תרופה עדכון לנשים בהריון - הדיקלקטין הופך ל-בּוֹנְגֶ'סְטָה BONJESTA. (מידע מחסדי אילה)

אשת חיל 2

משתמש רשום
סליחה על ההקפצה
משהי יודעת להגיד לי באיזה תדירות לוקחים את הכדור של הרוקחות אישית מגמ"ח חסדי אילה?

מלי :)

משתמש צעיר
במינון מלא - לוקחים 2 בלילה, בבוקר1, ובצהריים 1
מחכים 6 שעות אחרי כל כדור עד הכדור הבא, ובבוקר לוקחים 12 שעות אחרי הכדורים של הלילה
לדוגמא - 9 בלילה -2, 9 בבוקר -1, ו- 3 בצהריים - 1

מקסימום חסד

משתמש חדש
שלום, אני מעונינת בדיקלקטין למי שיש ממש דחוף לי (לא מעונינת בבונג'סטה. ) אני מירושלים אבל אני אנסה להעביר מיכל מקום בארץ. תודה רבה וגמר חתימה טובה המייל שלי moruya123 שדרודל וואלה .co.il

משתמש צעיר
יש גמחים שמוכרים דיקלקטין ישראלי בזול,
אם זה עוזר לך תתקשר לארגון אם הדרך שם תוכלי לקבל מידע על גמחים באיזור שלך.
0722722311

נאני

משתמש מקצוען
מישהי יכולה לייעץ מנסיונה איך עוברים את יום כיפור עם בחילות? הרי קיבה ריקה זה הדבר שהכי גורם להקאות...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי יכולה לייעץ מנסיונה איך עוברים את יום כיפור עם בחילות? הרי קיבה ריקה זה הדבר שהכי גורם להקאות...
את צריכה לשאול רב לפי הנתונים הספציפיים שלך מה את *צריכה* לעשות
ושיהיה לך ברור מה את צריכה לעשות במצבים שונים כי ביום כיפור מין הסתם לא תוכלי לשאול...

יהודי - זה אני!

משתמש צעיר
אשמח להבין,
יש לי בבית חבילה של כדורי בונג'סטה,
למה החברות כאן לא קונות בבית מרקחת?
אני שילמתי על חבילה BONJESTA 20MG 50TAB
413.11 ש"ח,
זה יקר יותר מהנורמה?

משתמש צעיר
אשמח להבין,
יש לי בבית חבילה של כדורי בונג'סטה,
למה החברות כאן לא קונות בבית מרקחת?
אני שילמתי על חבילה BONJESTA 20MG 50TAB
413.11 ש"ח,
זה יקר יותר מהנורמה?
קודם כל - כן זה יקר, הבנתי שבלאומית אפשר לקנות את זה ב150 ש"ח
ואני רוצה לקנות גם בגלל מחיר יותר זול, וגם כי אני צריכה 3 ביום, ובבית המרקחת מאפשרים לקנות רק פעם בחודש קופסא, ואין לי מספיק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה