שיתוף עוד כמה עמודים

אייפל H

ממתגת ופרסומאית מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אתה עףףףףףף!!!!!
חפש ברשת קומפוזיציה לאקשן. ישנם כללים בסיסיים שנכונים לסרטים, ונכונים גם לקומיקס, כמו שמירה על כיווניות, ומיקומים בפריים. יכול להיות שרעיון טוב לקחת קורס על סטוריבורדינג בכמה דולרים מהיכנשהו, זה אמנם מתמקד במקצוע הסטוריבורדינג, אבל יהיה לך מאוד מעשיר ורלוונטי גם לקומיקס.
אגב, בקבוצות האחרונות בפרוג לאיור - ישנו שיעור העשרה בדיוק על זה, ממרצה שמוכר לך.
כן @אבימי אני חייבת לך אלפי תודות
מאז השיעור על בקומפוזיות וכו', שהעברת על קומיקס,
לקחתי את זה לכל ציור באשר הוא.
קודם אני כותבת לי מה הסיפור, מה חשוב להביע, משם אני מחליטה על זווית, קומפוזיציה ואז רק צריך לצייר, מדהים!
נפתחו לי העיניים!
שוב תודה.

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אתה עףףףףףף!!!!!
חפש ברשת קומפוזיציה לאקשן. ישנם כללים בסיסיים שנכונים לסרטים, ונכונים גם לקומיקס, כמו שמירה על כיווניות, ומיקומים בפריים. יכול להיות שרעיון טוב לקחת קורס על סטוריבורדינג בכמה דולרים מהיכנשהו, זה אמנם מתמקד במקצוע הסטוריבורדינג, אבל יהיה לך מאוד מעשיר ורלוונטי גם לקומיקס.
אגב, בקבוצות האחרונות בפרוג לאיור - ישנו שיעור העשרה בדיוק על זה, ממרצה שמוכר לך.
תודה אבי
נשמע מעניין , צריך לבדוק ...

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

רבקי אורבך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מקוה שאתה מרויח בהתאם, כי היום צריך להגריל את אלו שיודעם 'לשלם' על קומיקס נורמלי

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מושלם!!
איזה עלילה!
זה באמת בא בלי מלל?

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מושלם!!
איזה עלילה!
זה באמת בא בלי מלל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה