת הטלפונית שלנו לא יהיה כל ערך מוסף.
האפשרות להטעין טלפונית נידונה כמה פעמים בין יזמים מתחומים אחרים ובין רב קו והתשובה היתה כי הדבר בלתי אפשרי.
אנחנו סבורים כמובן כי הדבר אפשרי לחלוטין ותלוי אך ורק ברצונם הטוב של הרשויות.
בשלב מסויים דובר על כך כי התשלום על ההטענה יתבצע בצורת הוראת קבע שתהיה לכל אזרח, וממנה ייגבו מדי חודש בחודשו דמי הנסיעות שהתבצעו באותו חודש. דוגמת הוראת הקבע שיש לחלקנו בקופת החולים שעלות כל ביקור אצל רופא או תרופה בבית המרקחת נגבים מהוראת הקבע מדי חודש.
לא ידוע לנו מה עלה בגורלו של הרעיון.

טעם של פעם

משתמש פעיל
אני יודעת שכמה חברות מפתחות רעיונות בנושא.
יש את נדרים פלוס שאני מניחה שאם לא יצליח בבתי כנסת הם יפרסו במקומות אחרים לדוג' סופרים, סמינרים, מוסדות שונים, בקרבה לבתי כנסת ועוד. אם תתנו פה רעיונות אני בטוחה שהם יקראו...
יש עוד חברה שעובדת על פיתוח של מנויים, הרעיון שלא יצטרכו כל פעם להעביר אשראי, יש מנוי עם אמצעי תשלום, מטעינים ע"י קוד איש או משהו כזה ובסוף החדש מקבלים חשבון.
עובדים לדעתי גם על מערכת טלפונית. בקיצור, יקח זמן, אבל אנשים חושבים על הרעינות שלכם, ויש גם כאלו עם אינטרסים עסקיים.
לא יהיה קל בהתחלה אבל אין ברירה חיבים ללכת לשם וטוב שמשרד התחבורה החליט להתקדם למה שבעולם רץ כבר מזמן.
הכול טוב ויפה אבל למה לא מכינים את התשתיות לפני זה פשוט חלם מביאים בעיה ואח"כ הולכים לשות ישיבה איך להביא פתרון

טעם של פעם

משתמש פעיל
אם באמת אכפת מהציבור אפשר לעשות שכל מי שמטעין באמצעות הנהג משלם עמלה מסוימת כמה שקלים

מילקשייקית

משתמש מקצוען
עוד מעט-
יתכן ויווצר מצב ש-
הכרטיס אשראי, קופ''ח, רב קו, מועדון, גיפטכארד, טיסה - וכיד המציאות המתרחבת - חד הם.
ולא רק זה...
גם הכרטיס המדובר יהיה וירטואלי. - לא מכאני טיפשי כזה, מימי פעם, שם שמתי אותו במגירה ואני לא זוכרת איפה הוא - אני אבודה. אלא כזה שבקוד וסיסמא אני חולשת על עסקי תבל.
וכמו שרבים היום מי ילחץ על כפתור מכונת הכביסה -
וכמעט רבים על מי ילחץ על כפתור הרובוט שמסדר את הבית -
אז ימצאו סיבה לריב - מי בלחיצה אחת מסדר ת'תשלומים.
בקיצור, תחילוקי דעות (מילה מכובסת ע"פ הנ"ל) לא פתרנו בעזרת הקידמה...

שרשרת

משתמש מקצוען
אני חושבת על רעיון נוסף.
מכיוון שיחד עם השינוי ככל הנראה יתוגבר צוות המבקרים כדי לאכוף תשלום,
אולי אפשר שלכל מבקר יהיה מכשיר הטענה נייד, וכשהוא עובר באוטובוס יוכלו להטעין אצלו.
ככה נוכל לנצל כל הזדמנות להטעין ונחסוך את הבלגן.
(זה לא הזוי, יש את זה בקווים למשל, כאשר הם מתגברים עם אוטובוסים של חברות אחרות שאין בהם אופציה לשלם עולה בתחנץת ההעלאה האחרונה מישהו עם קופה ניידת ועובר לגבות מכולם. כך זה היה פעם, הרבה זמן לא ראיתי את זה)

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
המגמה המדינית היא להוציא מהשוק את הכסף המזומן.
רק אשראי.
והסיבה היא פשוטה יכולת קבלת מע"מ מכל רכש ומכר.
על מזומנים אין שליטה .. ויבוא יום אולי בעוד שנה.. אולי עשר שנים..אולי 100 שנה שיהיה כרטיס אחד וזהו.
כל הכסף שלנו ינוהל בידי מחשב אחד..
אמרנו ביטקווין?

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בקיצור עם כל ההתווכחויות..................

הבה נפתח גמח"ים לרשות הרבים לאנשים שאין להם אינטרנט או סמארטפון לא כשר!
אני ראשונה! בעז"ה כשכבר לא תהיה אפשרות להטעין אצל הנהג
ואם זה כ"כ קשה לכם קחו תשלום סימלי (עשר אגורות? חצי שקל? שקל?) על כל הטענה (תרוויחו בגדול)
אבל החסד יותר משתלם
אז יאלה מי מצטרף?

שרשרת

משתמש מקצוען
או לעשות רבקו או לשמור על האנונימי

נראה לי שאני היחידה במדינת ישראל שחרדה לפרטיותי עד אימה, משתמשת רק ברב קו אנונימי, ומוותרת על כרטיס טיסה לליז'ענסק שהציע לי מישהו כדי לא להידרש לעשות דרכון ביומטרי....

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
נראה לי שאני היחידה במדינת ישראל שחרדה לפרטיותי עד אימה, משתמשת רק ברב קו אנונימי, ומוותרת על כרטיס טיסה לליז'ענסק שהציע לי מישהו כדי לא להידרש לעשות דרכון ביומטרי....
ממש לא
אני מכיר מלא!!! כאלה
(אגב יש לי חבר שנוסע עם 2 כרטיסי רב קו ומצורך תפקידו הוא נוסע הרבה יש לו קבוע נקודת יציאה ונקודת חזרה (בכרטיס 1) וברכטיס השני הוא נוסע בתוך הזמן הזה:D)

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
2018-02-26_175118.png

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שימו לב שהמידע באתר רב קו און ליין לגמרי לא נכון!

כבר התלהבתי שבמרחק 5 דקות מביתי ניצב כספומט הטענה גם במזומן :)
בסוף אי אפשר להטעין בו גם לא באשראי...:eek:

A052

משתמש סופר מקצוען
רוב (ואולי כל) מכשירי ההטענה של חברת קווים שמאפשרים גם מזומן, כיום מתאפשר בהם רק אשראי.
ככל הנראה עקב התחזוקה הרבה שמצריך המזומן (פריטה, הוצאת מזומנים תדירה וכו').

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה