מידע שימושי עדשות מגע עם צילינדר

הרשל'ה רב'ה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אפשר לסחוב עוד כמה ימים אבל מרגישים לפעמים שהם מתקשות ונהיות פחות נוחות,
בכללי לא מומלץ לשחק בעדשות, כגון שינה, ומעל הזמן המותר , אחרי זה מרגישים שהעניים נהרסות,
לחברת העדשות יש גם אינטרס למכור עדשות שתוכלו להשתמש בהם לאורך זמן, ומסתבר שהם נותנים את הזמן המרבי,
וסתם תעשו חשבון כמה זה חוסך להישאר עם העדשות עוד שבועיים ותגלו שזה ממש לא הרבה...
בהצלחה.

בכללי לא מומלץ לשחק בעדשות, כגון שינה, ומעל הזמן המותר , אחרי זה מרגישים שהעניים נהרסות,
לחברת העדשות יש גם אינטרס למכור עדשות שתוכלו להשתמש בהם לאורך זמן, ומסתבר שהם נותנים את הזמן המרבי,
וסתם תעשו חשבון כמה זה חוסך להישאר עם העדשות עוד שבועיים ותגלו שזה ממש לא הרבה...
בהצלחה.
ברור שזה הרבה
אני מדברת על עדשות חודשיות שעולות באזור ה100
זה מאוד משמעותי אם זה לחודש או חודש וחצי

הרשל'ה רב'ה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ברור שזה הרבה
אני מדברת על עדשות חודשיות שעולות באזור ה100
זה מאוד משמעותי אם זה לחודש או חודש וחצי
טוב, לפי הידוע לי עד צילנדר 2 זה בכלל לא המחיר,
לסבר את האוזן אני קונה עדשות עם צילנדר מחברה טובה, 12 זוגות ב- 780 ש"ח ומקבל עוד זוג נוסף מתנה...
(אולי שקונים בודדים זה יותר יקר)

שוקי123456

משתמש רשום
כמה זמן אפשר להשתמש בעדשות חודשיות?
באמת אחרי חודש חייבים לזרוק או שאפשר להשתמש יותר?
בהצלחה.
אפשר לסחוב הרבה יותר מכמה ימים האופטמטריסט עצמו אמר לי שחודשיים זה בסדר גמור ללכת עם עדשות חודשיות, אני הולך עם היבשות כל זמן שהם נוחות לי בדרך כלל אחרי חודשיים וחצי עד שלוש חודשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה