דרוש מידע עובדות שכירות, מה אתן מקבלות כשיש לכן שמחה משפחתית?

כנוש

משתמש רשום
אני רוצה להבין מי נותן 1500 ש"ח ללידה של בן? (ולמה רק 500 שח ללידה של בת??)
יש לו כסף מיותר ? או שאולי אין אצלו הרבה לידות במשרד- יותר מפעמיים בשנתיים?
נשמע הזוי מענק בגובה כזה וצריך לייחס חשיבות גדולה לנתונים.
לדוגמא - כמה נשים עובדות אצלו? מתוכן כמה נשואות וכמה חרדיות, הרי לא ייתכן לשלם לכל אחת שנולד לה בן אם יש לך 40 נשים תחתיך וכל אחת יולדת בממוצע פעם בשנתיים.. רק אומרת.

בכל אופן כשהתחתנתי לא קיבלתי כלום חוץ מימי חופש , אבל ללידות במקומות עבודה אחרים קיבלתי גיפטקארד של 100 אולי 200 שח.
וכן הייתה בוסית אחת שהתמלאה בכעס כשהודעתי לה בחודש חמישי ואמרה שהיא לא מאמינה שככה אני עושה לה וכו' וכו' . משם לא היה מענק בשום גובה שהוא :censored:
איזה חצופה!!!
מה זה ככה את עושה לה??
היא בטוח לא חרדית נכון?

תפארת יהודית-שמלות

משתמש רשום
מנוי פרימיום

אננסית

משתמש מקצוען
קבלתי מתנת לידה מחברה גלובלית (הקודמת...)
500 ש"ח בצ'ק+ ערכת מתנה לבחירה ממיננה

להגשים חיים

משתמש צעיר
מנוי פרימיום

Yael Mor

משתמש מקצוען
לא מספיק לכן מה שההורים נותנים ר"ה/פורים/סופשנה ויש כאלה שמפנקים גם באמצ"שנה, לא?!
וואו, לא לקנא. ממש לא כולן מקבלות. משלוח מנות בפורים מהוועד הורים שרוב מהדברים לא בכשרות, וסוף שנה שובר לארוחה זוגית בבית קפה בהכשר רבנות... אגב, בהרבה מקומות זה ועד הורים ולא כל הורה. אז גם כשאני מלמדת 7 כיתות אני מקבלת משהו אחד...

תפארת יהודית-שמלות

משתמש רשום
מנוי פרימיום
  • תודה
Reactions: tbh

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בלת"ק
ללידה-מארז לידה של קרטרס

כנוש

משתמש רשום
לא מספיק לכן מה שההורים נותנים ר"ה/פורים/סופשנה ויש כאלה שמפנקים גם באמצ"שנה, לא?!
את בטוח לא מורה אם כתבת את זה
כי זה ממש לא נכון
רוב המוחלט של ההורים לא נותנים כלום בר"ה ולא מפנקים באמצע שנה
מקבלים רק בפורים ובסוף שנה וזה רק אם את מחנכת
בתור מורה מקצועית כמעט שלא
אני לא חושבת שזה תפקיד ההורים לפנק את הצוות במהלך השנה אלא הנהלת בית הספר
כמובן שהורה צריך לתת בפורים וסוף שנה זה מינימום של הכרת הטוב!
אז נא לא לקנא במורים שעובדים קשה קשה קשה וכמובן שהמערכת לא מעריכה
ורק מסתכלים על החופשות 'הרבות' שיש להם

ג'ינגית

משתמש רשום
ויש את העובדים במשרדים גדולים שמכבדים את עצמם, ונותנים מתנות בכל האירועים סביב מעגל השנה וסביב חיי המשפחה של העובד. זה נובע גם מלהרגיש קשור לחיים שלך.
אבל גם הרבה דברים לא מתאימים לחרדיים כמו אירועי בר/ בת מצווה מעורבים ובסוף מקבלים מתנה - החרדיות בחברה מבקשות שישלחו להם את המתנה בנפרד
חנוכה - מארזי סופגניות לא כשרות וכדו'

אבל אני חשבתי שזה ברור לתת, ואני ממש מתפלאת מהתגובות פה.
ועבדתי ביותר ממקום אחד!

eti mi

משתמש פעיל
אצלנו במשרד מתנות לחג עובד חדש עד חצי שנה 350ש"ח וותק של חצי שנה ומעלה 750 ש"ח במשכורת
מתנה ללידה בשווי 450 ש"ח מארז מעוצב משילב וכדומה.
יום הולדת 180 ש"ח בימי

נערך לאחרונה ב:

שועל קרבות

משתמש צעיר
השאלה מאוד טריקית כי זה מאוד תלוי מי העובדת מה העבודה ומה היכולות של המעסיק וכמה עובדים יש. אז התשובה לשאלה בקיצור : תלוי...
דבר אחד כנראה ברור שאצל חילונים נקבל יותר כי הרמת חיים שם גבוהה יותר ומקובל תמיד יותר לתת מתנות גם בין חברים.

**Moko**

משתמש פעיל
השאלה מאוד טריקית כי זה מאוד תלוי מי העובדת מה העבודה ומה היכולות של המעסיק וכמה עובדים יש. אז התשובה לשאלה בקיצור : תלוי...
דבר אחד כנראה ברור שאצל חילונים נקבל יותר כי הרמת חיים שם גבוהה יותר ומקובל תמיד יותר לתת מתנות גם בין חברים.
נכון + אין הרבה שמחות כמו אצלנו לכן כל אירוע מרגש בפני עצמו ומושך הרבה יותר תשומת לב מצד המעסיק

תותית י.

משתמש מקצוען
חתונה (שלי): שובר לנופש ששוה בסביבות 800 שקל
לידת תינוק: מארז של מוצרים לתינוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה