שיתוף - לביקורת עוד יום ועוד יום

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד יום ועוד יום ועוד,,,

עוד יום ועוד יום
מתקדם מ כאן
לשום מקום
מרגיש שסתם
זורם עם כולם
מנסה לברוח מהרוח
למצוא את מקומי
שאוכל אולי לנוח

לכל עבר המחשבות עפות
איך הם אף פעם לא מתעיפות ?
אבל הלב לא שואל
רק מטייל ומטייל
מרגיש קצת תקוע בנוף הזה
עוד יום ועוד יום ,,,,
עם אותם שחקנים באותו מחזה
רוצה להשתנות
להחליף את התמונות
מחכה לאור שישבור את הכלים
ולמצוא בעצמי את האוצר
שבורא עולם אצלי הפקיד
שעוד יום ועוד יום ---עד שאמצא
אחפש אותו תמיד

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים

גם אני :rolleyes:, יש קצב ממש מסוים למילים...
זה מעניין שמצאתם קצב - בדר"כ אני כותב כדי להלחין ובאמת משתדל לשמור על קצב "שיוכל" לקבל מנגינה
בשיר הזה דוקא לא הקפדתי יותר מידי על קצב --כי אין לי לחן וגם לא התכוונתי להלחין

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה מעניין שמצאתם קצב - בדר"כ אני כותב כדי להלחין ובאמת משתדל לשמור על קצב "שיוכל" לקבל מנגינה
בשיר הזה דוקא לא הקפדתי יותר מידי על קצב --כי אין לי לחן וגם לא התכוונתי להלחין
כנראה זה כבר טבוע בדמך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה