עוגה לציליאק

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איזה סגנון?
לט"ו בשבט אין לי אני לא סובלת עוגות עם פירות...
אבל כל עוגה רגילה שאת מכינה עם פירות תמירי את הקמחים.
הרי הבסיס לעוגות האלה הוא טורט לא?
המתכונים הכי טובים שלי הם כאלה רגילים שהמרתי את הקמחים.
תעלי מתכון לעוגה רגילה שמתאימה לך למה שאת מחפשת ונעזור לך להמיר.
בתאבון!!

אני מגוונת בעיקר בחלבי.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פיצפוצי אורז, טחינה ,מרגרינה, סוכר, חלוה, קמח קונדיטור, חמוציות, צמוקים, (אולי מעט שמן) לערבב הכל ולאפות

פשוט - פעם עשינו בתוך מנג'טים פיצפוצי אורז - וזה לא התאחד - אז שמנו על זה עוד טחינה , פירות יבשים, קמח קונדיטור ואפינו, - יצא פ-צ-צ-ה

בהצלחה ! - לעדכן איך יצא.....

צפורה לוי

משתמש מקצוען
הכנתי בפסח משהו שהיה מאד מוצלח בתור בסיס פריך. ועליו מגוון רעיונות:
2 בצים
1 כוס סוכר
1 חב' קמח ת"א
½1 כוס אגוזים או שקדים טחונים
1 כוסות שמן
½ כפית מלח
אופן ההכנה והגיוונים:
מערבבים הכל ומשהים 30 דק' במקרר.
לעוגיות: יוצרים עגולים קטנים, (או משטחים בתבנית וחותכים לפני האפיה) משטחים אותם מעט ואופים עד שמזהיב.
או כבסיס לפאי: שוטחים בתבנית עגולה ואופים עד להזהבה. לאחר האפיה, לשטוח פירות מבושלים או משימורים, ולשפוך למעלה ג'לי, או פודינג שעושים במתכון של פאי לימון, בלי המרגרינה. אפשר גם בלי החלמונים. יצא לי מאד טוב עם המיץ של השימורים, בתוספת לימון וסוכר.
יצא גם מוצלח מאד כשיצקתי תערובת גבינה מעורבת עם קצף, סוכר ופודינג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה