התייעצות עו''ד ג'ון עולם מטוגו רוצה לתת לי מתנות... חובה לקרוא !!!

מצב
הנושא נעול.

ישי ניצנוב

משתמש רשום
אני שלחתי לו הודעה כזו והפעם ברצינות:
על כמה אנשים הצלחת לעבוד עד כה ?!
מעניין.. כי גם אני מעוניין להתחיל...
אולי תשלח לי אתה מקדמה של 1000$ שתראה נכונות.
אני חושב שמיצינו חבר'ה !!!

ישי ניצנוב

משתמש רשום
התפתחות !! [בגדר סקרנות בלבד-לא קשור למה שאתם צריכים לעשות במציאות שזה לשים אותו בספאם...]
הוא שלח לי מייל חוזר:
ישי ריבו היקר !
תודה רבה על הדואר שלך. אני יודע שאולי הפתעתם לשמוע את הפרטים האלה, אבל זה נכון וחוקי ועליכם להאמין לי בתום לב אחרים כדי להשיג את הזהב שלנו בסוף העסקה הזו.
1.) שים לב שלקוחי נפטר עם אשתו ובתו היחידה בתאונת דרכים. אני רוצה שתבינו שאולי יש הרבה אנשים בעולם הנושאים את אותו השם, אבל בחרתי רק בך לעמוד כרבים מקורבים לקרנות הירושה האלה ואתה צריך להאמין לי בתום לב כי זה 100% בטוח ולא יהיו צרות בעתיד.
2.) אנא הבינו כי קרבת הזוגיות הבאה כאמור בחוק הירושה אינה מוגבלת ליחסי הנפטר ואינה נתונה למעגל יחסי ההורים, אלא על ידי הבחירה של המיטיב לגבי מי הוא / היא מבקש לרצות את זה (המוטב) באופן רשמי באמצעות כתיבה, או באופן לא רשמי על ידי גילוי מידע סודי למוטב, להיות השותף העסקי שלו, קרוב משפחה, קרוביו, חבר או מבקש טוב, לכן מכוח האמור לעיל, אני מבקש את הסכמה להציג אותך בתור קרוב משפחה ללקוח המנוח שלי, שכן גם קרוביו כביכול מתו יחד איתו.
4.) הערה: עם סיום עסקה זו, בכוונתי לנסוע לצד אשתי להיפגש איתך בארצך לצורך חלוקת קרנות כפי שהוצע לעיל (מכיוון שהבנק יעביר את הקרן לחשבונך כפי שתספק באישור), ונדון גם בקשר העסקי ובעניין ההשקעה.
אני מחכה לשמוע ממך, הטלפון שלי הוא +22892044740 התקשר אלי לקבלת מידע נוסף.
חבר שלך,
עורך דין: ג'ון עולם
טל ': +22892044740
עניתי לו:
שאשמח לשמוע ממנו אם הוא כל כך נחוש, וששמעתי עליו רק שהוא נוכל וזהו,
ואם הוא מעוניין שישלח מקדמה של 1000 דולר שאדע שהוא רציני ,[דבר ראשון הוא לא יודע חשבון 1,2,4,
דבר שני הוא השיב לי אחרת ממה שהשיב לכולם שזה המכתב הארוך לעיל, אני אמשיך להתכתב מסקרנות מכתובת מייל פיקטיבית לא אכפת לי...]

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה