הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כללים למשתתפים באשכול עדכונים זה:
• אשכול זה מיועד לדיווחים בלבד, עדכונים מהנעשה במלחמה, חדשות נקיות ומוסמכות.​
• האשכול אינו מיועד לדיונים, ציטוטים, בדיחות, פרשנויות, כתבות, תמונות, סרטונים, קבצים כלשהם, בקשות תפילה ותהילים (מלבד הפרק היומי), בקשות עזרה וחסד, סיפורי גבורה וניסים, בקשות מקור לדיווחים, שאלות ובירורים על דיווחים. כמו כן, אין להעלות ידיעות ושמועות אודות אירועים מיוחדים שאין עליהן מקור מוסמך, כמו נפילת חייל בקרב, שחרור חטופים, להקת כטב"מים לדימונה וכדו'. וכמובן שאין לכתוב הודעות הנוגדות את הצנזורה, או מכילות תוכן שאינו ראוי לאתר פרוג, או מכיל תוכן קשה לקריאה.​
• דירוג חיובי: נתקלתם בידיעה מרעישה, ציון דרך במלחמה, דרגו אותה בצד שמאל, וכך יוכלו לצפות בה בקלות בסינון ע"פ דירוג.
• דירוג שלילי: נתקלתם בהודעה כפולה? דרגו אותה במינוס, וכך תעזרו לנו לאתר בקלות הודעות כפולות ומיותרות. תודה מראש!

יש לקרוא כללים אלו היטב, משתמש שיעבור על הכללים - יאבד את הרשאת הכתיבה בפורום מיידית ללא אזהרה •
חדש!!! הפרק היומי של אשכול העדכונים, באשכול נפרד, הצטרפו אלינו, כל יום פרק, להצלחת כלל ישראל!
  • אשכול נספח שבועי לדיונים והרחבות + הסקר השבועי - בנספח בלבד.​
  • כללים חדשים בהרחבה - חובת קריאה - כאן.​
  • אשכול תפילות - כאן.​
  • הפרק היומי - כאן.​
  • תיעוד מהמלחמה באשכול הייעודי בלבד - כאן.​
  • רץ ברשת - חחחרבות ברזל - כאן.​
  • הודעות צבע אדום - כאן.​
  • שמות הנרצחים - כאן.​
  • הודעות פוליטיות הקשורות למלחמה - כאן.​
  • רוצים לקבל הרשאה בפורום חדשות ועדכונים?! לחצו כאן.​
  • חמ"ל פרוגיסטי לבקשות עזרה סיוע ומידע - כאן.​

אנו כאן בפרוג מתפללים לשובם לשלום של החטופים והחיילים, להחלמתם המהירה של הפצועים, ליבנו עם הנופלים ומשפחותיהם, ומייחלים יחד עם כל בית ישראל לביאת משיח צדקנו במהרה, אמן.
לבקשת רבים נצרף פה בל"נ מידי יום פרק תהילים בהודעה נעוצה, עצרו לרגע מהדיווחים ונקרא יחד את הפרק היומי!
• קראתם, סמנו חיובי להודעה זו. כך נספור כמה משתמשים השתתפו בקריאה •
(אנא, אל תדרגו חיובי/שלילי הודעה זו מלבד סימון לאמירת התהילים)

הפיתרון
הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי...

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
דורון קדוש:

ההערכות במערכת הביטחון: מאז סיום הפסקת האש וחידוש הלחימה - חוסלו כ-800 מחבלים, רובם בצפון הרצועה.

ההערכות מתחילת המלחמה: בין 6,000 ל-7,000 מחבלים הרוגים.

עוד מעריכים כי מספר הפצועים בשורות חמאס גדול פי 2 ממספר ההרוגים, כלומר בין 12,000 ל-14,000 פצועים מתחילת הלחימה.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
‏נתניהו עזב את ישיבת הממשלה לפני כשעה לטובת שיחה עם נשיא רוסיה פוטין.
כעת הוא שב פנימה והישיבה חודשה.
ראש הממשלה ונשיא רוסיה פוטין שוחחו כ50 דקות

גונן

משתמש מקצוען
השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מזהיר מפני המשך הקונספציה בכניסת פועלים פלסטיניים לאיו"ש. בן גביר: "אני גר בחברון, אני שומע את ההסתה במסגדים, אנחנו יודעים מה זה כשהם מגיעים שטופי שנאה חדורי מוטיבציה".

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
מרגלית מוזס, בת 77 שנחטפה מקיבוץ ניר עוז: בלילות אני חייבת להיות צמודה למכשיר חמצן, ולקחתי אותו איתי לעזה כדי שאני אוכל לישון. אחד המחבלים, שהתעצבן עלי, לקח ממני את המכשיר למרות שאמרתי לו שזה החמצן שלי. דיברתי איתו בערבית והוא הבין את המשמעות, אבל לא היה לו אכפת. 49 יום לא ישנתי. היה קשה מאוד. היו קשיים נפשיים, היו קשיים פיזיים, וכל יום שעובר זה נעשה יותר ויותר קשה.
אופליה רוטמן בת ה-77 אמרה: גרתי בניר עוז, ומשם לקחו אותי אחרי שהשכיבו אותי על הרצפה של הטרקטור. בגלל שהייתי לבד, הייתי כמעט בלי אור וכמעט בלי אוכל. האוכל הזכיר לי את השואה. אכלתי חתיכות פיתה ושמרתי לי שיהיה לי מה לאכול למחרת.​

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
פרסמנו כעת משיחת נתניהו-פוטין:

רה״מ הביע בפני נשיא רוסיה פוטין ביקורת על שיתוף הפעולה הגובר בין רוסיה לאיראן.
נתניהו הביע מורת רוח מעמדת רוסיה נגד ישראל בשיטתיות במוסדות האום.
ראש הממשלה אמר לנשיא רוסיה: אם רוסיה הייתה עוברת התקפה כפי שישראל עברה, היא הייתה מגיבה באופן חריף בהרבה
נתניהו במהלך השיחה גם הודה לפוטין על המאמצים לשחרור אזרח ישראלי-רוסי בשבוע שעבר

דסיג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
העזתים מדווחים על יום של קרבות עזים בין כוחות צה״ל למחבלים בצפון ובדרום רצועת עזה. בנוסף להתקלויות באזור משרד הרישוי בחאן יונס מדווחים העזתים על קרבות עזים בין כוחותינו למחבלים גם במחנה ג'בליה ובאזור אל-פלוגה שבצפון רצועת עזה.

העזתים מתארים את היום הזה כיום הקשה ביותר מבחינת הקרבות בין כוחותינו למחבלים מאז תחילת התמרון הקרקעי.

י"כ

משתמש מקצוען

דיווח ב'וושינגטון פוסט': יותר מ-22,000 פצצות הוטלו על עזה בחודש וחצי:

נשק מתוצרת אמריקאית ממלא תפקיד מרכזי במלחמה בעזה. בחודש וחצי הראשונים של המלחמה הטילה ישראל יותר מ-22,000 פצצות מונחות ובלתי מונחות לייזר על עזה שהגיעו ישירות מארה"ב. במהלך הזמן הזה ארצות הברית העבירה לפחות 15,000 פצצות, כולל פצצות חודרות בונקרים, ויותר מ-50,000 פגזי ארטילריה בקוטר 155 מ"מ.
כזכור בסוף השבוע נקט הממשל האמריקאי בצעד יוצא דופן של הפעלת צו חירום כדי לזרז מכירת פגזי טנקים לישראל למרות החששות בקונגרס מהמכירה.
בעוד הנשיא ביידן מבקש סיוע צבאי נוסף של מיליארדי דולרים לישראל, הוא מתמודד עם הכללים של הממשל עצמו לחימוש מדינות זרות, שאסור לבצע העברת נשק כאשר ממשלת ארה"ב מעריכה כי יש הפרות של החוק הבינלאומי.
עוד דווח, כי ממשל ביידן לא דחה כל בקשה מישראל, ולא נשקלת שום אפשרות של אי מתן סיוע צבאי. גורמים רשמיים הדגישו כי הממשל מאמין שהוא יכול להשפיע טוב יותר על ישראל אם יתן על גיבוי חזק לישראל.​

גונן

משתמש מקצוען
׳ווינט׳: חודשיים אחרי הטבח האכזרי וזוועות 7 באוקטובר, מסמך פנימי של המשטרה מוכיח כי קיים קושי ממשי באיסוף ממצאים פורנזיים מפריטים שנאספו בזירות השונות. הסיבה: יכולות מעבדה מוגבלות ושימוש במערכות מיושנות שיעילותן "שואפת לאפס". פתרון חריג שנבחן: להיעזר בחברה בריטית.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
צה״ל תקף בגל תקיפות שני להיום בדרום לבנון - תשתיות טרור ומפקדה מבצעית של חזבאללה. הותקפה גם חוליית מחבלים שניסתה לשגר טילי נ״ט לשטח ישראל. לפני זמן קצר בוצעו גם מספר שיגורי פצמ״רים לגליל המערבי. צה״ל מגיב בירי מרגמות וארטילריה.

גונן

משתמש מקצוען
ראש מועצת שדות נגב תמיר עידאן נפגש עם נתניהו והביע דרישה חד משמעית, להסרת האיום הביטחוני מעל פני היישובים והתושבים בטרם תקודם חזרתם הביתה. ראש המועצה קרא גם לחדול מהשיח בדבר השיבה הביתה עד להסרת האיום. "לא יתכן שממשיכים לדבר על לשוב הביתה, כשהאיום לא הוסר".

אולי מעניין אותך גם...