עדכון העוגן באיזה תאריך הוא??????

מצוין 101

משתמש רשום
קיבלתי כבר אישור עקרוני למשכנתא בבנק לאומי על עוגן פלוס 0.9 במשתנה לא צמודה כל חמש שנים...
ואני לא יודע מתי לקחת את הכסף בפועל כי הבנתי שהעוגן כיום הוא על 3.93 והוא אמור לעלות ל4.03
השאלה היא מתי מתעדכן העוגן בבנק לאומי באיזה תאריך בדיוק.....
ואם יש למישהו רעיון איך לשפר את הריבית הזאת תוך זמן קצר.... (כי אנחנו חייבים את הכסף בתוך כשלש שבועות)
ובאם העוגן יעלה גם בחודש הבא מה אני אמור לעשות בקשר לתשלום האחרון (בערך 100 אלף) שמתבצע למוכר רק לאחר כחודש (לאחר שיעשה את כל ההעברות בטאבו וכדו')..

תודה מראש...

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זהו מחר העוגן כבר 4.03

אולי יעלה אולי יירד זה רק על 100 אלף.

לסקרנות מה קיבלת בשאר

מצוין 101

משתמש רשום
זהו מחר העוגן כבר 4.03

אולי יעלה אולי יירד זה רק על 100 אלף.

לסקרנות מה קיבלת בשאר
למה? העוגן מתעדכן ב11? אגב מתי הוא מתפרסם בבנק ישראל?

לגבי השאר קיבלתי קבועה לא צמודה 4.7 - זה נקרא טוב?????

אני פשוט הוצאתי את זה לבד ללא יועץ משכנתאות

חניוק

משתמש פעיל
קיבלתי כבר אישור עקרוני למשכנתא בבנק לאומי על עוגן פלוס 0.9 במשתנה לא צמודה כל חמש שנים...
ואני לא יודע מתי לקחת את הכסף בפועל כי הבנתי שהעוגן כיום הוא על 3.93 והוא אמור לעלות ל4.03
השאלה היא מתי מתעדכן העוגן בבנק לאומי באיזה תאריך בדיוק.....
ואם יש למישהו רעיון איך לשפר את הריבית הזאת תוך זמן קצר.... (כי אנחנו חייבים את הכסף בתוך כשלש שבועות)
ובאם העוגן יעלה גם בחודש הבא מה אני אמור לעשות בקשר לתשלום האחרון (בערך 100 אלף) שמתבצע למוכר רק לאחר כחודש (לאחר שיעשה את כל ההעברות בטאבו וכדו')..

תודה מראש...

מצוין 101

משתמש רשום
אם זה כל הנתונים. אז ממוצע 4.8 (אם שני החלקים שווים) זה יפה למרות שניתן להוזיל עוד קצת
למה כמה לדעתך ניתן להוזיל..
יש לציין שבעת קבלת האישור העוגן היה על סך 3.88 כך שהריבית הייתה על סך 7.8 בחלק הזה
ולפי חישובך אז הממוצע הוא 7.5
וזה נעשה ללא יועץ משכנתאות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה