עוד הצפה תהנו או תסבלו חחח שער טיטוס ועוד הרבה

דניאל נ

משתמש מקצוען
מצטער על ההצפה כנראה אני מתלהב מידי :D

קבצים מצורפים

• P7010049.JPG
    3.6 MB · צפיות: 4
  • P7010082.JPG
    3.2 MB · צפיות: 3
  • P7010087.JPG
    3.3 MB · צפיות: 3
  • P7030241.JPG
    3.5 MB · צפיות: 3
  • P7030242.JPG
    3.8 MB · צפיות: 3
  • P7030324.jpg
    2.9 MB · צפיות: 3

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
יפה מאוד.
מעניין שתמיד חשבתי ששער טיטוס עשוי מזהב....:)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תמונות תיעודיות יפות, קשה לתת ביקורת על כל כך הרבה תמונות יחדיו...

בקצרה:

הראשונה מאד בנאלית, היית צריך לתפוס איזה גונדולה או פעילות במים כדי לתת עוד עניין, ונציה זה חלום לכל צלם. ו... תיישר לימין לפני שאתה מוחק את העיר עם הגראנד קאנאל...

הנגנים המוכרים מכיכר סאן מרקו בהחלט אובייקט מעניין לצילום, חבל רק שחתכת את האיש מימין

התמונה של האי מהמגדל טובה, עיבוד יכול לעזור להחיות אותה.

התמונות של הארמון הייתי בוחר רק הראשונה מבין השתיים, ואולי ישור של חצי מעלה לימין למען הסימטריה (היה כדאי להקפיד טיפהל'ה יותר בזמן הצילום על האלכסונים מהפינות).

האחרונה תיעודית נטו, אין עניין במיוחד מעבר לכך שיש מקום מוכר ומפורסם בתמונה.

העיקר שהיה לך כיף :)

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י כדרלעמר;598427:
תמונות תיעודיות יפות, קשה לתת ביקורת על כל כך הרבה תמונות יחדיו...

בקצרה:

הראשונה מאד בנאלית, היית צריך לתפוס איזה גונדולה או פעילות במים כדי לתת עוד עניין, ונציה זה חלום לכל צלם. ו... תיישר לימין לפני שאתה מוחק את העיר עם הגראנד קאנאל...

הנגנים המוכרים מכיכר סאן מרקו בהחלט אובייקט מעניין לצילום, חבל רק שחתכת את האיש מימין

התמונה של האי מהמגדל טובה, עיבוד יכול לעזור להחיות אותה.

התמונות של הארמון הייתי בוחר רק הראשונה מבין השתיים, ואולי ישור של חצי מעלה לימין למען הסימטריה (היה כדאי להקפיד טיפהל'ה יותר בזמן הצילום על האלכסונים מהפינות).

האחרונה תיעודית נטו, אין עניין במיוחד מעבר לכך שיש מקום מוכר ומפורסם בתמונה.

העיקר שהיה לך כיף
יפה אמר.

דניאל נ

משתמש מקצוען
מאיר היקר
ראשית תודה על הביקורת הבונה אני צלם גרוע והתמונות יצאו סבירות בזכות כמה כללים שקיבלתי ממכם בעבר אני מקווה שבטיול הקרוב לספרד התמונות יהיו תמונות טובות יותר
לגבי הנגנים חתכתי את התמונה כי היה שם פסל של אשה על הקיר מאחורי הנגן הימני עם האקורדיון
אשמח אם תערוך את התמונה שדיברת עליה על מנת שאוכל להבין איך היא אמורה להיראות
שער טיטוס ניסיתי לשלב אותו עם משהו מעניין לצערי לא הצלחתי
יש לי תמונה של הקלוסאום יחד עם שער טיטוס אבל השער נראה רחוק מידי
שוב המון תודה

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תקוה;598410:
יפה מאוד.
מעניין שתמיד חשבתי ששער טיטוס עשוי מזהב....:)

אולי מישהו יכול להחכים אותי היכן נמצא הפיסול על השער של יהודים שסוחבים את המנורה חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי :confused:

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י דניאל נ;598657:
אולי מישהו יכול להחכים אותי היכן נמצא הפיסול על השער של יהודים שסוחבים את המנורה חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי :confused:

אולי מהצד השני?:p

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דניאל נ;598657:
שער טיטוס הממוקם בפורום רומאנום שברומא הוא שער ניצחון שהקדיש הקיסר דומיטיאנוס לאחיו טיטוס בשנת 82 לספירה, כשתים עשרה שנים לאחר הניצחון על היהודים במרד הגדול, שהסתיים בשנת 70 לספירה. שער ניצחון נוסף הוקם על ידי טיטוס עצמו שנה אחת קודם לכן בקירקוס מקסימוס שברומא. בחלקו הפנימי של השער יש תבליט מפורסם ובו שחזור תהלוכת הובלת השלל והביזה מירושלים. השער עומד על תילו קרוב ל-2,000 שנה וניתן להבחין היטב בהתפוררות אבן הגיר ממנה הוא בנוי.

דניאל נ

משתמש מקצוען
מאיר אני מחכה לעריכה שלך מסקרן אותי איך זה אמור להיראות
תודה מראש

מוציאלאור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הפיסול נמצא בפנים השער.

אני מקווה להעלות עוד מעט תמונה.

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י דניאל נ;599464:
מאיר אני מחכה לעריכה שלך מסקרן אותי איך זה אמור להיראות
תודה מראש

אני לא מומחה גדול, אבל בגלל שביקשת אני מעלה עיבוד מהיר (קצת משחק עם הלבלס) רק כדי להראות מה שהתכוונתי בהודעתי לעיל.

מוציאלאור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
דניאל, עכשיו שמתי לב, שהתמונה שלך אינה משער טיטוס, רק משער קונסטנטינוס.

שער טיטוס נמצא בתוך הפורום הרומאי.

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מוציאלאור;599889:
דניאל, עכשיו שמתי לב, שהתמונה שלך אינה משער טיטוס, רק משער קונסטנטינוס.

שער טיטוס נמצא בתוך הפורום הרומאי.

במדריך הוא מופיע כשער טיטוס( לא אצלי אני שונא מדריכים אבל כולם שם קראו לו כך ) וכפי שכתבתי שער זה גם נקרא כך

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י כדרלעמר;599885:
אני לא מומחה גדול, אבל בגלל שביקשת אני מעלה עיבוד מהיר (קצת משחק עם הלבלס) רק כדי להראות מה שהתכוונתי בהודעתי לעיל.

תסביר לי בעברית צחה מה עשית כי זה נראה יפה מאוד

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תפתח את התמונה בפוטושופ, image/adjustments/levels

תשחק עם הערוצים ותראה.

מוציאלאור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י דניאל נ;599922:
במדריך הוא מופיע כשער טיטוס( לא אצלי אני שונא מדריכים אבל כולם שם קראו לו כך ) וכפי שכתבתי שער זה גם נקרא כך

לא יודע איזה מדריך היה לך, אבל אין סיכוי שהוא מופיע כשער טיטוס, והוא גם לא שער טיטוס.

שניהם קרובים זה לזה, וכך גם במפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה