הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כללים למשתתפים באשכול עדכונים זה:
• אשכול זה מיועד לדיווחים בלבד, עדכונים מהנעשה במלחמה, חדשות נקיות ומוסמכות.​
• האשכול אינו מיועד לדיונים, ציטוטים, בדיחות, פרשנויות, כתבות, תמונות, סרטונים, קבצים כלשהם, בקשות תפילה ותהילים (מלבד הפרק היומי), בקשות עזרה וחסד, סיפורי גבורה וניסים, בקשות מקור לדיווחים, שאלות ובירורים על דיווחים. כמו כן, אין להעלות ידיעות ושמועות אודות אירועים מיוחדים שאין עליהן מקור מוסמך, כמו נפילת חייל בקרב, שחרור חטופים, להקת כטב"מים לדימונה וכדו'. וכמובן שאין לכתוב הודעות הנוגדות את הצנזורה, או מכילות תוכן שאינו ראוי לאתר פרוג, או מכיל תוכן קשה לקריאה.​
• דירוג חיובי: נתקלתם בידיעה מרעישה, ציון דרך במלחמה, דרגו אותה בצד שמאל, וכך יוכלו לצפות בה בקלות בסינון ע"פ דירוג.
• דירוג שלילי: נתקלתם בהודעה כפולה? דרגו אותה במינוס, וכך תעזרו לנו לאתר בקלות הודעות כפולות ומיותרות. תודה מראש!

יש לקרוא כללים אלו היטב, משתמש שיעבור על הכללים - יאבד את הרשאת הכתיבה בפורום מיידית ללא אזהרה •
חדש!!! הפרק היומי של אשכול העדכונים, באשכול נפרד, הצטרפו אלינו, כל יום פרק, להצלחת כלל ישראל!
  • אשכול נספח שבועי לדיונים והרחבות + הסקר השבועי - בנספח בלבד.​
  • כללים חדשים בהרחבה - חובת קריאה - כאן.​
  • אשכול תפילות - כאן.​
  • הפרק היומי - כאן.​
  • תיעוד מהמלחמה באשכול הייעודי בלבד - כאן.​
  • רץ ברשת - חחחרבות ברזל - כאן.​
  • הודעות צבע אדום - כאן.​
  • שמות הנרצחים - כאן.​
  • הודעות פוליטיות הקשורות למלחמה - כאן.​
  • רוצים לקבל הרשאה בפורום חדשות ועדכונים?! לחצו כאן.​
  • חמ"ל פרוגיסטי לבקשות עזרה סיוע ומידע - כאן.​

אנו כאן בפרוג מתפללים לשובם לשלום של החטופים והחיילים, להחלמתם המהירה של הפצועים, ליבנו עם הנופלים ומשפחותיהם, ומייחלים יחד עם כל בית ישראל לביאת משיח צדקנו במהרה, אמן.
לבקשת רבים נצרף פה בל"נ מידי יום פרק תהילים בהודעה נעוצה, עצרו לרגע מהדיווחים ונקרא יחד את הפרק היומי!
• קראתם, סמנו חיובי להודעה זו. כך נספור כמה משתמשים השתתפו בקריאה •
(אנא, אל תדרגו חיובי/שלילי הודעה זו מלבד סימון לאמירת התהילים)

הפיתרון
הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא...

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
הותר לפרסום הרמטכ"ל ביקר לוחמים בתוך שטח הרצועה במהלך השבת.

מדברי הרמטכ״ל הלוי הבוקר בביקור אצל הכוחות היבשתיים המתמרנים בתוך רצועת עזה:

"בשבת לפני 4 שבועות בשעה הזאת קרו דברים נוראיים. זה הולך איתנו קדימה, זה דבר שאנחנו מביאים לזה שהוא נעלם. אני מפרגן כאן גם לחטיבות האש, לאיסוף הקרבי לחיל האוויר, למפקדים. אני מבין שזה מאוד מורכב, חזקו את כולם, חזקו את הרוח. אני יודע שהיא מאוד מאוד חזקה. אני מאוד מאוד גאה באנשים, גאה בכם"

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
ביממה האחרונה צה"ל מתמקד בעיקר בפשיטות לתוך מרחב העיר עזה זאת בעקבות מודיעין טקטי טוב ופעילות הדוקה של חיל אוויר.

כדי להבין את האירוע מתברר שצה"ל השתלט על המודיעין הצבאי של החמאס שם נחשפו אמצעים רבים כולל מחבלים שיצאו מפירים וחוסלו.

בצה"ל אומרים הערב שעיקר קליפת ההגנה של החמאס היא בג'בליה, בבית חנון ובתל אל אהווא שם נפגע החמאס באופן קשה.

בחלק מהמקומות צה"ל נמצא בפשיטות בלב העיר עזה כשהמ"גדים של החמאס שחוסלו הם פקטור משמעותי בלחימה של החמאס.

ביממה האחרונה נתקפו 120 מטרות וחוסלו מחבלים רבים.

בצפון הארץ נתקפה חוליית מחבלים שניסתה לשגר טיל נ"ט וגם עמדת תצפית. מטוסי קרב תקפו עמדות של חיזבללה.

גונן

משתמש מקצוען
סמוטריץ׳ ב׳ערוץ 12׳ - ״ביום שאחרי המלחמה אתעסק רק בלהכות על החזה של עצמי, אני יעשה חשבון נפש רק על עצמי, אבדוק מה הייתי לא בסדר, אקח את האחריות על עצמי ואשתף את הציבור בכל המסקנות שלי״.

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
הצהרת שר הביטחון יואב גלנט: במהלך השבת התנהלו קרבות קשים בעזה. הם נלחמים נגד מחבלים שנמצאים במפקדות ובמנהרות. צה"ל תוקף מהים מהאוויר ומהיבשה. המחבלים פוגשים את העוצמה המרוכזת של צה"ל. הלחימה מתקדמת היטב.

נפגשתי עם אנשי העדה הדרוזית, ששני בניה פקדים בצה"ל נפלו בקרבות, כולם נחושים להילחם עד להכרעת החמאס.

המסר של הלוחמים בשטח, כולם אומרים שהם רוצים להילחם עד לניצחון. לא משנה כמה זמן זה יקח.

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עוד מהצהרת שר הביטחון יואב גלנט: חיסלנו כבר 12 מבכירי חמאס. אנחנו נגיע לצמרת חמאס. אנחנו נגיע לסינוואר ונחסל אותו. אני פונה לתושבי עזה, אם תגיעו אליהם לפנינו זה יקצר את המלחמה.

yv14

משתמש פעיל
חבר הקבינט המדיני בטחוני שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ : אני מעריך את שר הביטחון ומחזק אותו על עבודתו לילות כימים למען ביטחון ישראל. עמדתו בעד העברת הכספים לרש״פ היא טעות חמורה. אני לא מתכוון לתת למדינת ישראל לממן את אויבינו ביהודה ושומרון שתומכים בטרור של חמאס ומממנים את מחבלי ה7.10 שרצחו וטבחו בנו. הרשות הפלסטינית היא לא הפיתרון – היא חלק מהבעיה. לא חוזרים על טעויות וקונספציות שהתפוצצו לנו בפנים!

משה_וייס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הותרו לפרסום שמותיהם של ארבעה חללי צה״ל אשר הודעה נמסרה למשפחותיהם

מצורפים שמות החללים:

- רס״ן יהודה נתן כהן, (Yehuda Natan Cohen), בן 25, משדמות מחולה, מפקד פלוגה בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

- סמ״ר גלעד נחמיה ניצן, (Gilad Nehemya Nitzan), בן 21, משילה, לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

- סמ״ר יונדב רז לוינשטיין, (Yonadav Raz Levenstein), בן 23, מאילת, לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

- רס״ר ליאור ארזי, (Lior Arazi), בן 25, מגבעת חיים איחוד, פרמדיק לוחם ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
ניר דבורי שנכנס היום לעזה והצטרף לכוחות צה״ל כעת באולפן ׳ערוץ 12׳ - יש שם הרס עצום, מוצאים כל כמה דק׳ המון מטעני חבלה ומנהרות. הלוחמים מסתובבים שם עם מורל מאוד גבוה, נחושים לנצח. בזמן שאני הייתי בפנים היו 2 התקלויות ו-10 מחבלים נהרגו.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
ניר דבורי שנכנס היום לעזה והצטרף לכוחות צה״ל כעת באולפן ׳ערוץ 12׳ - יש שם הרס עצום, מוצאים כל כמה דק׳ המון מטעני חבלה ומנהרות. הלוחמים מסתובבים שם עם מורל מאוד גבוה, נחושים לנצח. בזמן שאני הייתי בפנים היו 2 התקלויות ו-10 מחבלים נהרגו.
עוד מניר דבורי ב׳ערוץ 12׳ - אני יכול לעדכן שכמעט 1000 מחבלים נהרגו רק בפעולה הקרקעית. הכוחות שלנו מגיעים לפירים של מנהרות, מפוצצים אותם ומגלים את עומק המנהרות. ההרס שישראל משאירה שם זה משהו עצום שאי אפשר לתאר.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
פרטים נוספים שפרסמנו הערב על פגישות שר החוץ האמריקני בלינקן בישראל:

בלינקן אמר בקבינט המלחמה שיש פגיעה משמעותית בבלתי מעורבים - ושישראל צריכה לפעול עוד כדי למנוע פגיעה כזו. הרמטכ״ל, הרצי הלוי, משיב לבלינקן, כך על פי 2 מקורות שמעורים בפרטי הדיון: אם היינו מקשיבים לגנרלים שאתם שלחתם לכאן - התוכניות שלנו היו אגרסיביות עוד יותר.

הרמטכ״ל אומר את זה על הקצינים האמריקנים שנשלחו לכאן בתחילת המלחמה ומסייעים לישראלים בגיבוש התוכניות. בעצם, הרמטכ״ל הודף את אותה טענה של בלינקן לפגיעה בבלתי מעורבים.
אסרף. מ

אולי מעניין אותך גם...