עדיין קיים ניוד חשבון חשמל בזול עם 10% הנחה!!

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
בגדול זו חברה קיימת. והשירות הספיציפי שהם נותנים לנו הוא לא משהו אמיתי, הרי כל היצור וההולכה של החשמל זה לא הם. רק גביית הוראות קבע.

לכן אני לא מבין מה החשש כאן. אין להם השירות הכי משופץ אבל אל דאגה - במקרה שיש הפסקת חשמל, לא הם אלו שיהיו אחראים על הדירה שלכם.

חברות קטנות כאלו הם אלו שמושכות את כל השוק למטה, ע"ע גולן טלקום. אבל זה כמובן מתאים רק למי שאוהב את הסגנון...

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
ב"ה
נשמע שזה חברה קטנה שעדיין לא מספיק נערכה למידי הרבה לקוחות
גם לי לקח שבוע לתפוס אותם
עד שענו בטלפון הנ"ל

בהצלחה
אולי פעם היה כך, כעת הם עונים תוך דקה, משאירים הודעה, והאחראית על החשמל חוזרת תוך דקותיים (לפחות כך היה לי).

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
תאמת שאני גם עברתי עכשיו וזה באמת הפחיד אותי כל הקטע עם היפוי כח ופרטי אשראי בפרט שזה נשמע איזה חברה קיקיונית ולא מוכרת..
קיקיונית זה כבר הגזמה. זו חברה שקיימת 20 שנה בתחום האנרגיה, יש להם תחנת דלק בטבריה, ושירות גז לבישול ועוד.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
לפני חודש וחצי פניתי אליהם, חזרו אלי למחרת שאשלח להם חשבון למייל ומאז נעלמו עקבותיהם, חברה מוזרה..
למה לא תכתוב להם לברר מה קורה?
או להתקשר למוקד, 046111000.
בכל אופן אם לא, תעבור לסלקום או לסופרגז
אם כבר יש לך מונה חכם אז באמת חבל.

Bin26

משתמש פעיל
קיקיונית זה כבר הגזמה. זו חברה שקיימת 20 שנה בתחום האנרגיה, יש להם תחנת דלק בטבריה, ושירות גז לבישול ועוד.
מתכון לא מוכרת כל כך..
בכל אופן אני השלמתי את הניוד ולבינתיים הכל בסדר נקוה שיהיה כך הלאה אין כאן כל כך מה להפסיד.
ותודה לחברים כאן על המידע

חתואל

משתמש צעיר
לפני חודש וחצי פניתי אליהם, חזרו אלי למחרת שאשלח להם חשבון למייל ומאז נעלמו עקבותיהם, חברה מוזרה..
כהמלצתכם דיברתי איתם טלפונית,
עונים תוך דקה.
זה איזושהי בעיה מול חברת חשמל, (ייתכן ובשל בעיות קליטה א"א לקרוא את המונה החכם מרחוק)
בכל מקרה ענו מאוד ענייני ומקצועי !!

לא לפרסום

משתמש פעיל
כנראה בגלל שאנחנו לא צריכים לממן להם משרדים בעזריאלי, אלא בתחנת דלק בטבריה,
יש להם את היכולת לתת את אחוז ההנחה הגבוה מכולם כרגע...
כולם התחילו ב10 אחוז...אני מוכן להמר ב100אחוז שבהקדם הם יעלו את המחיר...שאגב הם לא מתחייבים על האחוזים...כמובן שאני מאוד ישמח להתבדות כי אני גם עברתי...

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
כולם התחילו ב10 אחוז...אני מוכן להמר ב100אחוז שבהקדם הם יעלו את המחיר...שאגב הם לא מתחייבים על האחוזים...כמובן שאני מאוד ישמח להתבדות כי אני גם עברתי...
אם יש כמות משמעותית שעוזבת עכשיו את שאר החברות ועוברת אליהם - זה אמור למשוך את כל השוק למטה.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

עדכון מהיום:

דברתי איתם היום, ועדכנו אותי שהחל מהיום יש 10% הנחה כל השנה חוץ מחודשי הקיץ 6-8
(הם טוענים שאז החשמל יותר יקר והם מפסידים כסף)

למעשה אפשר להיות אצלם כל השנה ולעבור לחברה אחרת למשך 3 חודשים ולקבל 5% הנחה ואז לחזור אליהם...
(זה רעיון שהם נתנו לי בטל')

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
עדכון מהיום:

למעשה אפשר להיות אצלם כל השנה ולעבור לחברה אחרת למשך 3 חודשים ולקבל 5% הנחה ואז לחזור אליהם...
מעניין אותי אם בהנחה בדיווח לחברת חשמל תקפה גם דרכם

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
עדכון מהיום:

לא מאמין שעד הקיץ ישארו שמה. הניוד כ"כ קל ולא דורש שום דבר, יש לי תחושה שהניודים יחגגו כאן הלוך וחזור.

בכל אופן תודה על העדכון.

abc321

משתמש פעיל
עדכון מהיום:

השינוי גם למי שכבר עבר או רק ללקוחות חדשים שפונים אליהם?

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
השינוי גם למי שכבר עבר או רק ללקוחות חדשים שפונים אליהם?
דיברתי איתם הבוקר, כנראה שהשינוי גם ללקוחות קיימים, רק עכשיו שמתי לב שהם לא חותמים איתך על שום חוזה, כך שהם יכולים לעדכן תנאים בכל עת. (לא ברור עד כמה זה חוקי)

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
עדכון מהיום:

לא הבנתי
על חודשי הקיץ אין בכלל הנחה?
אז כבר עדיף לישאר אצל סלקום ב5% הנחה (ותוך שנתיים עולה ל7%)
כי בשלושת החודשים של שיא הקיץ זה קרוב לחצי מצריכת החשמל השנתית שלי..

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
ולעבור פעם בחצי שנה זה טרטור (ולקוח זמן עד שזה נכנס לתוקף וכו' וכו')

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חוקית החברות יכולות לחייב אותך להישאר בשביל לקבל מבצעים
ככל הנראה זה מה שיהיה בסופו של דבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה