עדכון נתונים מהמייל באקסל ע"י סקריפט

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה בנושא, אני באמצע בניית סקריפט מסוים שכשיש תוית מסוימת במייל הסקריפט ירוץ על המייל הזה, ויוציא את הפרטים של המייל למשל הכתובת והשם וכדו', ויעדכן אותה באקסל, תודה.

צבי לוי

משתמש חדש
הנדסת תוכנה
אשמח לעזרה בנושא, אני באמצע בניית סקריפט מסוים שכשיש תוית מסוימת במייל הסקריפט ירוץ על המייל הזה, ויוציא את הפרטים של המייל למשל הכתובת והשם וכדו', ויעדכן אותה באקסל, תודה.
באיזה שפה מדובר?

this my name

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

באיזה שפה מדובר?
כנראה google script?
אשמח לעזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה