עוגת מספרים/צורה אישית, אפשר?

עשירה

משתמש מקצוען
תמונה לא הכי, אבל העוגה ב"ה יצא משהו!
IMG_0303.JPG

מצווה ועושה

משתמש צעיר
שואלת בשביל חברה שיצרה את העוגות המצורפות. (באהבה ובהתנדבות. הצבעים לפי בחירת המשפחות)
כמה הייתן מתמחרות כזו עוגה? כל אות גודל A4 (לפעמים רק עלות החומרים. עוגה כזו שווה בד''כ מינימום 100 ש''ח רק על החומרים!!!)

עוגת מספרים ב.jpeg
בר מצווה יעקב מספרים.jpeg
עוגת מספרים ס.jpeg
עוגת אירוסים א.jpeg

bnoya

משתמש מקצוען
שואלת בשביל חברה שיצרה את העוגות המצורפות. (באהבה ובהתנדבות. הצבעים לפי בחירת המשפחות)
כמה הייתן מתמחרות כזו עוגה? כל אות גודל A4 (לפעמים רק עלות החומרים. עוגה כזו שווה בד''כ מינימום 100 ש''ח רק על החומרים!!!)

צפה בקובץ המצורף 1148011צפה בקובץ המצורף 1148012צפה בקובץ המצורף 1148016צפה בקובץ המצורף 1148035
אני אישית לוקחת 200 שקל למספר בגודל a4

N-E-H-A-M-A

משתמש רשום

צפה בקובץ המצורף 1148011צפה בקובץ המצורף 1148012צפה בקובץ המצורף 1148016צפה בקובץ המצורף 1148035
אני לקחתי 200 וזה אמור להיות מחיר זול כי בשוק זה טווח מחירים של 250-300+

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עם איזה גודל צנטר להתמש לקצפת? אני רואה שיש תמונות עם צנטרים ממש גדולים
מה הגודל המומלץ?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עם איזה גודל צנטר להתמש לקצפת? אני רואה שיש תמונות עם צנטרים ממש גדולים
מה הגודל המומלץ?
לא צריכים צנטר. לא חייבים
אפשר לגזור את השקית בקו ישר וזהו.
אא"כ את רוצה זילוף עם טקסטורה
1. תכנון זילוף- למדוד בסרגל את רוחב העוגה ולפי זה להחליט כמה שושנים תרצו לזלף בכל שורה ובהתאם לכך תוכלו לקבוע איזה קוטר צנתר לבחור.
2. תכנון קישוט - לפני שמקשטים בפועל את העוגה בונים סקיצה על השבלונה- מניחים עליה את הקישוטים ובוחנים את התוצאה. מסייע מאד לקישוט מדויק יותר.
3. תכנון זילוף וקישוט: אם מוסיפים לקצפת פודינג, כדאי להכין אותה בסמיכות מיידית לזילוף.
כיון שככל שעובר הזמן הפודינג סופח נוזלים ומרקם הקצפת נהיה גרגירי ושביר.

976חני

משתמש מקצוען
אני צריכה לקחת איתי עוגת מספרים לארוע מחוץ לעיר (נסיעה של 40 דקות בערך)
אשמח להמלצות מנסיון איך לארוז בצורה שהעוגה תשמר, ואולי עדיף רק במקום של הארוע להציב את הקישוטים מלמעלה? אשמח לתשובה מנסיונכן העשיר (זה 2 ספרות, כל אחת בגודל A4)

עשירה

משתמש מקצוען
אני צריכה לקחת איתי עוגת מספרים לארוע מחוץ לעיר (נסיעה של 40 דקות בערך)
אשמח להמלצות מנסיון איך לארוז בצורה שהעוגה תשמר, ואולי עדיף רק במקום של הארוע להציב את הקישוטים מלמעלה? אשמח לתשובה מנסיונכן העשיר (זה 2 ספרות, כל אחת בגודל A4)
אני קניתי קופסא לעוגה בחנות חד פעמי, זה בא עם מכסה שקוף
את יכולה לראות כמה הודעות למעלה.

לקחתי את זה לנסיעה של 40 דק', שתי מספרים גודל A3, כל מספר בקופסא נפרדת, החזקתי את זה עלי אחד על השני. נשמר יופי

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כדאי להדביק את זה לתחתית עם גלוקוזה. כך זה אמור, לכאורה, להיות מוגן בנסיעה מפני טלטלות וריסוק איברים.

עשירה

משתמש מקצוען
כדאי להדביק את זה לתחתית עם גלוקוזה. כך זה אמור, לכאורה, להיות מוגן בנסיעה מפני טלטלות וריסוק איברים.
ת'אמת, תוך כדי נסיעה בעלי בלם פעם אחת בפתאומיות, והעוגה עפה קדימה בתוך הקופסא. נתתי צרחה, אבל לעוגה שלום.

לא חשבתי על הרעיון להדביק, זה היה מונע את הנ"ל ובעיקר את הצרחה שלי ;)

הלל. פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אם נוסעים ביום להיזהר מאוד משמש ישירה על העוגה
הקצפת נמסה. (מנסיון מר...)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

976חני

משתמש מקצוען
שוקולד מומס הוא דבר פריך ושביר.
גלוקוזה זה סוג של דבק; גמיש וחזק.

קצפת לא ניסיתי.
אז אחרי כל התכנונים אתמול היה הארוע, הדבקתי את המספרים עם שקולד מומס לקופסה והחזיק נהדר בנסיעה בלי לזוז מ"מ
וזאת תמונה מאיכות גרועה- אבל יצא מהמם :)

1657749498106.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה