דרוש מידע עד מתי יהיה זה לנו למוקש ?

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך להכות על הברזל שהוא חם.
מי שיוכל לעלות את המודעות של זה ע''י מלל שירוץ במיילים והצ'אטים - זה יהיה מבורך
נכון שלא ישמעו עד הסוף וחובה באכיפה אבל הגברת הידע ע''י מלל כזה המסביר בטוב טעם יכול למנוע עוד אמא מלקנות לבנה את המכשיר הזה והיה זה שכרינו.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צריך להכות על הברזל שהוא חם.
מי שיוכל לעלות את המודעות של זה ע''י מלל שירוץ במיילים והצ'אטים - זה יהיה מבורך
נכון שלא ישמעו עד הסוף וחובה באכיפה אבל הגברת הידע ע''י מלל כזה המסביר בטוב טעם יכול למנוע עוד אמא מלקנות לבנה את המכשיר הזה והיה זה שכרינו.
אז זהו, ששום אמא כבר לא צריכה לקנות את המכשיר הזה, הוא מפוזר לרוב בכל חור אפשרי.
כמה שניות של פעולה פשוטה והמכשיר מזמין אותה לחוויה בלתי נשכחת..

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אז זהו, ששום אמא כבר לא צריכה לקנות את המכשיר הזה, הוא מפוזר לרוב בכל חור אפשרי.
כמה שניות של פעולה פשוטה והמכשיר מזמין אותה לחוויה בלתי נשכחת..
שהיא תדע מזה היא לא תסכים לו
תשכנע ותסביר כמה הכלי הזה מסוכן.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שהיא תדע מזה היא לא תסכים לו
תשכנע ותסביר כמה הכלי הזה מסוכן.
בדורנו לא תמיד זה עוזר.
צריכים להתפלל והרבה. על כולם!

ובעניין הפרקטי-
ההסברה צריכה להיות מופנית ישירות לרוכבים ולא להוריהם, הם כבר מספיק מודיעים לכך וכואבים את זה גם ככה.

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בדורנו לא תמיד זה עוזר.
צריכים להתפלל והרבה. על כולם!

ובעניין הפרקטי-
ההסברה צריכה להיות מופנית ישירות לרוכבים ולא להוריהם, הם כבר מספיק מודיעים לכך וכואבים את זה גם ככה.
גם וגם
אני מכירה נשים שלא יודעות מהסכנה בכלל. אין להם מודעות
תגידי תמימות , תגידי חוסר ידע . בחלק הנרחב מדובר בגיל שההורים יכולים לאמר את מילתם ולהזהיר.
בכלל, יש הבדל בין בחור שמשכיר אחת ל, לבין הורה שקנה בתמימות את האופניים לילדו ובאישורו...
קול חי - https://www.93fm.co.il/radio/731748/
אין ספק שזה מעלה את המודעות וזה מה שאנחנו זקוקים לו.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני אישית מכירה מקרוב מאד, גם בחור וגם אישה שנפצעו קשה! מקורקינט חשמלי והיו זקוקים לשיקום ארוך!
בשני המקרים הפוגעת היתה בחורה חרדית מסמינר בב"ב שיצאה לרכוב עם חברות מחוץ לעיר (שתי בחורות שונות)

צריך לעורר גם את ההורים, וגם את הילדים, בכל המוסדות ובכל הערוצים האפשריים (לא רק ברדיו)
שעם כל הצורך בשחרור ובהתרעננות וכל זה - הכלי הזה הוא רוצח ואסור להתקרב אליו!
להילחם מול זה כמו שיודעים להילחם מול דברים אחרים...
שישכירו מכשירי כושר, או אופניים לא חשמליים למשל - פחות נחמד אבל הרבה יותר בריא ויותר בטוח..

גם וגם
אני מכירה נשים שלא יודעות מהסכנה בכלל. אין להם מודעות
תגידי תמימות , תגידי חוסר ידע . בחלק הנרחב מדובר בגיל שההורים יכולים לאמר את מילתם ולהזהיר.
בכלל, יש הבדל בין בחור שמשכיר אחת ל, לבין הורה שקנה בתמימות את האופניים לילדו ובאישורו...
קול חי - https://www.93fm.co.il/radio/731748/
אין ספק שזה מעלה את המודעות וזה מה שאנחנו זקוקים לו.
התמונה הזו מהזירה?
כי אם כן, מה עושה שם אמבולנס של זק''א והשקית, הוא הרי נפטר בבית חולים לא?!

חבררר

משתמש צעיר
אכן כל מילה זהב המצב נוראי זה סכנת נפשות של ממש
בתור נהג אני רואה את זה גם כסכנה גדולה מאוד לרוכבים עצמם זה פשוט לא נתפס איך שהם נוסעים בכביש חותכים בין רכבים חוצים רמזורים באדום
לא פעם ולא פעמיים ממש בנס של רגע אחרון לא פגעתי ברוכב כזה שעקף אותי בשניה אחת מהצד
הם לא נוהגים אז לא כ"כ מודעים לסכנה הם מסכנים את עצמם בכל דקה זה הזוי
זה בעיה קשה לא שומעים אותם ולא רואים אותם כל נהג יודע כמה זה מסוכן צריך הרבה ניסים
כל הורה צריך לדעת שגם בשביל להציל את הילד שלו הוא צריך למנוע ממנו את הכלי המסוכן הזה

חבררר

משתמש צעיר
וזה לא רק בבני ברק
נכון שזו עיר מאוד צפופה עדיין בכל מקום זה ככה
הבעיה פה בבני ברק שרואים הרבה יותר ילדים ממש צעירים שרוכבים בחוסר אחריות
ועל כל הורה להתעורר בהקדם לשמור על ידיו

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ראיתי ילדים בני 9 דוהרים על הכלי הזה.מילא יד בן 15 אולי להורים אין שליטה עליו .אבל ילד בן 9?בלי קסדה ובלי שום הגנה!מבחינתי אמא שמסכימה לילד שלה קורקינט פשוט לא אוהבת אותו ולא אכפת לה ממנו!!
הילד שלי בן 11 התחנן אלי מספר פעמים שנשכיר כזה כלי .ואני לא מבינה איך כל בעלי הקורקינטים מסכימים ביודעים להשכיר לילדים כאלו קטנים?

קפוצון

משתמש מקצוען
צריך לחייב אותם בהתקנת ציפ שניתן יהיה לזהות אותם ולא יהיה צורך לרדוף אחריהם
ולחייב את החנויות שמוכרות ללא ציפ

פעם בת"א היו מוכרים אופנים עם ציפ וכאשר הן היו נאבדות/נגנבות ניתן היה לאתר אותן דרך אתר
צריך להתבסס על הטכנולוגיה הזו ולהתאים אותה לדור של היום

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען
שמעתי אתמול את סיון רהב מאיר בערוץ 12 הזכירה 2 דקות את המקרה והיא אמרה שהיא בדקה בגווגל מה אומר על אופניים חשמליים וביכלל מוזכר המיקרה הזה על הרב אדרת אלא אולי 4 מקרים שרשום שאופניים חשמליים ניפצע בתאונה וכו ולא מוזכר שאנשים ניפצעו בתאונה עם קורקינט חשמלי......
אני חושבת שצריכים להיתיחחס לאופניים חשמליים ככלי תחבורה לכל דבר!!

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הרב ברנשטיין מבני ברק (משגיח ישיבת הרב שפרן לשעבר)
צעד בשבת ברחוב רבי עקיבא וילד שהתגלש במהירות עם בימבה!!!
התנגש בו הרב נפצע קשה
ושהה תקופה ארוכה בתל השומר
הוא שבר אז שתי צלעות וכמדומני גם שיניים וכל זה מבימבה...
אבל מי שמכיר את התופעה הנוראית הזאת יודע שהבימבות שיורדות מגן וורשא בואכה איצקוביץ' בשבת אחה"צ צוברות תאוצה שלא הייתה מביישת נהגי מירוצים! זה יכול להגיע ל-30 קמ"ש ויותר!
ולמרות מחאות ומודעות שנתלו בנידון כל שבת הטירוף הזה עדיין חוגג!!!...

ששונית

משתמש מקצוען

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אופס. זה הכי מזעזע. שכל פעם פותחים עוד אשכול, מזדעזעים, מוציאים קיטור - ומחר שוב, קצף על פני המים.
:(

@אדם לעמל יולד הסרטון שהועלה שם, נחסם.
יש אפשרות אחרת לראות את זה?

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
לדעתי רבני הקהילות צריכים לאסור את הדבר הזה בכל קהילה ועיר, במקומות שניסו את זה זה עבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה