תרופה עדכון לנשים בהריון - הדיקלקטין הופך ל-בּוֹנְגֶ'סְטָה BONJESTA. (מידע מחסדי אילה)

פרחוני

משתמש מקצוען
גם בבונג'סטה וגם בדקלקטין, החומרים הפעילים הם אותם חומרים - 1. פירידוקסין 2. דוקסילמין.
הדוקסילמין הוא זה שגורם לעייפות הקשה. ולכן יש נשים שמעדיפות לקחת את הפירידוקסין לבדו - שנמכר ללא מרשם, ככדורי 'ויטמין B6'.
הדוקסילאמין זה מה שעוזר לבחילות!
אמנם זה מרדים אבל זה מה שעוזר!
וגם אותו אפשר לקנות בנפרד ככדורי שינה למינהם (טונייט, סליפ אייד)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הדוקסילאמין זה מה שעוזר לבחילות!
אמנם זה מרדים אבל זה מה שעוזר!
וגם אותו אפשר לקנות בנפרד ככדורי שינה למינהם (טונייט, סליפ אייד)

גם הפירידוקסין נוגד בחילות, ומוריד חומציות.

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה התשובה שקבלתי במייל מהמו"ל:

בס"ד בחבלי היפרמזיס- הספר לבחילות והקאות יתר בהריון.

להלן רשימת נקודות המכירה של הספר:

בני ברק

אפשטיין 10 פרנקנהויז 0504195299

חולדה הנביאה 17 זילברברג 0533138234

רחוב אבן גבירול 36 כניסה א זלושינסקי 0533195276

ירושלים

גאולה- רחוב עמוס 32 משפחת כהן 0533124871 025379973

ירמיהו 68 c3 שרה קולמן 0527628180 025370264

רמת אשכול שדרות אשכול 10 משפחת לב 0504161663

מיכלין 6 קומת קרקע בית וגן משפחת טובול 0548591468

מודיעין עילית

רבי עקיבא 28 מודיעין עילית קומה -1 משפחת גלושטיין 0548530127

בית שמש

רמה ג' רחוב ירמיהו 24ב רמה ג' 0527682369
רמה ב אוהל יהושוע 10 הרמן 0548416861

טלזסטון

הריף 10 דירה 5 לבל 0548480336

ביתר עילית

חוזה מלובלין 47 חדווה ראובן 025433671

פתח תקווה

רוטשילד 100 פתח תקווה זלושינסקי 0548476701

אלעד

הריטב"א 11 קירזון 0548485660

אשדוד

יוסי בר חלפתא 11 רובע ז אשדוד, משפחת לב 0583296998

נתניה

ברקת 2 ספרית לב לאחים 098892000

רחוב זומרשטיין 22/15 נתניה שיר כהן. 0583207223

חיפה

רחוב מיכאל 50 משפחת רוטנר בין 8-10 בערב 0533170190

רחובות

רחוב מוטה גור 10 משפחת אוריה 0548142812

אופקים
רחוב החידא 1609 משפחת לבל 089926159

תפרח
מנדל- 0504161664

צפת-
השבעה 209 דירה 9 משפחת ברקוביץ. 0532318290 049822790
כמה עולה?

jacobs

משתמש פעיל
יש מישהי שכן עזר לה B6 לבד? מתלבטת אם לנסות...
אני ניסיתי ורק החמיר את המצב.
ניסיתי בערך שבועיים. בסבלנות עוד יום ועוד יום, אולי מחר יהיה שיפור.
והיה גרוע.
אבל חושבת שלא אומר לגביך כלום,
כי כל סוגי הויטמינים עושים לי רעעעע במצב הזה.
אבל הדיקלקטין ממש עזר והעמיד אותי על הרגלים.

רותי תותי

משתמש צעיר
אני ניסיתי ורק החמיר את המצב.
ניסיתי בערך שבועיים. בסבלנות עוד יום ועוד יום, אולי מחר יהיה שיפור.
והיה גרוע.
אבל חושבת שלא אומר לגביך כלום,
כי כל סוגי הויטמינים עושים לי רעעעע במצב הזה.
אבל הדיקלקטין ממש עזר והעמיד אותי על הרגלים.
כל מילה בסלע

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
חשוב תמיד לציין ביחס לאיזה תחושה וקושי מדובר. כי הנושא הזה יש בו קשת רחבה של תחושות מן הקל אל הכבד, לכן גם אם למישהי אחד זה עזר, יתכן שלמישהי שניה שתפס אצלה יותר קשה זה לא יהיה מספיק חזק ולא יעזור.

אולי חשוב גם לציין למה מצפים מהכדור, ומה עושים במקביל אליו.
אז הציפיות שלי מהכדור הן שיעזור לשרוד ברמה מינימלית.
לא לחיות, לא לרקוד, לא לכתוב ספרים, לא לצאת לאירועים, פשוט לנשום בצורה קצת יותר סבירה, בתוך השכשוך בבריכת ה#&#^%* שנקראת היפראמזיס.

ואת זה ה-B6 נתן. במקביל לשמירה על הדברים האחרים (הכנות מוקדמות, תזונה מותאמת)
הדקלקטין - גם. אבל הוא סימם קשות, ומבחינתי הסימום הזה לא אפשרי.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הדקלקטין - גם. אבל הוא סימם קשות, ומבחינתי הסימום הזה לא אפשרי.
אני חושב שהמונח 'סימם' ביחס להדקלקטין, גורם להתניה לא נכונה כלפיו, וזה לא מדויק. מעבר לעייפות זה לא עושה כלום. זה בסך הכל החומר פעיל של כדור שינה לכל דבר וענין.

קוביד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
תוכל להרחיב ולבסס בעניין?
דור ישרים בודק רק את המחלות שניתן למנוע במניעת נישואי בני זוג אלו, כלומר בעיה הנוצרת מפגישת הגנים של שניהם. ולא בודק מחלות המלוות את היחיד עם כל בן זוג שהוא, כלומר בעיה תורשתית בעצם הגנים שמוריש היחיד מצד עצמו.
הסיבה לכך היא, שמטרתם למנוע נישואים מאכזבים במידת היכולת, אך לא לגזור על יחיד כל שהוא רווקות ובדידות נצחית.

שרהק

משתמש רשום
אחותי סובלת מאוד בהריונות והדיקלקטין לא עוזר בכלל ואולי אפילו להיפך.
בהריון הקודם קרוב משפחה רופא הביא לה תרופה מחו״ל שממש ממש עזרה לה.
מתברר עכשיו שמה שהיא לקחה זה מקבילה של הבונג׳סטה.
אז אם יקר לפחות שיהיה תועלתי

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני חושב שהמונח 'סימם' ביחס להדקלקטין, גורם להתניה לא נכונה כלפיו, וזה לא מדויק. מעבר לעייפות זה לא עושה כלום. זה בסך הכל החומר פעיל של כדור שינה לכל דבר וענין.

חשבתי שהדיון נערך כאן עם כאלו שלוקחות/לקחו דקלקטין בעצמן...

יש בהחלט כאלו שהדקלקטין גורם להן לתחושת ריחוף וניתוק. זה להסתובב בעולם בתוך ענן ערפל, כאילו ברובד אחר.
מי שמצליחה לתפקד כרגיל יחד איתו - בכבוד. אך מי שלא, כדאי ליידע אותה באופציות האחרות.

נערך לאחרונה ב:

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עייפות אינסופית קשה בהחלט יכולה להקביל לתחושת סימום - תחושת ניתוק וחוסר חיבור למציאות.
זה לא "לא עושה שום דבר, רק עייפות."

אגב, דבר שקורה גם בהרבה מהתרופות האנטי היסטמינים (נוגדות אלרגיה) ומופיע גם באזהרות בעלון לצרכן לגבי נהיגה ושימוש במכשור מסוכן הדורש אחריות בזמן נטילתן.
אאל"ט דוקסילמין, הרכיב של הכדור שינה שנמצא בבונג'סטה וכו', הוא אנטי היסטמין ככל הידוע לי.

כך שאם נשים שנוטלות את הכדור מתארות תחושת סימום מסוימות. (לא דובר על הזיות, כן?)
אפשר לכבד ניסיונן...

נערך לאחרונה ב:

mumy

משתמש רשום
עייפות אינסופית קשה בהחלט יכולה להקביל לתחושת סימום - תחושת ניתוק וחוסר חיבור למציאות.

אגב, דבר שקורה גם בהרבה מהתרופות האנטי היסטמינים (נוגדות אלרגיה) ומופיע גם באזהרות בעלון לצרכן לגבי נהיגה ושימוש במכשור מסוכן הדורש אחריות בזמן נטילתן.
אאל"ט דוקסילמין, הרכיב של הכדור שינה שנמצא בבונג'סטה וכו', הוא אנטי היסטמין ככל הידוע לי.

כך שאם נשים שנוטלות את הכדור מתארות תחושת סימום מסוימות. (לא דובר על הזיות, כן?)
אפשר לכבד ניסיונן...
זה מאד אינדווידואלי,
לקחתי דיקלטין חודשים שלמים מחיי,
לא חשתי אפילו משהו שקרוב ל-"סימום".
מנגד מאמינה לכאלו שאומרות שחוו דבר כזה.

פרחוני

משתמש מקצוען
זה מאד אינדווידואלי,
לקחתי דיקלטין חודשים שלמים מחיי,
לא חשתי אפילו משהו שקרוב ל-"סימום".
מנגד מאמינה לכאלו שאומרות שחוו דבר כזה.
תלוי גם בכמות הכדורים,
זה שונה אם לוקחים 2 או 6 כדורים ביום....

KOSMOS

משתמש פעיל
זה עוד הודעה שהגיעה במייל מחסדי אילה

שלום וברכה!

שמחים לצרף להודעה זו את עלון המידע המלא של "חסדי אילה" לטיפול בבחילות בהריון, בדגש על כדורי דיקלקטין ו - בּוֹנְגֶ'סְטָה (Bonjesta).
('בונג'סטה' זה כדור שמחליף בתקופה זו את ה'דיקלקטין' - ואת כל המידע עליו תוכלו לראות בעלון, בתוך שאר המידע)
בלי הרבה הקדמות ותיאורים, יש בעלון הרבה מידע חשוב ורלוונטי בצורה ברורה - כדאי לפתוח ולראות...
ותודה לכל אלו שעזרו - הרבה או הרבה יותר (בפרט למעצבת הגרפית שהשקיעה עמל וזמן רב במיתוג ובעלון, והתוצאה המושלמת לפניכם...).

* מצווה גדולה אם תוכלו להעביר את העלון הלאה, לכל מקום שנראה לכם שהוא יביא תועלת - פורום/קבוצה/ מישהו פרטי.
אפשר פשוט להעביר את ההודעה הזו, או רק את הקישור הזה עם העלון:

https://drive.google.com/file/d/16jfQpE6yWPWv-xic5Lim3sPMIUSOr1sS/view?usp=sharing

* עוד משהו חשוב בהזדמנות זו - התיווך של כדורי דיקלקטין עבר למערכת מקוונת, בממשק ממש פשוט ונוח.
אז מעכשיו, אם ברצונכם לקנות כדורי דיקלקטין מתיווך, כל מה שאתם עושים זה פשוט להקליק על הקישור הזה ולראות את הרשימה של אלו שמוכרים.
ולפרסם כדורים למכירה/מסירה - זה כאן.
(למי שהקישורים חסומים לו - אפשר לשלוח מייל חוזר לכאן).

* עוד דבר חשוב וקצת פחות נעים - מאוד לא רצינו אבל אנחנו מוכרחים לבקש קצת עזרה...
ב"ה אנחנו פותחים עוד גמ"ח ועוד גמ"ח, ועלות של פתיחת גמ"ח חדש יכולה להגיע למאות שקלים. וזה חוץ מהעלון והתיווך וכן הלאה.
(חייבים להבהיר- חלק מהגמחי"ם ברשימה היו עוד הרבה לפנינו... אבל אנחנו ב"ה דואגים כל הזמן לפתוח עוד גמחי"ם, ומקווים להגיע למטרה שבכל ריכוז חרדי יהיה גמ"ח).

אז אנחנו לא מבקשים הוראת קבע... אבל אם כל מי שנעזר ב"חסדי אילה" יתן תרומה חד פעמית אפילו של נניח 10 - 20 ש"ח, זה מאוד יעזור, וזו זכות גדולה. תודה רבה מראש!
אפשר כאן, לבחור בשלוחת "חסדי אילה גמ"ח דיקלקטין" (תרומה מאובטחת דרך נדרים פלוס)
ואפשר דרך נדרים פון -
טל' 08-655-8804 שלוחה מס' 8 (להקיש אח"כ 1 ו - 3).

השקענו הרבה עבודה בעלון ובשדרוג המערכות,
מקווים שזה יהיה לתועלת
ונשמח לשמוע פידבק מכל סוג....

בברכה וכל טוב,

(אנחנו שולחים הודעות פעם בתקופה. אם ההודעות מפריעות לכם - החזירו לנו מייל עם המילה "הסרה")

KOSMOS

משתמש פעיל

אפשר לכבד ניסיונן...
בקיצור אחרי כל התרופות עדיין יש בעצב תלדי בנים......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה